بیست و پنج روز پس از جورج فلوید مرگ توسط پلیس مینیاپولیس بالا قانونگذاران در ایالت مینه سوتا را تقسیم مقننه آمد با هم در یک طبقه سوم کنگره اتاق کنفرانس برای اولین مذاکرات اساسی در پلیس اصلاحات.

خانه دموکرات به رهبری اعضای این مردم رنگ و بومی کمیته های پارلمانی به جلو قرار داده بود دور از رسیدن به فهرست پیشنهادات از استفاده-از-نیروی محدودیت برای حق رای برای felons. سنا جمهوری خواهان با احتیاط آن است که طرح خانه رفت و بیش از حد مقابله با یک پیشنهاد که شامل برخی از, اما نه همه DFL ایده های.

ارائه می دهد معامله در طول شب طولانی هیچ جا رفت. در سپیده دم صبح روز بعد, ژوئن 20, مجلس موکول در مواجهه پایان دادن به یک نتیجه جلسه ویژه. رهبر اکثریت سنا پل Gazelka گفت: دو طرف به نظر می رسد “یک جلسه دور” از توافق.

سریع به جلو به پنج شنبه و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz شد امضای یک لایحه طلوع در برخی از مهمترین تغییرات قابل توجهی به اجرای قانون و پلیس مسئولیت پذیری در نسل جارو قانون که پاک هر دو مجلس با گسترده حمایت هر دو حزب. قانون جدید است که طول می کشد تا اثر Aug. 1 شامل ممنوعیت chokeholds و جنگجو سبک آموزش یک وظیفه برای افسران به مداخله در سوء رفتار و تغییرات به ارائه اطلاعات بیشتر و مستقل نظارت بر پلیس مهم است.

Walz آن را به نام “معنی قانون است که ما را تحت تاثیر قرار جوامع در راه مثبت” و “یک گام مهم به سوی عدالت کیفری اصلاحات است.”

اما برای هفته که گام به دور از خاص, حتی در میان امواج اعتراضات — برخی از آنها خشونت آمیز — پخش از مینیاپولیس به سراسر جهان زیر ویروسی تصویری از فلوید مرگ است.

“این به نظر می رسید بسیار تلخ” گفت: Rep. رنا موران, یک, St. Paul دموکرات در مرکز مذاکرات است. “من فکر کردم که شاید ما می خواهم یک یا دو یا سه مقررات.”

رسیدن به یک مصالحه سخت مبارزه آورده و با هم یک آرایه متنوع از قانونگذاران و مدافعان از جمله قانون اجرای گروه کسب و کار جامعه و خانواده ها از دیگر Minnesotans کشته در طول سال توسط پلیس. نصب فشار افکار عمومی به ویژه از قانونگذاران به نمایندگی از جوامع رنگ و روابط شخصی میان قانونگذاران از حزب مخالف در نهایت تحت فشار قرار دادند معامله بیش از یک خط پایان است که بسیاری فکر می کردند که هرگز در دسترس است.

“بسیاری از مردم بسیار سخت کار می کرد به خصوص [POCI] جلسه اعضای” گفت: رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-طلایی دره. “این یک تلاش همه در اطراف. بسیاری از اجرای قانون گروه از جمله پلیس اتحادیه های جلو آمد به سازش. ما تا به حال پشتیبانی گسترده ای از کسب و کار جامعه و از هر دو طرف راهرو.”

مذاکرات به نظر می رسد به غرفه پس از اولین جلسه ویژه. اما در اطراف ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته با یکی دیگر از جلسه ویژه در آینده بیشتر جدی مذاکرات را از سر گرفت.

دموکرات ها و جمهوری خواهان توافق بر روی برخی از عناصر یک بسته اما خلیج فارس باقی مانده بر روی مسائل کلیدی از جمله اضافه کردن بیشتر شهروندان نظارت به پلیس ایالتی صدور مجوز هیئت مدیره. “ما حزبی تفاوت ما تا به حال فلسفی تفاوت ما تفاوت های حوزه همه درگیر در حاشیه به این موضوع حداقل تا یک بحث عمومی گفت:” جمهوری خواه ایالت وارن Limmer رئیس یک قوه قضائیه کمیته. “وجود دارد که ما فقط به حال برای رفتن به عقب به ما گوشه و تجدید نظر و فکر می کنم در مورد هر یک از دیگر و افکار و روش های مختلف برای دستیابی به اهداف است.”

