HBO تطبیق Ta-Nehisi Coates بین جهان و من و این اولین پاییز امسال


Ta-Nehisi Coates attends Gordon Parks Foundation: 2018 Awards Dinner & Auction on May 22, 2018, in New York City.

Ta-Nehisi Coates حضور Gordon Parks بنیاد: 2018 جوایز و شام در حراج در 22 مه سال 2018 در شهر نیویورک است.
عکس: بنت Raglin/گتی ایماژ برای Gordon Parks بنیاد (گتی ایماژ)

همیشه نامی Ta-Nehisi Coates است در نظر گرفتن استعدادهای خود را به HBO!

این شبکه حق بیمه اعلام کرده است از آن خواهد شد تطبیق تحسین مرحله نشان می دهد بین جهان و, است که بر اساس Coates’ #1 نیویورک تایمز پرفروشترین کتاب به همین نام است. در روز پنج شنبه کیسی Bloys رئیس HBO اعلام برنامه نویسی اقتباس خواهد شد به عنوان یک HBO رویداد خاص است.

تبلیغات

ساختار به عنوان یک نامه به پسر نوجوان خود را در سال 2015 بین جهان و یک غیرداستانی کار است که “قانع کننده ترکیبی از تاریخ و تحلیل و خاطرات.” تحسین کتاب برنده 2015 جایزه ملی کتاب غیرداستانی شد و فینالیست برای 2016 جایزه پولیتزر به صورت کلی غیر داستانی.

بیشتر deets در آینده ویژه از HBO آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه:

در اصل اقتباس و در صحنه تئاتر آپولو در سال 2018 ویژه را ترکیب عناصر است که تولید از جمله قدرتمند خوانش از Coates’ کتاب و یک بار دیگر خواهد بود کارگردان برنده جایزه مدیر و تئاتر آپولو تهیه کننده اجرایی Kamilah فوربس. Ta-Nehisi Coates و سوزان Kelechi واتسون نیز اجرایی تولید. برنده جایزه اسکار کارگردان راجر راس ویلیامز تولید است. آن را نیز به ترکیب مستند و فیلم از بازیگران’ زندگی در خانه های آرشیوی, فیلم و انیمیشن. ویژه تولید خواهد شد تحت COVID-19 دستورالعمل.

علاوه بر تولید این ویژه HBO خواهد ساخت خیریه کمک مالی به دانشگاه هاوارد و تئاتر آپولو.

تبلیغات

“همانطور که مردم در سراسر کشور ما همچنان به صحبت کردن در مورد خشونت نژادپرستی نظاممند و نیاز فوری برای ملموس تغییر Ta-Nehisi کلمات طنین انداز به شدت به امروز به عنوان آنها پنج سال پیش” فوربس در بیانیه ای گفت. “من بسیار هیجان زده هستم برای همکاری دوباره با هر دو Ta-Nehisi و HBO در این مهم رویداد خاص اطمینان حاصل کرد که صدای قدرتمندی در این کار و فریاد برای عدالت از جامعه همچنان به رسیدن به مخاطبان گسترده تر.”

“من مشغول به کار با Kamilah برای تقریبا تا زمانی که من یک نویسنده” کوتس گفت. “من فکر می کنم هیچ کس بهتر برای قرار دادن بین جهان و بر روی صفحه نمایش و هیچ خانه بهتر برای آن از HBO.”

“از طریق بین دنیای من و ما قصد داریم برای ایجاد یک فضای صمیمیت و همدلی که در آن مردم سیاه و سفید می تواند سوخت و ساز غم ما, جشن شادی ما و همچنان به تقویت گفتمان فعلی با توجه به نژاد و فرهنگ در کشور ما و در سراسر جهان” واتسون اضافه شده است. “Ta-Nehisi کلمات قرض خود را به یک تجربه است که به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از ما. من هیجان زده به کار با HBO و این ذهن درخشان در یک ویژه است که هر دو به موقع و فوری است.”

مکرر ریشه 100 honoree نیز تا به حال یک سال گذشته با آخرین کتاب او آب رقصندهکه انتخاب شد به عنوان بخشی از اپرا باشگاه کتاب سری در تلویزیون اپل+ این زمستان گذشته.

تبلیغات

بین دنیا و اولین در HBO جریان در HBO حداکثر این سقوط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de