حیدرآباد: این Telangana وزارت بهداشت در حال حاضر عملا پذیرفته شده است که شده است وجود دارد جامعه گسترش Covid-19 در دولت است. مدیر خدمات بهداشتی G. Srinivasa Rao گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که “این ویروس به جامعه و هیچ کس نمی داند دیگر که حامل و چه کسی نیست.”

او را متوقف کوتاه با استفاده از اصطلاح رسمی جامعه انتقال’ هر چند.

Dr Srinivasa Rao دولت مدیر از خدمات بهداشتی و هشدار داد که بعد از چهار تا پنج هفته در حال رفتن به بسیار مهم خواهد بود.

“ما تا به حال بیشتر موارد در GHMC (بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت) محدودیت تا کنون اما آنها در حال حاضر در حال کاهش است. اما موارد در ردیف دو شهرستانها مانند واراناگل, کریمنگر Nizamabad و بقیه از دولت در حال افزایش است,” او گفت:.

Srinivasa Rao مقصر این “غیر مسئولانه مردم” که زیر پایه احتیاطی. در حالی که اکثریت جمعیت است که مراقب دیگران وجود دارد که نه, او گفت:.

مردم در حیدرآباد هر روز از بقیه دولت و بازگشت پس از اتمام کار خود را. در میان آنان کسانی هستند که نه به دنبال ایمنی پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی یا بهداشت شخصی. این افراد در حال گسترش این بیماری به بقیه دولت Dr Srinivasa Rao گفت.

وی مردم را به چشم پوشی از علائم بیماری مانند تب سرد یا علائم دیگر. اگر ناخوش رفتن به نزدیکترین بلور فوتونی یا جامعه مرکز بهداشت یا بیمارستان و دریافت خود را بررسی می شود. دنبال مشاوره داده شده و در صورت نیاز مردم خواهد بود توصیه به Covid-19 آزمون, او گفت:.

“ما باید برای رسیدن به زندگی با ویروس. این به این معنی نیست که دعوت آن را به زندگی ما اما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از ماندن در خانه با پوشیدن یک ماسک زمانی که پله و حفظ فاصله اجتماعی. هیچ کس نمی داند چگونه این ویروس در حال رفتن به اطراف و همه باید در هر مرحله ممکن است به محافظت از خود را از Covid-19” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de