برای دفع coronavirus Odisha قبیله ای ایجاد کرد در خدمت کشور مشروب به کودکان

MALKANGIRI,: همانطور که دانشمندان در سراسر جهان سوزاندن نفت نیمه شب به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن ساکنان Pasranpalli روستا در Odisha را Malkangiri, منطقه مرتکب شده اند غیر قابل تصور عمل می کنند که آنها را به عنوان یک “قطعی” گام به شکست coronavirus بیماری همه گیر.

ساکنان بسیاری از آنها قبایل روز دوشنبه در خدمت کشور-مشروب به حدود 50 کودک برای دفع عفونت کروناویروس. یک ویدیو از این حادثه منتشر شده در رسانه های اجتماعی و ویروسی رفت.

با توجه به گزارش های کودکان خواسته شد به نشستن در یک خط در روستای زمین بازی و در خدمت مشروب ساخته شده از Salap آب سبز Sal برگ-صفحات.

در طول قریب عمل اجتماعی فاصله رفت و برای یک بازی شیر یا خط به عنوان کودکان نشسته نزدیک به یکدیگر بدون پوشیدن ماسک. گزارش گفت: حداقل پنج گلدان Salap آب جمع آوری شد و توسط روستاییان در یکشنبه شب از جنگل های محلی و دم به عنوان کشور-مشروب.

Salap یک خرما انواع درخت است که رشد می کند در جنگل های طبیعی. آب آن است که به طور گسترده ای مورد استفاده برای تولید آب میوه کشور-مشروب توسط قبایل در اوریسا چتیسگر و آندرا پرادش است.

“بسیاری از قبایل و غیر قبایل ساکن در جنوب Odisha منطقه را مبهم باور است که مصرف کشور مشروب ساخته شده از Salap آب کمک می کند تا توسعه ایمنی در بدن انسان برای مبارزه با همه نوع از بیماری است. به طور معمول مصرف Salap آب است بخشی از فرهنگ قبایل ساکن در جنوب Odisha مناطق. زمانی که این افراد در مورد شنیده COVID-19 اخیرا آنها فکر Salap آب می تواند بهترین درمان برای این” Debadutta و توسعه behera محلی مددکار اجتماعی گفت.

یکی دیگر از خرافاتی عمل انجام گرفته در این منطقه از چند روز پیش هنگامی که یک ساحر گفته کوبید یک بیمار و تغذیه او فضولات خوک برای درمان او.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر