فدرال COVID-19 پاسخ تیم در مینه سوتا در این هفته به نقد و بررسی دولت همه گیر استراتژی ها و ارائه توصیه هایی برای جلوگیری از های اخیر چشم انداز مثبت در موارد از تولید موجی از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام کرد در تماس با رهبران دولت اواخر هفته گذشته بود که او با ارسال یک تیم و آن را وارد دوشنبه. آذر نگرانی است که در ایالت مینه سوتا ممکن است الگوی جنوبی و کشورهای غربی است که دیده می شود افزایش موارد به دنبال بیشتر مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

“شما رو متحده مانند مینه سوتا که در آن ما شده است نوع پرواز تحت رادار از طریق ژوئن و همه چیز آرام بود و پس از آن ما در حال شروع به دیدن این چشم انداز مثبت و افزایش در موارد” Ehresmann گفت. “و بنابراین فدرال هدف این است که بگو: بیایید رسیدن به مینه سوتا و صحبت از طریق مسائل … به طوری که مینه سوتا مینیاپولیس نمی نوبه خود به آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا است.'”

مینه سوتا به نظر می رسد در عین حال یکی دیگر از مقطع در چرخه عمر از این بیماری همه گیر — با روزانه COVID-19 مورد تعداد رو به افزایش است اما بستری شدن سطح ثابت مانده. دولت در روز پنج شنبه گزارش داد که بالاتر از متوسط 763 آزمایشگاه-تایید عفونت با کروناویروس که باعث COVID-19 و در مجموع تعداد 48,721 موارد و 1,561 مرگ و میر.

یک ماسک جدید-پوشیدن دستور است که طول می کشد تا اثر شنبه آهسته می تواند گسترش ویروس هر چند مقامات بهداشت و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz هشدار داد که هر گونه تاثیر ممکن است نشان نمی دهد تا برای هفته ها.

مینه سوتا یکی از 11 متحده شناسایی شده در این هفته توسط دکتر دبورا Birx کاخ سفید را COVID-19 نیروی کار رهبر به عنوان نیاز “تهاجمی” اقدامات به دلیل افزایش COVID-19 مورد شمارش بر اساس گزارش مرکز عمومی یکپارچگی غیر انتفاعی روزنامه نگاری سازمان است.

مینیاپولیس شده بود ذکر شده توسط Birx به عنوان یک COVID-19 نقطه داغ در اوایل بهار زمانی که مقامات بهداشتی کشف شیوع در سرو-رودخانه محله بود که شاخکهای به بقیه از دولت به دلیل آلوده ساکنان وجود دارد که مشغول به کار در خانه های پرستاری و تجهیزات پردازش مواد غذایی.

مینیاپولیس مقامات بهداشتی شده بود تماس گرفته Birx این هفته, اگر چه, و شگفت زده شدند به طور خاص در زمانی که رای مثبت از تست های تشخیصی در شهرستان Hennepin به طور کلی پایدار است یا کاهش.

Mpls. جلبک دولت

شهر گزارش نرخ 16.5 موارد جدید COVID-19 به ازای هر 100000 نفر در هر روز در مقایسه با دولت نرخ حدود 11 در هر 100 ، 000.

که نرخ بالاتر است که با توجه به جوان مجرد که آلوده شده اند در میله های کم درآمد کارگران که نمی توانند در خانه بمانند و خانواده های بزرگ در خانه شلوغ که بیمار هنگامی که یک فرد آلوده است گفت: Luisa پسوآ-برندن یک اپیدمیولوژی مدیر در مینیاپولیس در بخش بهداشت و درمان.

“وقتی کسی در خانواده مثبت است, آن را بسیار سخت برای [بقیه]خانواده به مثبت تبدیل,” او گفت:, و اشاره کرد که شهرستان مقامات بهداشتی, راهنمای آنها را در چگونه برای ساختن خانه های خود را امن و کاربردی در قرنطينه.

Ehresmann گفت: معلوم نیست اگر Birx با اشاره به نیاز به اقدام تهاجمی در مینیاپولیس تنها و یا اگر او ذکر آن به عنوان یک پروکسی برای منطقه مترو و یا دولت است. بدون در نظر گرفتن HHS COVID-19 پاسخ کمک در زمینه تیم (کرافت) گرفته شده گسترده تر نگاه مینه سوتا پاسخ و ارائه پیشنهادات در یک جلسه مطبوعاتی در روز جمعه, او گفت:.

