زن سیاه و سفید که رو به 19 سال زندان برای رای گیری در حالی که در آزادی مشروط در حال حاضر رو بیشتر اتهامات


Illustration for article titled Black Woman Who Faced Up to 19 Months in Prison for Voting While on Probation Now Facing More Charges

عکس: ساموئل کروم (گتی ایماژ)

چیزی است که وجود دارد به ویژه بی رحمانه و نابکار در مورد تمایل مقامات قانونی به یک فرد آزادی دور فقط برای رای دادن زمانی که آنها قرار نیست به بود.

تبلیغات

32 ساله سیاه پوست در کارولینای شمالی متهم شد با یک جنایت در سال 2016 برای رای گیری در حالی که در مشروط شدن برای یکی دیگر از جرم و جنایت. او گفت: او غافل بود که او فاقد شرایط لازم برای رای دادن اما که نمی شود یک وکیل منطقه از تشکیل پرونده اتهامات عنوان شده علیه او را به هر حال. در حال حاضر که زن با آن مواجه است و حتی بیشتر هزینه ظ توسط همان منطقه وکیل که متهم شده است با استفاده از یک نژادپرستانه در قرن 19 قانون به تعقیب او را در وهله اول.

گاردین گزارش که Lanisha Bratcher—یک مادر دو است که در انتظار فرزند سوم او در ماه دسامبر رو به 19 سال زندان برای مصاحبه یک رای در حالی که در مشروط شدن برای یک جنایت حمله به شارژ. رای گیری در حالی که در آزادی مشروط و یا عفو مشروط است غیر قانونی در N. C. بنابراین Hoke شهرستان دادستان منطقه Kristy نیوتن تصمیم به شارژ خود را با کلاس من جنایت برای رای گیری در حالی که خدمت جنایی حکم.

تبلیغات

Bratcher وکیل جان Carella استدلال سال گذشته که این قانون مورد استفاده قرار گیرد به تعقیب Bratcher است که هر دو در طول تاریخ و در حال حاضر نژادپرستانه و به معنای disenfranchise سیاه رای دهندگان.

از نگهبان:

Carella مورد مناقشه شارژ اولیه با این استدلال که قانون منع کسانی که با محکومیت جنایت از رای گیری بر خلاف قانون اساسی بود و نژادپرست است. در یک دادگاه پرونده او اشاره کرد که در کارولینای شمالی را گناهکار محرومیت اساسنامه قدمت آن به اواخر قرن 19 زمانی که سفید و قانونگذاران با استفاده از آن آشکارا به عنوان یک ابزار برای disenfranchise آمریکایی های آفریقایی تبار و کاهش قدرت سیاسی خود را پس از جنگ داخلی. یک کارولینای شمالی دموکراتیک کتاب از سال 1898 صحبت از نجات “مردم سفید شرق” از “negro سلطه”. در سال 1903 چارلز Aycock دولت فرماندار گفت: راه حل برای “negro مشکل” بود به “disenfranchise او”.

از قرن 19 قانونگذاران کارولینای شمالی تنظیم کرده اند اما هسته آن عمل از محرومیت تمام felons تا زمانی که آنها در پایان حکم خود دست نخورده باقی می ماند. از 441 نفر با محکومیت جنایت دولت مشکوک از رای گیری در سال 2016 68 درصد سیاه و سفید. در پایان سال 2016 آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده 46 درصد از 52,000 مردم در آزادی مشروط و یا عفو مشروط و 22 درصد از رای دهندگان ثبت شده در دولت است.

در Hoke شهرستان سه نفر دیگر آورده بودند تا در رای دهندگان اتهام تقلب همراه با Bratcher. همه آنها سیاه و سفید هستند و ممکن است هیچ کدام از آنها را می دانستم که آنها فاقد شرایط لازم برای رای دادن.

تصمیم گیری اصلی را به رای دهندگان اتهام تقلب علیه Bratcher و سه نفر دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار مردم در Hoke شهرستان غیر معمول بود. دادستان های سراسر کشور را انتخاب و به دنبال بسیاری از موارد غیر قانونی رای گیری در سال 2016 یک نگهبان بررسی داده دولت در سال گذشته در بر داشت. و تقریبا یک سال قبل از او به اتهام محققان از هیئت دولت از انتخابات در نامه ای به Hoke شهرستان دادستان منطقه Kristy نیوتن گفت که بسیاری از felons نیست گفت: در مورد محدودیت در رای گیری که ممکن بود Bratcher و سه نفر دیگر فقط یک اشتباه ساخته شده با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط نگهبان. محققان گفته دادستان آنها را ندارد منابع برای بررسی شرایط از Bratcher است. نیوتن دادستان منطقه تصمیم به آوردن اتهامات به هر حال. پس از این اتهامات اعلام شد, mugshots از Bratcher و دیگر متهمان به نظر می رسد در اخبار محلی. یکی از سه مرد دیگر از التماس کرد گناه Carella گفت و اتهامات علیه این دو متهم دیگر هنوز در انتظار است.

تبلیغات

ماه گذشته دفتر دادستان منطقه مطلع Carella که آنها را رها اصلی اتهامات علیه Bratcher اما ارائه دو کیفرخواست به هیئت منصفه با استناد مختلف ارائه همان قانون آنها استفاده می شود به تعقیب او اولین بار. Carella متهم دا از انجام این کار در اقدامی تلافی جویانه برای او استدلال می کند که نژاد پرستی بود weaponized در برابر مشتری است.

“این احساس در برخی از راه او بودن یا هدفمند برای مبارزه با بازگشت” جان Carella گفت: گاردین گزارش. “او قطعا ناراحت این است که هنوز هم در جریان است. او در تلاش است برای حرکت در زندگی خود را.”

تبلیغات

“در پاسخ به آگاه ساخته شده از صراحت سفید supremacist تاریخچه از قانون و خلاف قانون اساسی که در آن اعمال دا تصمیم گرفت به جای به اخراج و یا پشت کردن آن اتهامات اساسا به دو کردن با بیشتر جنایات و سعی کنید برای جلوگیری از که تاریخ و خلاف قانون اساسی چالش از پخش در دادگاه” او ادامه داد. “در تعقیب خدمت همان هدف به عنوان قانون اصلی—به ارعاب رای دهندگان سیاه در کارولینای شمالی است.”

گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de