پلیس به حالت تعلیق وحشتناک Freestyle Rap. هیچ کس به نظر می رسد به اطلاع سفید Supremacist شعر


Illustration for article titled Cop Suspended For Terrible Freestyle Rap. No One Seems to Notice the White Supremacist Lyrics

تصویر: Instagram/Jon P Newland

یک افسر پلیس محافظت و خدمت حومه امریکا یکی از سیاهترین شهرستانها شد تنزل مقام و با توجه به تمدید تعطیلات آخر هفته پس از ارسال mumblerap آزاد به رسانه های اجتماعی است که می تواند تنها قدردانی می شود افرادی که بالای پنج emcees در حال ارسال مالونIggy Azalea, Dylan, Dylan and Dylan (او تف داغ fiya هر چند).

تبلیغات

با توجه به AL.com, Homewood, علا. پلیس بدنی جان Newland آپلود 55-دوم آزاد به خود را در حال حاضر غیر فعال Instagram account. در یک تلاش آشکار برای باز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده کمپین تجمع Newland ارسال شده کلیپ از او “گرفتن Wiggy با آن” در 16 ماه مه نه روز قبل از مینه سوتا افسر پلیس درک چوین در پاسخ با تصویری از آنچه thug life واقعا به نظر می رسد. ویدئو ویژه افسر جریان بیش از یک بیت است که برای تلفن های موبایل مانند موسیقی بازی در پس زمینه از هر فیلم که آرمان گرا سفید معلم می کشد تا به خانه امیدوار کننده اما مشکل سیاه و سفید ،

Barz.

به آسوشیتد پرس گزارش های مطبوعاتی که

Homewood افسر پلیس جان Newland دریافت سه روز تعلیق شد و تنزل مقام از بدنی به افسر رسانه های خبری گزارش روز سه شنبه. Newland نیز نقل مکان کرد و از بخش آموزش, بخش, بازگشت گشت.

در این ویدئو ارسال شده در Newland Instagram صفحه است غیر فعال افسر rapped “من لباس سیاه و سفید و آبی و حرفه ای gunslinger, رپ, خواننده بیش از حد.”

در پایان 55-فیلم دوم Newland خواند “من راه هایی هستند که یک فروغ از دود مرموز در اطراف گردن خود من انعطاف پذیری این چوک.”

تبلیغات

صبر کنید… من فکر می کنم من از دست رفته بخش مهمی از AP مقاله. اجازه دهید من را بررسی کنید.

Ok, هیچ چیز وجود دارد. شما می دانید آسوشیتد پرس بسیار محافظه کار است. شاید آنها را حذف نژادپرستانه شعر از مقاله خود را به این دلیل که عبارت بودند بیش از حد نژادپرستانه. یا شاید هیتلر خانواده ساخته شده یک کپی رایت ادعا می کنند به دلیل MC سفید فکر را آزاد بود مالامال از مراجع به Odinismیک نئو-بت پرست ایدئولوژی است که شرکت تصمیم گرفتند با supremacists در سراسر جهان با توجه به اقیانوس اطلس, زمان و مرکز قانون فقر جنوب. این فرقه مانند نیمه مذهبی Heathenry است که بر اساس اصول نوردیک و وایکینگ اساطیر و محبوب در میان مردان سفید پوست , اما آنها خیلی کوچک نمایندگی در صنعت هیپ هاپ…تا به حال.

در اینجا مشروح شعر به Newland داغ 16:

هیچ همدردی! (متولد شده)
هیچ همدردی! (این چیزی است که من احساس می کنم)
کامل با این(ناخوانا) لباس سیاه و سفید و آبی
حرفه ای gunslinger, رپ, خواننده بیش از حد.
O. G. مانند هل(1) با یک شورشی(2) , yell, I prevail
و بادبان مانند یک وایکینگ(3)با داستان من بگویید.
سالن از سالن پذیرایی خدای اودین(4)آنها تماس
تا آخرین پیکان بازدید من(5), به زانو من سقوط کنم
من ظهور مانند سوزش چشم یک خدای باستانی(6)
در بالای یک هرم به دنبال سخت
خون در دست من به Orion من زل زل نگاه کردن(7)
در انتظار آفتاب به صورت من ضربه
من راه هایی هستند که یک فروغ از دود مرموز(8).
در اطراف گردن خود من انعطاف پذیری این چوک.