“ما می خواهیم به دانستن” آنچه که آنها پیدا کردن او گفت: “و ما اقدام خواهد کرد.”

این دیدار در طول هفته بوده است مشترک Ehresmann گفت: با مقامات فدرال از یادگیری و ستایش برخی از جنبه های مینه سوتا را همه گیر پاسخ — مانند آن سازمان تماس ردیابی تیم با تخصص منحصر به فرد در شیوع بیماری در کافه ها و یا محل های کار است.

بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 تا به حال کاهش یافته است در مینه سوتا از مارس 28 اوج 606 اما آنها شروع به افزایش در ماه جولای. دولت گزارش 282 بستری شدن در بیمارستان پنج شنبه — بالاترین تک بعد کل این ماه است. تعدادی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه کاهش یافته و از 119 روز چهارشنبه به 107.

مینه سوتا گزارش شده کمتر از 10 COVID-19 مرگ و میر به مدت 21 روز متوالی در مقایسه با تک بعد از 35 مرگ و میر گزارش شده در طول یک اوج این بیماری همه گیر در تاریخ 28. نه مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه.

Walz در اوایل این هفته خواست مردم به دنبال راه ساده و کم هزینه استراتژی پوشیدن ماسک و شستن دست و اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل به منظور کاهش انتقال ویروس.

“ما در حال رفتن به این بیماری گسترش” تا زمانی که یک واکسن پدیدار Walz گفت. “ما قطعا نمی خواهید به پایین مسیر از ایالات آریزونا و فلوریدا که در آن ما در یک وضعیت” از نمایی مورد رشد.

انطباق می تواند تسریع بیشتر کسب و کار reopenings و افزایش احتمال در کلاس های مدرسه در پاییز امسال, او گفت:. Walz برنامه ریزی شده است برای اعلام یک مدرسه بازگشایی استراتژی بعدی پنج شنبه.

نامشخص رویه از این بیماری همه گیر در مینه سوتا است که در انعکاس ملی داده است. یک درز کرده از کاخ سفید گزارش در کشورهای ذکر شده در مینه سوتا در “منطقه زرد” برای مورد متوسط رشد آن در زمان COVID-19 تهدید. هجده متحده شده بودند در مناطق قرمز برای سریع مورد رشد از جمله آیووا و ویسکانسین.

نیویورک تصویب یک محدودیت سفر برای مینه سوتا در هفته گذشته زمانی که دولت COVID-19 مورد نرخ بالای آن حداقل آستانه. آن را حذف مینه سوتا در این هفته پس از مورد نرخ کاهش یافته و اندکی پایین تر از آستانه است که می تواند با قرار دادن پشت دولت در محدود کردن لیست در هفته آینده.

Ehresmann گفت: شیوع بیماری در حال رشد در تنوع فراتر از آن مشخص شده که در کافه ها و رستوران ها پس از آن موسسات اجازه داده شد در 10 ژوئن به رزومه محدود داخلی خدمات.

در میان شناسایی شیوع بیماری در ماه جولای شده اند وجود دارد 237 افراد آلوده در 48 محل 336 افراد آلوده در 18 رستوران یا کافه و 108 نفر آلوده در 14 اجتماعی, حوادث, Ehresmann گفت.

حوادث در بازه زمانی از یک گروه لوله رویداد به مجالس ترحیم و جشن فارغ التحصیلی.

دوم بازدید از فدرال

این دومین فدرال تیم برای آمدن به مینه سوتا در میان همه گیر. برای اولین بار ساخته شد تا کارشناسان از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در پاسخ به خاص تهدید COVID-19 در میان ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

در میان تمام COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا 77 درصد مربوط به ساکنان از امکانات است.

سن و شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و بیماری های قلبی و افزایش خطرات ناشی از COVID-19 عفونت. افراد 70 ساله و مسن تر در حال حاضر کمتر از 10 درصد از همه تشخیص داده COVID-19 موارد در مینه سوتا اما 80 درصد از مرگ و میر.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de