جو بایدن: مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست است. همچنین جو بایدن: لغو تبعیض نژادی مشخص خواهد شد که بچه های من در حال رشد در یک ‘نژادی جنگل’


Illustration for article titled Joe Biden: Trump Is a Racist. Also Joe Biden: Desegregation Will Have My Kids Growing Up in a Racial Jungle

عکس: معاونت (گتی ایماژ)

من نه سبک بودن یا شوخ و یا هر گونه دیگر f-word وقتی که من می گویند که من واقعا می خواهید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به shut the fuck up. اگر من می گویند: “خدا خوب است—در همه زمان ها!” من نمی خواهم برای شنیدن جو بایدن گفتن یک کلمه. اگر من می گویند “سقف…سقف..سقف در آتش….” من نمی خواهم جو بایدن به من بگویید گه در مورد کمبود آب, و چگونه ما باید به اجازه دهید آن را سوزاند. اگر جو بایدن می یابد خود را در یک برو و سرب گوینده می پرسد جمعیت “Wa-Wa-Wa-که در آن خانواده است؟” من نمی خواهم جو بایدن می گویند خیابان که او در اسکرانتون.

تبلیغات

به طور جدی به اندازه کافی با ذرت پاپ داستان و داغ مردم سیاه و سفید-gaffes. به اندازه کافی با قصه های او و اوباما در روز های خوب قدیمی. تا آنجا که حق را نگه می دارد انفجار بایدن برای پنهان شدن در زیرزمین من کاملا خوب با او پنهان شدن در زیرزمین زیرا هنگامی که جو بایدن صحبت می کند او فقط fucks گه.

به تازگی یوسف Robinette بایدن جونیور معروف به “پیر سیمبا,” با نام مستعار “اوباما BFF,” با نام مستعار سابق ریاست جمهوری به علاوه یک جو بایدن به presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری روز چهارشنبه به نام تهمت اولین نژادپرستانه انتخاب شود به کاخ سفید است.

تبلیغات

من…این معنی…من…فقط…نمی تواند.

این بخشی از رپ نبرد که در آن J-Bizzy تف آنچه که او معتقد است که یک بار در مورد ناروا بودن یک نژادپرست و منتظر جمعیت برای رفتن apeshit و هیچ کس دلیل آن را نه یک بار آن را به سختی ولرم نوار. آن را مانند یک پایین تر از دمای اتاق نوار. شیر آب میاره.

J-Bizzle ساخته شده این ادعا در طول یک مجازی تاون هال پس از کارگران بهداشت و درمان اشاره کرد که تهمت همچنان به سرزنش آسیایی برای coronavirus همه گیر از جمله دولا شدن پایین است که برای اشاره به آن به عنوان “چین ویروس” و “کونگ آنفولانزا.”

“راه او در معاملات با مردم بر اساس رنگ پوست خود را منشاء ملی که در آن از آنها کاملا مشمئز کننده می شود.” “هیچ رئیس جمهور نشسته است تا کنون از انجام این کار” او ادامه داد. “هرگز. هیچ رئیس جمهوری جمهوریخواه این انجام داده است. هیچ دموکراتیک رئیس جمهور. ما تا به حال نژادپرستان و آنها وجود داشته است و آنها سعی کردم به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. او یکی از اولین بار است که.”

تبلیغات

مرد با جو بایدن. بایدن در ادامه به تلاش و بازنویسی تاریخ به عنوان اگر خود fucked up نژادی گذشته با سیاه پوستان در این کشور متوقف شد که او معاون رئیس جمهور به آمریکا برای اولین بار. امریکا به خاطر جو. آنها به یاد داشته باشید که چگونه شما اجازه دهید یک گروه از مردان سفید سرزنش آنیتا هیل در طول تجاوز جنسی شهادت در کنگره و خود را سایه دار-الاغ رکورد با جرم و جنایت لایحه. شمال (خوب مردم سیاه و سفید) به یاد من نمی باید انرژی و یا پهنای باند را از طریق رفتن همه اما فقط می دانم که ما را فراموش نکرده است که بایدن یک بار ادعا کرد که لغو تبعیض نژادی مشخص می شود فرزندان خود را به رشد در “نژادی جنگل.” بنابراین با جو بایدن ،

اما این در مورد آنچه بایدن گفت در گذشته این است که در مورد او نیاز به STFU.

تبلیغات

بایدن ادامه داد: “و در راه او چاله مردم در برابر یک دیگر است که همه طراحی شده برای تقسیم کشور تقسیم مردم آنها را با هم” بایدن ادامه داد. “نگاه آنچه که او در حال حاضر انجام. او را سرزنش همه چیز در چین است. … او با استفاده از آن به عنوان یک گوه.”

دیدن بایدن واقعا معتقد است, چرا که او را به آشکارا نژادپرستانه به عنوان رئیس جمهور فعلی و سپس او را به نشستن با ما. اگر جو بایدن حرکت نمی کند او را مسخره کون به زندان ها و Niggas جدول. بایدن است و بایدن بزرگترین مشکل است.

تبلیغات

اجازه بدهید من آن را در شرایط است که می تواند آن را آسان تر به درک: من جوان بودم احتمالا 19 و من در قدمت این دختر بودند و ما صحبت کردن در تلفن (و من صحبت کردن در تلفن و او در گوش دادن) و من احتمالا گفت: برخی از احمق 19 ساله گه و او قطع بگویم که من صحبت خودم را از یک تاریخ.

گاهی اوقات بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که STFU.

امریکا در حال رفتن برای رای دادن به بایدن—نه به این دلیل که ما او را به عنوان من نمی دانم یک نفر است که بصورتی پایدار و محکم در بایدن اردوگاه—اما او به صحبت. آن را به عنوان اگر بایدن هل دادن رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن راه اما بیشتر او بیشتر او را به ایجاد بی تفاوتی در میان رای دهندگان که ممکن است فقط در خانه بمانند به دلیل تفاوت در اندازه کامل نژادپرستانه و یک میان وعده-اندازه نژادپرستانه است و کالری کمی است.

تبلیغات

تهمت نیست اولین نژادپرستانه به نشستن در کاخ سفید به عنوان برخی از روسای جمهور در واقع متعلق به بردگان. یکnd در حالی که من می دانم که سن. لیندزی گراهام زنجیر در کاخ سفید زیرزمین من تقریبا مثبت او خواسته است که باید انجام شود.

تنها زمانی که من می خواهم بایدن به صحبت می کنند زمانی است که او اعلام معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید. دیگر از آن, فقط پنهان در زیرزمین جو تا زمانی که امریکا به پایان رسید اکراه رای گیری برای خود را نژادپرستانه-y ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de