Jonathan Gartrelle, left

جاناتان Gartrelle چپ
عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

یک زندگی مهم سازمان در فلوریدا رو به اتهام جنایت به اتهام سرقت پرچم از یک ماشین در یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان.

تبلیغات

با توجه به خودیجاناتان Gartrelle بود و حضور در تظاهرات روز شنبه گذشته در میامی هنگامی که یک “کوبا برای مغلوب ساختن پیشی جستن” کاروان تصویب از طریق. یک افسر ادعا می کند که دیده می شود Gartrelle “از بین بردن پرچم ثابت برای عبور وسایل نقلیه آسیب رساندن به آنها و دور آنها را در جاده.” این افسر همچنین مدعی است که Gartelle در خیابان جلوگیری از ترافیک از طریق عبور.

یک مامور اقدام به دستگیری Gartrelle اما او موفق به فرار و عدم موفقیت در میان معترضان با حذف مقالات از لباس. Gartrelle متهم شده است با قوی بازو سرقت و فرار هر دو جنایات و همچنین مقاومت در برابر یک افسر مانع یک خیابان عمومی و کیفری و فساد است.

تبلیغات

یک شاهد عینی که در صندلی مسافر از یک خودرو در کاروان شناسایی Gartrelle به پلیس. آنها ادعا شده که او پاره پاره یک پرچم از دست خود را در حالی که آنها دست تکان داد آن مسافر پنجره. Gartrelle عنوان اتهامات گفتن میامی هرالد که او در زمان یک زن و شوهر تهمت پرچم از برخی از اتومبیل های پارک شده و انداخت و آنها را به زمین اما آنها را سرقت.

“هدف آنها این است که من در زندان برای دو هفته مورد ضرب و شتم قرار گرفتن توسط برخی از افسران و منحرف کردن اذهان از جنبش” Gartrelle گفت هرالد.

در اعتراض Gartrelle می گوید که او زده بود توسط یکی از اتومبیل های شرکت کننده در این کاروان است. به گفته پلیس پس از افشای آنچه اتفاق افتاده بود Gartrelle در ابتدا کاهش یافته است به اتهامات مطبوعاتی. اما روز بعد Gartrelle ارسال شده یک بروشور در Facebook برگزاری یک تجمع در اداره پلیس میامی در تلاش برای راه اندازی یک بررسی به راننده ای که به او زده است. درخواست راه اندازی شده است و همچنینکه می گوید Gartrelle شروع به ربودن پرچم به عنوان یک نتیجه از ناراحت بودن بیش ادعا hit-and-run.

Gartrelle دستگیر شده بود روز دوشنبه پس از ماموران پلیس شناسایی او از طریق ویدئوها در Instagram صفحه. او در اوراق قرضه منتشر شد در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de