بیش از یک ماه از توقف و شروع مذاکرات دو طرف رد و بدل حداقل 16 ارائه می دهد با توجه به مجلس ملیسا Hortman. در یک نقطه, موران گفت: او می ترسید اختلاف بیش از یک کلمه در یک ارائه — “آشکار” — می تواند اژدر کل معامله است. اما به دلیل افزایش نا امیدی او احساس تمایل واقعی برای رسیدن به یک معامله.

“ما تا به حال یک حس اهمیت این کار به رسمیت شناختن است که ما از شنیدن ناله و ناله و فریاد از جامعه در سراسر کشور و … در سراسر کشور” مورن گفت.

روابط شخصی از جمله کاری قوی و پویا بین Hortman و Gazelka تحت فشار قرار دادند قانونگذاران بازگشت به جدول زمانی که مذاکرات تیره و تار شد. نزدیک بین Gazelka و تشکر. کارلوس ماریانی, یک, St. Paul دموکرات کمک به رهبری DFL تلاش اضافه شده یکی دیگر از لایه ای از اعتماد.

عمده گروه پلیس آورده بودند به روند ارائه ورودی و پیش نویس زبان. مورن و برایان پیترز سابق بروکلین پارک پلیس فرمانده که سر مینه سوتا صلح و افسران پلیس انجمن طراحی و توسعه یک باند بیش از سال با هم کار قبلا در نیروی مرگبار گروه کاری که در آن آنها به اشتراک گذاشته شده داستان در مورد خانواده و تجارب است.

“او می دانست که من از آینده بود که من صحبت در مورد افسران پلیس که من صحبت در مورد جامعه که من صحبت در مورد نیاز به یک رابطه قوی تر,” مورن گفت. “کسانی که همه چیز اتفاق نمی افتد مگر اینکه ما در حال تعامل با یکدیگر مگر اینکه ما در جدول با یکدیگر است.”

تاثیر مرگبار نیروی کار به رهبری وزارت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون و دادستان کل کیت الیسون فراتر رفت و ساختمان روابط شخصی. بلومینگتون رئیس پلیس جف Potts, گذشته, رئیس جمهور, مینه سوتا, Chiefs of Police Association گفت: این گروه بحث و توصیه های “کمک در این فرایند به ما به جایی که ما امروز.”

فشار نبود فقط آمدن از فعالان. آن را نیز در آینده از کسب و کار جامعه. در ماه ژوئن مینه سوتا کسب و کار مشارکت و بیش از 80 مدیران ارشد در وزارت امور خارجه با ارسال نامه ای به نمایندگان مجلس خواستار پلیس پاسخگویی قانون.

“جورج فلوید کشتن واقعا لمس عصب برای همه” گفت: Charlie ویور, مدیر اجرایی, مینه سوتا, مشارکت کسب و کار. “کارکنان خود شد گفتن آنها به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما انتظار داریم عمل ما انتظار داریم که شما به رهبری در این است.”

به عنوان ژوئیه جلسه ویژه نزدیک, مذاکره کنندگان در هر دو طرف احساس آنها نزدیک تر است. Hortman و Gazelka نگه داشته و مذاکرات در حال حرکت در پشت صحنه. اما به عنوان آنها را اتو کنید و جزئیات داخلی موانع در درون هر یک اکثریت پارلمانی باقی مانده است. مورن کار با POCI حزبی و فعالان اجتماعی که می خواستم برای دیدن حتی بزرگتر تغییرات. متقاعد کردن آنها به پذیرش یک مقایسه به پایین بسته او گفته بود: “یکی از سخت ترین مکالمات من احتمالا تا به حال در تصدی من.” برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا باقی مانده ديپلمات که هر گونه تغییرات مورد نیاز Limmer گفت.

جمعه, چهار هفته به روز بعد از اولین مذاکره fizzled, Walz تسهیل گفتگو با Gazelka و خانواده ها از افراد که پس از برخورد مرگبار با پلیس است. Gazelka گفت: تبادل دوم خود را با ملاقات با خانواده و کمک به تغییر ذهن خود را در برخی از طرح های پیشنهادی.

“آنها یک مورد فوتی و فوری برای چیزهایی که واقعا کاملا تغییر زندگی خود را,” او گفت:.

“من شنیده ام بسیاری از ارزش اشک از جایی که آنها در حال آمدن از. شما باید برای گرفتن هر قطعه از یک موضوع و یک قطعه.”

10 p. m. روز شنبه, رو خودخواسته نیمه شب آخرین مهلت نهایی زبان نورد و پاک رساندهاند در هر دو مجلس.

“این آغاز کار است که ما مجموعه ای را به انجام” مورن گفت. “این پایان کار نیست.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله