مینیاپولیس تصویب شورای اول قابل توجهی کاهش به پلیس

مینیاپولیس شورای شهر در صبح روز جمعه به تصویب رسید بودجه است که امروزيان حدود 1.5 میلیون نفر از این شهرستان در اداره پلیس — اول قابل توجهی کاهش پس از جورج فلوید مرگ است.

بودجه در حال حاضر سر به شهردار یعقوب فری که باید تصمیم بگیرد در روزهای آینده که آیا به آن را تایید کند و یا آن را وتو.

این تغییرات به اداره پلیس نشان دهنده بخش کوچکی از تلاش های بسیار بزرگتر به قطع $156 میلیون از این شهر 1.6 میلیارد دلار بودجه برای کمک به مقابله با ضرر و زیان مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

در سال گذشته این شهرستان به تصویب رسید $193 میلیون دلار بودجه برای مینیاپولیس اداره پلیس. این شهرستان گفت: آن قبلا ذخیره شده حدود 8.6 میلیون هنگامی که آن را تصویب سراسر شهر بود دستمزد و استخدام یخ.

برخی از فعالان گروه به نام به حال در شهر به قدم زدن یک مقدار بزرگتر — حدود 45 میلیون دلار — از اداره پلیس در حالی که دیگر اقامت و یا کسب و کار گروه ها خواست مقامات منتخب برای آرام کردن و انجام تحقیقات بیشتر قبل از ایجاد تغییرات بزرگ.

از پول انتقال بخش عمده ای از آن در حال حرکت است به این شهر دفتر پیشگیری از خشونت. این پول استفاده خواهد شد به پیاده سازی یک درمان خشونت برنامه که با این نسخهها کار با رهبران جامعه به تلاش برای توقف چرخه خشونت است.

مقدار کوچکتر منتقل خواهد شد به صندوق برنامه کمک به افراد مبتلا به ایدز یا HIV به ترویج “زندگی سالم” در مسکن کم درآمد و برنامه های جوانان است. این شورا همچنین پیشنهاد حرکت کارکنان در اداره پلیس پرونده واحد به دیگر شهرستان بخش.

برای جبران ضرر و زیان مالی از این بیماری همه گیر شهر است که تا حد زیادی با تکیه بر ذخایر furloughs و بودجه نقل و انتقالات.

آخرین بودجه تجدید نظر نیز earmarks $100,000 به شروع به برنامه ریزی دائمی یادبود فلوید در تقاطع 38 و شیکاگو جایی که او کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس.

در طول جلسه خود را در صبح روز جمعه و اعضای شورا نیز به تصویب یک اندازه گیری است که انتقال مسئولیت گرفتن برخی از سرقت گزارش از اداره پلیس و بیش به این شهر 311 کارکنان.

رای گیری نهایی برای بودجه تغییرات شد و به اتفاق آرا به استثنای یک پیشنهاد برای شیفت پلیس اطلاعات عمومی افسر وظایف از اداره پلیس به این شهر ارتباطی ، که تغییر تصویب شد اما سه اعضای شورا رای دادند هیچ.

این شورا تا به حال شده است در انتظار برای دریافت یک به روز رسانی بر روی یک طرح به درخواست طی یک سال و ساکنان’ انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه برای تبدیل امنیت عمومی. که ارائه شد به تعویق افتاد تا Aug. 6.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de