Illustration for article titled Black Reddit Moderators Discuss the Platforms History of Racism and Its New Policy Change Targeting Hate Speech

عکس: تالی Arbel (AP)

هر فرد سیاه و سفید است که در Reddit به هر دلیلی می داند که این پلت فرم وجود دارد به عنوان دیجیتال سرمایه از اینترنت برای نژادپرستانه و شکننده است. در ژوئن 29 ق در پاسخ به فشار توسط صدها نفر از کاربران و مدیران سایت در این سایت به انجام کاری در مورد مجازی کلان رالی اتفاق می افتد بر روی پلت فرم خود را به طور منظم با انتشار یک محتوای جدید سیاست پرداختن به نژادپرستی و نفرت گفتار. به تازگی تعدادی از subreddit مدیران بیرون آمد و به صحبت در مورد تجارب خود را با نژادپرستی در سایت و ابراز خوشبینی محتاطانه است که این زمان ق سیاست تغییر ممکن است یک تفاوت.

تبلیغات

در یک سری از مصاحبه با خودی, subreddit مدیران به یاد می آورد که چگونه آنها آغاز شده subreddits به ارائه فضاهای سیاه و سفید از مردم برای بحث در مورد مسائل شوخی و به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری رایگان از کاربران Reddit که فوران نژادپرستی و آزار و اذیت اعضای رنگ و علت پست ها توسط کاربران به “downvoted به فراموشی.” همه آنها به زودی متوجه شد که فاصله آنها ایجاد شده نیست بنابراین امن به عنوان نژادپرستان سفید اغلب نفوذ subreddits خود ادامه یورش نژادی و آزار و اذیت.

از خودی:

زمانی که کاربر ق TheYellowRose پیوست پلت فرم در سال 2012 او به سادگی به دنبال به دنبال الگوهای رفتاری.” اما در حال حاضر 30 ساله بازرس بهداشت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل ایمنی و نگرانی های حریم خصوصی به سرعت آموخته است که به عنوان یک زن تجربه او در ق خواهد بود به عنوان ساده به عنوان ارسال و مرور مطالب سرگرم کننده.

“شما شروع به دیدن که سایت فوق العاده نژادپرستانه” او گفت: خودی. “مثل شما فقط نمی تواند آشکارا در بسیاری از فضاهای در Reddit.”

Redditor Fried_Green_Potatoesکه علنا می رود توسط Martina X تا به حال تجربه مشابه زمانی که او شروع به نوشتن بر روی پلت فرم.

“در ق زمانی که شما قرار است به ناشناس که emboldens مردم به افتضاح — حتی بدتر از آنها خواهد بود در مکان عمومی,,” او گفت: خودی. “آنها خود را نشان می دهد درست نيست.”

در تلاش برای پیدا کردن همبستگی بر روی پلت فرم TheYellowRose پیوست subreddit r/blackgirls یک فضایی که توصیف خود را به عنوان “یک جامعه امن” برای زنان است. اما واقعیت subreddit او گفت: برآورده نمی کنند که توضیحات.

“ما دائما در حال گرفتن trolled توسط نژادپرستان” او گفت:. “ما می خواهیم ارسال تصاویر در مورد به دنبال مانند ما و مسائل و پس از آن مردم می آیند و به ما بگویید که ما زشت است که ما شبیه میمون است.”

تبلیغات

این تجربیات توسط سیاه ق کاربران منحصر به فرد هستند. در سال 2015 مرکز قانون فقر جنوب طبقه بندی شده Reddit به عنوان یک منبع از “ترین خشونت نژادپرستانه محتوای اینترنت.”

در سال گذشته پلت فرم ساخته شده یک تغییر به محتوای آن سیاست بود که ادعا بان کی مون “محتوای آن را تهدید می کند ستوه یا قلدر.” اما ظاهرا نمی زیادی برای متوقف کردن ثابت تعصب با هدف مردم سیاه و سفید و دیگر جوامع به حاشیه رانده شده.

ق نیست در نهایت به افتخار در این واقعیت است که پلت فرم آن به ارمغان می آورد تمام نئو نازی ها به حیاط تا بعد از مرگ جورج فلوید ناشی از بزرگترین سیاه زندگی موضوع حرکت جهان تا به حال دیده می شود. این شرکت تصمیم گرفت تا از این فرصت برای نشان دادن همبستگی با جنبش یک حرکت بسیاری در نظر گرفته شود توخالی فرصت طلب ژست.

از خودی:

در ژوئن 1, ق, مدیر عامل شرکت هافمن به قلم یک پست وبلاگ برای Reddit کارکنان ابراز حمایت خود را از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش یک حرکت است که برخی از مدیران را دیدم به عنوان ریاکارانه و کافی با توجه به پلت فرم ،

در پاسخ Redditor DubTeeDubیک مدیر از r/AgainstHateSubreddits فروم, پیش نویس نامه ای سرگشاده به هافمن و خواستار آن است که پلت فرم عمل در آن اظهار داشت: برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند.

نامه ای به نام رهبری برای پیاده سازی صفحات ویژه سیاست در برابر نژاد پرستی و نفرت, سخنرانی بان کی مون “نفرت جوامع” و “نفرت کاربران” استخدام زنان و اقلیت ها در نقش های رهبری, استخدام بیشتر مدیران جامعه به “برای ایجاد روابط مثبت” با مدیران و افتخار ق مؤسسین الکسیس Ohanian آرزو به هیئت مدیره خود را صندلی پر شده توسط بزرگ سیاه و نامزد.

بیش از 800 subreddits امضا این نامه است.

سپس voila—تا پایان ماه ژوئن ق خود را اعلام سیاست جدید پرداختن به نژادپرستی و نفرت سخنرانی به طور مستقیم و در نتیجه برخی از 2,000 نژادپرستانه subreddits ممنوع بودن از سایت.

تبلیغات

در حال حاضر شما می توانید تصور کنید که بسیاری از مردم مانند “Nah این است که فقط بیشتر موضع گیری و بی فایده سیاستگذاری” اما برخی از مدیران از بیان یک درجه ای از خوش بینی.

TheYellowRose—که همچنین تاسیس r/blackladies subreddit که توصیف خود را به عنوان “چهره زنان در ق” و تبدیل به یکی از محبوب ترین سیاه فضاهای بر روی پلت فرم با نزدیک به 50,000 عضو—گفته خودی که با وجود او موضوع را با “گروه های آسیب پذیر” زبان در سیاست جدید است که او ترس اجازه خواهد داد که برای نقاط ضعف او را “خوش بینانه” است که این بار سیاست تغییر خواهد شد نتایج عملکرد برای افرادی که فقط می خواهید یک فضای خود را.

تبلیغات

Redditor و پادکستر جفرسون کلی—که پیوست r/BlackPeopleTwitter subreddit است که اختصاص داده شده برای ارسال “خنده دار و یا روشنگری مطالب” — گفت: او گفت: یک ق admin که او اجازه داده می شود به اصلاح و متوسط r/BlackFathers subreddit که به تازگی ممنوع و پس از آن تبدیل به یک فضای که در آن نژادپرستانه “غایب سیاه پدر” روایت شد به طور مداوم ترویج شده توسط دیگر Redditers.

او همچنین ابراز خوش بینی در مورد آینده Reddit برای کاربران است.

“من واقعا به دنبال به جلو به فرصت که قادر به در واقع این فضا,” او گفت:. “این یک موقعیت منحصر به فرد بود—بنابراین بسیاری از حرکت مثبت وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de