مینه سوتا دانشجو اشاره به آموزش از راه دور, بررسی نشان می دهد

یک ایالت نظرسنجی از بیش از 20,000 مینه سوتا مربیان یافت تقریبا نیمی ترجیح می دهند به ماندن با آموزش از راه دور این سقوط اما تقریبا به همان تعداد پشتوانه فیزیکی بازگشت با مناسب اقدامات ایمنی.

هنوز حمایت کامل پنج روز در هفته بازگشایی ثابت سختی فروش برای پاسخ دهندگان با توجه به آموزش و پرورش مینه سوتا دولت اتحادیه معلمان که منتشر شد نتایج نظر سنجی پنج شنبه.

انتشار در آمد یک هفته قبل از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz است که انتظار می رود به وزن با دولتی راهنمایی پنجشنبه آینده در تحصیل در پاییز. نشانه های نقطه به نقطه انعطاف پذیری ارائه شده به محلی منطقه.

“[آموزش] نمی خواهد نگاه همان در همه جا” Walz گفت.

منطقه شده بود کارگردانی شده توسط دولت برای آماده شدن برای سه سناریو — آموزش از راه دور در فرد راهنما و یک مدل هیبریدی — به عنوان بیماری همه گیر است که طرح میتوانست به مدرسه روال در بهار گذشته همچنان ادامه دارد.

سراسر از آموزش و پرورش مینه سوتا ستاد پنجشنبه Trudy Nodgaard یک دبیرستان خانواده و مصرف کننده علم در وایت بیر لیک آماده برای شرکت در یک موتور کاروان پس از یک کنفرانس خبری در مورد بررسی. او برگزار شد تا نشانه ای گفت: “اجازه علوم تصمیم گیری” و خواسته شده بود که راه او فکر علم اشاره شده است.

“من فکر می کنم این بدان معنی است که ما باید همچنان با آموزش از راه دور آموزش از آنجا که بسیاری از ناشناختهها” او گفت:.

چهل و شش درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی پشتیبانی فیزیکی بازگشت به کلاس های درس, اما کمتر از در -در پنج گفت: باید آن را تمام وقت. قرار می دهد که مربیان تا حدودی در تقابل با پدر و مادر که در پاسخ به رسمی آنلاین نظرسنجی انجام شده بین 15 ژوئن و جولای 6 توسط مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش (MDE).

به MDE بررسی گزارش داد که 64 درصد از پدر و مادر راحت شد با فرستادن فرزندان خود به مدرسه از این سقوط و که بیش از 94% گفت: بازگشت باید تمام وقت. آموزش و پرورش مینه سوتا بررسی شد باز از جولای 16 تا 20 ژوئیه کشید و پاسخ از حدود یک چهارم از اعضای اتحادیه.

هر دو نظرسنجی نشان داد نگرانی در میان مردم رنگ به بازگشایی مدارس.

Sizi گویا یک معلم ریاضی در بروکلین مرکز گفت: در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری که نزدیک به 60 درصد از مربیان رنگ که در پاسخ به این اتحادیه بررسی گفت: آنها ترجیح آموزش از راه دور. وی با اشاره به سیاه و قهوه ای و بومی مردم به اثبات رسانده اند در معرض خطر بیشتری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از COVID-19.

“به عنوان یک معلم ریاضی, اعداد, موضوع برای من” گویا گفت.

تیفانی Dittrich که تدریس زبان هنر برای 23 سال در وایت بیر لیک و در حال حاضر رهبر اتحادیه وجود دارد با اشاره به 30 صندلی خالی در سراسر میدان خالی به عنوان یک تصویر از آنچه که آموزش در یک بیماری همه گیر می تواند مانند نگاه.

“این آسان است برای دیدن که حتی نیمی از این صندلی به ذکر است میز آنها متصل خواهد شد و به مناسب خواهد بود و ما به طور متوسط کلاس درس فضاهای” تحت وزارت بهداشت دستورالعمل های Dittrich گفت.

از دست رفته از شهادت یک موضع رسمی از وزارت امور خارجه اتحادیه که در آن از سه back-to-school حالات آن فکر می کند بهترین است.

اما دو اتحادیه محلی — مینیاپولیس و سنت Paul — گفت: در انتشار اخبار دوشنبه آنها به این نتیجه رسیدند که دولت می کند به اندازه کافی زمان و منابع برای پاسخگویی به بهداشت عمومی و ایمنی مدرسه شرایط آنها بر این باورند ضروری برای بازگشایی مدارس است. بنابراین آنها خواستار آموزش از راه دور در محل در شروع سال تحصیلی آینده.

“ما در حال کار با منطقه ما و بحث در مورد حالات و اعضای ما را دیده اند یک برنامه است که حس می کند در عین حال” نیک فابر, رئیس جمهور, St. Paul فدراسیون از مربیان نقل در انتشار عنوان کرد و گفت.

اعضا و هواداران اتحادیه محلی برنامه ریزی برای ماه های مارس و رانندگی به فرماندار اقامت در روز جمعه برای ترویج ایمنی مدرسه دستور کار است.

نویسنده کارکنان Torey ون Oot کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de