Illustration for article titled Every Single Player, Coach of the New York Yankees, Washington Nationals Took a Knee Last Night...It Just Wasnt During the National Anthem

عکس: راب Carr (گتی ایماژ)

در حالی که کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون خود را صرف شنبه شب انجام همه چیز اما شارژ Breonna تیلور قاتلان قتل نیویورک یانکیز و اتباع واشنگتن ساخته شده در آن ماموریت خود را برای جلب توجه به بی عدالتی مانند او—من فکر می کنم.

تبلیغات

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش که با طرفداران در غرفه به عنوان بیس بال می کشد احتیاطی لازم را به منظور محافظت از خود بازیکنان و تیم پرسنل از قرار گرفتن در معرض COVID-19 دو تیم در زمان زانو قبل از پنج شنبه شب بازی به عنوان بخشی از خود را MLB روز افتتاحیه مراسم است.

از ایالات متحده آمریکا امروز:

در یک ژست هماهنگ بین حاکم جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن و نیویورک یانکیز قبل از اول لیگ بازی این هفته یکشنبه شب بازیکنان چنگ یک پارچه سیاه و سفید است که نفس از اتباع’ پایه اول خط اطراف به یانکی ها در پایه سوم خط.

پس از آن, قبل از, قبل از ثبت تفسیر Star-Spangled Banner هر بازیکن و مربی برای pregame در زمان معرفی یک زانو روی چمن برای حدود 20 ثانیه است.

تبلیغات

با توجه به این نوع از چیزهایی که هرگز اتفاق افتاده فقط یک فصل پیش از آن وحشی به فکر می کنم که این طبیعی جدید—حداقل در حال حاضر.

اما قبل از اینکه شما پشت سر هم در تشویق و ستایش MLB برای دادن یک مورد سیاه و سفید زندگی می کند, این مهم است که توجه داشته باشید که در حالی که هر دو تیم را به زانو در آن نبود در طول سرود ملی. آن را قبل از آن را حتی در حال بازی.

این تمایز مهم چون آنچه را که به طور گسترده ای گزارش شده است که همه آنها ایستاده بود تا در طول سرود ملی.

تبلیغات

پس تفاوت در چیست ؟ که بستگی دارد که شما بخواهید.

به یانکی ها مشت زن به Giancarlo استانتون که سیاه او معتقد است که پیام خود را با صدای بلند و روشن است.

تبلیغات

“به هر کس زانو زدن در همان زمان آن را به امید به هر گونه کلی دلیل شما می خواهید به آن را انجام دهد” او گفت: پس از یانکی ها’ 4-1 پیروزی. “برای من, آن را به صورت نژادی و بی عدالتی و زندگی به طور کلی. و بسیاری از چیزهای دیگر در جریان است. همه ما دلایل فردی به انجام این کار. من معتقدم با همه چیز ما از قبل با پوشیدن لباس سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, تی شرت, تکه و وحدت مراسم قبل از این که چه تصمیم گرفته شد.”

به اتباع نزدیک شان Doolittle که سفید آن لحظه ای از همبستگی با دیگر ورزشکاران.

تبلیغات

“این احساسی بود. من فکر کردم آن را قدرتمند,” او گفت:. “این برای ما مهم بود و برای یانکی ها که همه خریداری شده است. برگزاری روبان و زانو. برای نشان دادن حمایت برای ورزشکاران است که آن را انجام داده اند در ورزش های دیگر و تا کنون در بیس بال. برای نشان دادن پشتیبانی از جنبش در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی و بی عدالتی است.”

به مغلوب ساختن پیشی جستن جوراب poppet رودی جولیانی و اکثریت قریب به اتفاق از MAGA فرقه آن را ضد آمریکایی است.

تبلیغات

“تمام کسانی که توپ بازیکنان از جمله یانکی ها گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی این کشور ساخته شده است که آنها میلیونرهای است ریاکارانه” او هنوز توییتی. “پشتیبانی از BLM است که تحریک حملات ما در اجرای قانون و مردم بی گناه در سراسر امریکا شرم آور است.”

تبلیغات

و به مقدار قابل ملاحظه واقعی طرفداران بیس بال آن reeked از نمایشی مزخرف.

تبلیغات
تبلیغات

اگر من به یک شوخی است و شما نمی خنده که نمی نفی قصد من. این فقط بدان معنی است که من موفق جایی در من اعدام است. توجه داشته باشید مشابه این کاملا روشن است که یانکی ها و اتباع شکست خورده در هر جهنم آنها در تلاش بودند به انجام پنج شنبه شب در چرا که نه تنها ما همه اشتباه در مورد اعدام می کنند اما هدف پشت آن را به عنوان به خوبی.

خواهد هر بازیکن و مربی که در زمان زانو شب گذشته با ارائه همان جواب که استانتون و Doolittle بود ؟ خواهد همه آنها حتی دلایل مشابه? احتمالا نه. پس چرا آن را در وهله اول ؟ که کتاب درسی نمایشی فعالیت.

تبلیغات

بنابراین به جای ادامه برای سرگرم کردن یک دسته از رشد کون, مردانی که تظاهر به طرفداران پیشرفت من را به انجام آنچه که من انجام بهترین—نادیده گرفتن لیگ اصلی بیس بال.

به دلیل این است که برخی از مزخرف.

خانواده به معنای واقعی کلمه بازی با زندگی مردم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de