Telangana کارفرمایان سلامت: تعجب می کنم که چرا مردم اتلاف پول در بیمارستان های خصوصی?

حیدرآباد: Telangana وزارت بهداشت مقامات به شدت با خواست مردم “را به زباله lakhs روپیه در Covid-19 درمان در بیمارستان های خصوصی.”

پرداختن به رسانه مدیر آموزش پزشکی K. رامش ردی و مدیر خدمات بهداشتی Dr G. Srinivasa Rao گفت: آن را حس برای مردم به صرف پول در طول این دوران سخت در بیمارستان های خصوصی زمانی که “دقیقا همان درمان با استفاده از همان دارو در دسترس است به صورت رایگان در بیمارستان های دولتی.”

“تمام هزینه های آن توسط 150 تومان یا بیشتر به صورت اساسی و دارو و درمان اگر یک فرد در شناسایی اولیه به عنوان داشتن Covid-19. حتی اگر یک مورد جدی تبدیل می شود ضد ویروسی تزریق مانند Remdesivir هزینه ای در حدود 20 ، 000 تومان. سوال من این است که چرا بیمارستان های خصوصی شارژ خیلی هنگامی که آن را هزینه های بعدی به هیچ چیز به درمان بیماران و کمک به آنها را بهبود می یابند در حدود 10 روز یا بیشتر? این چیزی است که ما مشاهده کرده اند درمان دهها هزار نفر از بیماران در بیمارستان های دولتی” او گفت:.

دولت با ایجاد امکانات از تست به درمان در تمام دولتی بیمارستان ها از جمله فیلم داروها. “ما در حال پیروی از پروتکل های استاندارد و ارائه درمان همان” او گفت:. او از مردم خواست به جمعیت مرکز آزمون مگر اینکه آنها را نشانه.

وزیر بهداشت Etala Startengine پرداختن به یک ویدئو کنفرانس با بیمارستان دولتی ستاد خواست, بهداشت و درمان کارکنان خود را وقف کمک به Covid-19 بیماران بهبود می یابند. دولت در ارائه همه چیز که مورد نیاز است برای بیماران است.

“این کار ما به ارائه آنها را با اعتماد به نفس آنها نیاز دارند که آنها بهتر خواهد شد و این کار را ما با ما خدمات و مراقبت های,” او گفت:. “لطفا غفلت نیازهای حتی یک بیمار بیایید کمک به آنها را بازیابی و ذخیره هر زندگی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de