تبلیغات
  1. هل است نورس الهه که قوانین بر اموات.
  2. این “Rebel Yell” است که ظاهرا وحشتناک battle cry با استفاده مؤتلفه سربازان در جنگ داخلی اگر چه به نظر من این فقط برای تلفن های موبایل مانند کل شهر, Tuscaloosa, آلاباما پس از برنده یک بازی فوتبال است.
  3. نه وایکینگ ها از مینه سوتا است. محقق جرمی مایکل Fricke می نویسد که “سفید ناسیونالیسم و Odinism–مدرن تکرار وایکینگ دین–به تدریج در حال تبدیل شدن برخی از این چند نه منحصرا-مسیحی گزینه های برای سفید هویت مرد.”
  4. سالن پذیرایی خدای اودین افسانه ای جایی که مرده قهرمانان دعوت به صرف ابدیت در دعوت از وایکینگ خدای اودین. در واقع آن را نوردیک Mar-a-لاگو
  5. پیکان ما یک مرجع به Baldurیک معشوق عیسی مانند نورس خدا و پسر اودین بود که ظاهرا منجر به کشته شدن با فلش ساخته شده از دارواش. اگر چه هل حاضر به اجازه Baldur دوباره از مردگان با توجه به افسانه و امتها معلمان مذهبی, Baldur را یک روز افزایش دوباره. بسیاری از مردم بر این باورند که عیسی شد و بر اساس اسطوره Baldur همین دلیل است که ما بوسه در زیر دارواش در کریسمس (به مطمئن شوید که Baldur بازده Ragnarok, بت پرست “روز قیامت”).
  6. در اساطیر نورس Fenrir بود هل برادر غول گرگ که چشم ساخته شده بودند و آتش (بت پرست پرست عشق گرگ). او را با زنجیر تا جایی اما در راگناروک Balduer افزایش خواهد از مرده و Fenrir خواهد باز کردن دهان خود را و خوردن آسمان (به طور جدی آنها بر این باورند این) قتل Odin…یا شاید Newland شبکیه سوختن شد چرا که او برخی از نژادپرستی در چشم او.
  7. وایکینگ ها به نام کمربند جبار “Frigg کارکنان.” Frigg از Baldur. به یاد داشته باشید که Balder سفید supremacist مسیح بنابراین هیچ, جوک در مورد این افراد که خود را “frigging ذهن”
  8. با توجه به افسانه Ragnarok تنها اتفاق خواهد افتاد پس از Fimbulwinter, یک سال-طولانی زمستان است که قبل از راگناروک. هیچ کس زنده خواهد ماند آخرالزمانی Ragnarok نبرد به جز یک مرد و یک زنبودند که هر دو پنهان شده در یک درخت تماشای نبرد خدایان پایین. کن و باربی را پایین آمدن از درخت و تکثیر شوند زمین با مردم است.
تبلیغات

این به معنای واقعی کلمه یک چیز

Newland همچنین تاسیس و اجرا می شود خط آبی مبارزه با یک “است که دفاع از خود سیستم است که ارائه می دهد برنامه های روزمره شهروند به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از خدمت در ارتش ما و سازمان های اجرای قانون” با توجه به شرکت در Facebook صفحه. صفحه توصیف Newland به عنوان “فعال مامور اجرای قانون” که “در خدمت فعال گروگان تیم امداد و نجات و آموزش داده شده است که مبارزه را به تعداد زیادی از افسران پلیس و غیرنظامیان است.” اگر چه Lil’ نژادپرستانه جان به طور منظم کار می کند با کودکانشرکت رسانه های اجتماعی شامل بسیاری از الگوهای رفتاری و عکس از ارجاع به اساطیر نوردیک و الحاد:

Illustration for article titled Cop Suspended For Terrible Freestyle Rap. No One Seems to Notice the White Supremacist Lyrics

تصویر: Facebook Meme/خط آبی Combatives

تبلیغات

Illustration for article titled Cop Suspended For Terrible Freestyle Rap. No One Seems to Notice the White Supremacist Lyrics

تصویر: Facebook Meme/خط آبی Combatives

خوشبختانه Homewood اداره پلیس را ترک کارکنان مورد بررسی قرار Newland به طور کامل و ظاهرا به این نتیجه رسیدند که های سفید supremacist لفاظی نیست و جلوگیری از او را از انجام کار خود را به دلیل KKKRS-یکی نبود در ساعت زمانی او باد سفید خود را ناسیونالیست سوت سگ.

تبلیغات

“ما تحقیقات مقدماتی نشان داد که افسر وظیفه که این ویدئو نوشته شده بود و نمی شد به نمایندگی خود را به عنوان یک Homewood افسر پلیس در هر مقام ظرفیت” گفت: Homewood اداره پلیس در بیانیه ای گفت. “ترانه در این ویدئو نیست انعکاسی از Homewood پلیس بخش سیاست, روش, استانداردهای آموزشی و یا نمایش ها که در بیان ما استفاده از زور در سیاست که در دسترس است www.homewoodpd.org.”

Newland است درخواست خود را تعلیق اما او برنامه ریزی شده است برای رفتن پا به پا با جف در جلسات بعدی Verzuz نبرد.

تبلیغات

Kid Rock دارای 24 ساعت به پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de