در حرکت در برابر چین و هند و تدابیر قوانین سرمایه گذاری از همسایگان

دهلی نو: هند روز پنجشنبه گفت: داوطلبان از مرز کشورهای eyeing قراردادهای دولتی نیاز قبل از ثبت نام و امنیت گواهی عدم سوء پیشینه یک حرکت دیده می شود که دهلی نو تلاش ها برای مقابله با چین پس از یک مرز برخورد بین دو کشور است.

دولت هند در بیانیه ای گفت: تصمیم گرفته شد برای تقویت و دفاع از هند و امنیت ملی”. هند سهام هم مرز با چین و پاکستان و بنگلادش و میانمار و نپال و بوتان اما در بیانیه دولت نه نام خاص هر کشور است.

“هر گونه پیشنهاد از جمله کشور های سرزمین های مرزی با هند خواهد بود واجد شرایط به پیشنهاد در هر خرید چه کالا و خدمات و … تنها در صورتی که پیشنهاد ثبت شده است با مرجع صالح” دولت در بیانیه ای گفت:.

“سیاسی و امنیتی ترخیص کالا از وزارتخانه ها از خارجی و امور ترتيب اجباری خواهد بود.”

به سفارت چین در دهلی نو را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در خارج از ساعات کار.

اعلام می آید پس از هند در ماه آوریل صادر مشابه بخشنامه در غربالگری ورودی سرمایه گذاری خارجی از کشورهای همسایه که با آن سهام یک مرز زمین.

هند نه نام چین در آن منظور اما این حرکت irked چینی کسب و کار است که عمده منافع در هند. پکن به نام سیاست تبعیض آمیز.

شرکت های چینی مواجه شده اند خصومت پس از یک مرز درگیری که به کشته شدن 20 سربازان هندی در ماه ژوئن. هند نیز ممنوع 59 برنامه های منشاء چینی از جمله ByteDance را Infinite و Alibaba UC Browser با استناد به نگرانی های امنیتی.

در پنجشنبه آخر شب سفارش دولت هند گفت: محدودیت های اعمال را به مناقصه صادر شده توسط چندین سازمان از جمله بخش عمومی بانک ها و موسسات مالی و دولتی شرکت.

“این انتظار می رود به دلیل خرید عمومی است و قوی ترین اهرم است که دولت هند می توانید استفاده کنید برای ارسال یک سیگنال قوی به چین گفت:” Santosh Pai یک شریک در قانون شرکت پیوند حقوقی که به توصیه چند شرکت های چینی.

تهیه تجهیزات پزشکی برای مهار COVID-19 جهانی همه گیر تا دسامبر. از 31 سال 2020 خواهد بود معاف از قوانین جدید دولت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de