به عنوان تاریخ برای bhoomi pujan مراسم به صورت پیشنهادی Ram, Mandir در ایودیا روش نزدیکتر شیو سنا خواستار اخراج ببری مسجد تخریب مورد قبل از این رویداد طول می کشد خاموش. این امر می تواند درست ادای احترام به شهدا از رم Janmabhoomi جنبش حزب گفته است.

“این یک طنز است که در حالی که پایه و اساس برای رم Mandir است گذاشته که ببری مسجد تخریب مورد است که هنوز هم در رفتن در برابر چندین نفر از جمله لعل کریشنا Advani و Murli منهر Joshi. حتی پس از دیوان عالی کشور تحویل داده شده است این حکم در رم Janmabhoomi های CBI در ادامه با مورد ببری و Advani بود که نخست رهبر ایودیا جنبش به نظر می رسد در آن به عنوان یک متهم” شیو سنا گفت: در سرمقاله خود در حزب منادی ‘Saamana’ روز چهارشنبه.

هنگامی که شما قبول بابر بود متجاوز را ببری مورد خود به خود منسوخ شود. اگر ببری مسجد تخریب مورد رد شده است قبل از bhoomi pujan از Ram, Mandir, این امر می تواند یک ادای احترام به شهدای رم Janmabhoomi جنبش سنا گفت.

این Uddhav Thackeray رهبری حزب ادعا کرد که امپراتور مغول Babar متصل شد با ایودیا تنها از طریق تهاجم. “بابر که از ازبکستان تخریب چندین معابد هندو. او حتی یدکی Ram Janmabhoomi. این ببری تجاوز تخریب شد lakhs از Karsevaks بودند که از شیو سنا و دیگران” به آن اضافه شده است.

تا به حال این گنبد ببری نشده است نشانید این رم Janmabhoomi محل که هرگز آزاد. روز ببری مسجد پایین کشیده شد جهان را دیدم که چهره بسیاری از رزمندگان تبدیل سیاه و سفید با ترس است. “ما انجام داده اند این است که این کار از شیو سنا” پس از آن BJP معاون رئیس جمهور Sundar سینگ Bhandari گفته بود. در این Balasaheb Thackeray thundered در بمبئی که اگر خود را Sainiks بود و در واقع آن را انجام داده بود او با افتخار از آنها است.” پس از او ستایش توسط مردم به عنوان ” Hinduhridaysamrat گفت: Sena.

این ببری مسجد در ایودیا تخریب شد و در دسامبر 6, 1992 توسط Karsevaks. ویژه نوبت دادگاه به اتهام BJP رهبران Mr Advani و آقای جوشی که منجر رم Mandir جنبش در آن زمان با توطئه جنایی در ببری مسجد تخریب مورد. این مجموعه جولای 24 برای ضبط بیانیه آقای Advani در این مورد از طریق ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله