شیکاگو به طور موقت حذف کلمبوس مجسمه هموار کردن راه برای افزایش اجرای قانون در محله


Illustration for article titled Chicago Temporarily Removes Columbus Statues, Paving the Way for Increased Law Enforcement in Black Neighborhoods

عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

شیکاگو گفت: همین طور arrivederci به آن مجسمه کریستف کلمب در ساعات اولیه صبح روز جمعه در پاسخ به اعتراضات “تبدیل شده اند که نا امن برای هر دو معترضان و پلیس” گفت: شهردار شیکاگو لری Lightfoot.

تبلیغات

به عنوان WGN تلویزیون شیکاگو گزارش خدمه ساخت و ساز با استفاده از یک جرثقیل بزرگ برای حذف گرانت پارک کلمبوس مجسمه در حدود ساعت 3 صبح به سلامتی از جمعیت کوچکی است که جمع شده بودند. کمی ایتالیا و Columbus مجسمه پایین گرفته شده است در حدود 5:30 am.

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط Lightfoot های این شهر حذف این دو مجسمه در نظر گرفته موقت اقدامات در حال حاضر. مجسمه شده اند سایت های درگیری بین اجرای قانون و معترضان در چند هفته گذشته به عنوان تظاهر کنندگان را تخریب و اقدام به سرنگونی بناهای تاریخی. مورد ستایش قرار داد در آمریکا کتابهای درسی دوره ابتدايی به عنوان بزرگ اکسپلورر کلمبوس انجام شده وحشتناک اعمال خشونت علیه مردم بومی در کارائیب کمک به طلیعه چیزی بودن در یک سن و سال از نسل کشی که رفت و برگشت در سراسر آمریکا است.

تبلیغات

با از بین بردن مجسمه های شهر شیکاگو امید به توزیع مجدد امنیت عمومی منابع است (پلیس) در مناطقی از شهر است که باید دیده شود موج خشونت در این تابستان. این شهر همچنین برنامه های اعلام رسمی بررسی روند برای همه نشانه های از جمله نقاشی های دیواری و بناهای یادبود.

در اینجا Lightfoot کامل بیانیه حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون WGN:

شهر شیکاگو در شهردار Lightfoot جهت—به طور موقت حذف مجسمه کریستف کلمب در گرانت پارک و Arrigo پارک تا اطلاع ثانوی. این اقدام گرفته شد پس از مشورت با ذینفعان مختلف. می آید در پاسخ به تظاهرات که شد نا امن برای هر دو معترضان و پلیس و همچنین تلاش های افراد به طور مستقل جلو گرانت پارک مجسمه را در یک شیوه ای بسیار خطرناک. این مرحله در مورد تلاش برای حفاظت از امنیت عمومی و حفظ یک فضای امن برای فراگیر و دموکراتیک عمومی گفت و گو در مورد شهر ما نمادها. علاوه بر این ما امنیت عمومی منابع باید متمرکز که در آن آنها مورد نیاز در سراسر شهر و به ویژه در جنوب و غرب جوامع است.

طی روزهای آینده شهردار Lightfoot و شهرستان اعلام خواهد شد یک فرایند رسمی برای ارزیابی هر یک از بناهای یادبود و نقاشی های دیواری در سراسر شیکاگو جوامع و توسعه یک چارچوب برای ایجاد یک گفت و گو برای تعیین چگونه ما بالا بردن شهر ما تاریخچه و تنوع است. به عنوان شهردار اعلام کرده این است که در مورد یک مجسمه یا نقاشی دیواری, اما چگونه ما ایجاد یک پلت فرم به کانال ما شهر را پویا مدنی انرژی به همکاری, هدفمند و مسالمت آمیز منعکس کننده ارزش های ما به عنوان Chicagoans و بالا بردن داستان همه ما متنوع شهر ساکنان به خصوص وقتی که می آید به دائمی memorialization ما در میراث فرهنگی مشترک.

در حالی که استفاده از “امنیت عمومی” منابع گسترده آن را عادلانه فرض کنیم بخش قابل توجهی از این منابع را شامل پلیس. پلیس شیکاگو در مورد شکایت خستگی و فرسودگی از کار شیفت های طولانی ماه گذشته زمانی که آنها مواجه Black Lives Matter معترضان در اطراف شهرستان. و به عنوان اخیر خوشه ای در خشونت اسلحه به جان جوان مردم این شهرستان است تلاش برای کشف کردن که چگونه به اولویت بندی پرسنل خود را. توماس Abt یک عضو ارشد در شورای عدالت کیفری به گفته نیویورک تایمز “همه مردم و سازمان ها است که ما معمولا بستگی به پاسخ دادن به قتل و جرم و جنایت خشونت آمیز هستند سبب شیوع در حال حاضر.”

مجسمه حذف نیز می آید پس از Lightfoot به طور خاص درخواست شده است که اضافی ماموران فدرال ریختن به شهرستان را وظیفه مبارزه با مواد مخدر و قاچاق سلاح گرم. Black Lives Matter شیکاگو و دیگر عدالت اجتماعی گروه در زمینه حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر چندین سازمان های اجرای قانون در تلاش برای جلوگیری از ماموران فدرال از انجام این نوع از خشونت سرکوب تظاهرات که شده است بر روی صفحه نمایش در پرتلند سنگ.

تبلیغات

“طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال تسکین تاکیدی برای مهار فدرال ماموران اجرای قانون از نقض اول و چهارم اصلاحات از معترضان قانونی ناظران و روزنامه نگاران” وکیل تس Kleinhouse گفت: در یک کنفرانس خبری دیروز با توجه به Chicago Sun-Times. Kleinhouse ثبت کت و شلوار مدنی که نام اقدام دبیر U. s. Department of Homeland Security, چاد گرگ به عنوان یک متهم, در میان دیگران.

گرگ ادعا تزریق ماموران فدرال شیکاگو است “چیزی بسیار متفاوت از آنچه که در پورتلند” گفت: تمرکز خود را خواهد شد باند جرم قاچاق مواد مخدر و جرم مواد مخدر—همه چیز آژانس های فدرال در حال حاضر در دست.

تبلیغات

“وزارت دادگستری DEA FBI و دیگران همراه با عناصر از وزارت امنیت میهن در حال کار بر روی آن تحقیقات جنایی و کسانی که فعالیت های جنایی در هر روز است. و آنها را که به صورت محلی با اجرای قانون” گرگ گفت: با توجه به Sun-Times. “و من فکر می کنم که ادامه خواهد داد به کار بسیار خوبی است.”

اما فعالان و سازمان دهندگان مانند Aislinn قرقره یکی از بنیانگذاران Black Lives Matter شیکاگو در حال متقاعد نشده.

تبلیغات

“آنها در حال تلاش برای سرکوب ما خشم برحق و ما نمی خواهد سرکوب ما را از ادامه مبارزه” قرقره گفته معترضان دیروز. “ما دیدن آنچه که اتفاق می افتد در پورتلند بود که اولین آزمون مورد. و در حال حاضر آن را از آمدن به اینجا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de