تریسی مک گریدی, جرمین اونیل پیوستن به نیروهای خود را برای راه اندازی ورزشی آژانس


Illustration for article titled Tracy McGrady, Jermaine ONeal Join Forces to Launch Sports Agency

عکس: استیو Spatafore (گتی ایماژ)

من مادام العمر اورلاندو سحر و جادو و فن وجود دارد یک نقطه در زندگی که در آن من نفرت تریسی مک گریدی.

تبلیغات

که روز 29 ژوئن 2004 زمانی که پس از آن-آینده NBA Hall of Famer مجبور تجارت به Houston Rockets. در حالی که به طور کامل توجیه می شود تقاضای خود را در سال پس از سال, مک گریدی احاطه شده بود در مورد به همان اندازه استعداد به عنوان Eminem به حال در D12—من هنوز کبود و انجام شده است که خشم ، اما در حال حاضر که مک گریدی بازنشسته شده است و بسیار پر رونق در فصل بعدی زندگی حرفه ای من در سمت چپ با هیچ چاره ای جز به کف زدن آن را برای دو بار NBA به ثمر رساند قهرمان.

پس از بازی در اطراف با بیس بال در سال 2014 و در حال حاضر آن را کشتن به عنوان یک تحلیلگر در ESPN, نیویورک تایمز گزارش که 41 ساله است و مناظر خود را در مجموعه بعدی خود تلاش: ورزشی آژانس.

تبلیغات

Seven1 گروه های ورزشی و سرگرمی, مجموعه ای را که اولین آن در پاییز است که زاییده افکار مک گریدی و سابق NBA ستاره جرمین اونیل.

“ما فکر می کنیم مورد نیاز است و ما باید شور و شوق برای آن” مک گریدی گفت. “ما در اطراف کودکان و نوجوانان هر روز از آنجا که ما باید برنامه های جوانان. آن را فقط باعث می شود حس. ما شاهد فقدان اطلاعات است که این بچه ها در حال گرفتن تا ما انجام می شود و زیانی به مردم ما اگر ما قرض تخصص ما از آنچه ما می دانیم و کمک به راهنمای آنها. این است که یک تماس است که ما داریم.”

این نیز در شرایطی که مک گریدی و اونیل همه به خوبی می دانیم. هر دو آنها را مستقیما از دبیرستان برای رسیدن به NBA سوپر استار شدن تنها به رنج می برند آسیب های جدی است که آنها را دزدیدند خود را نخست سال قبل از حرفه خود fizzled از راه بیش از حد به زودی.

“وجود دارد هیچ سحر و جادو ترکه برای این” اونیل گفت. “ما در حال تلاش نیست که می گویند ما گرز سحر و جادو. اما ما در حال رفتن به متفاوت است. شما نمی توانید نام جفت دیگر از افرادی که در این سطح از موفقیت و یو پی اس و فراز زندگی است که ما تا به حال در حرفه ما.”

تبلیغات

مک گریدی خدمت خواهد کرد به عنوان مالک مشترک شرکت و به احتمال زیاد ترک نقش خود را در ESPN در سفارش به توصیه مشتریان خود را. همانطور که برای اونیل او شریک خواهید با مک گریدی و آزمون برای تبدیل شدن به یک ثبت نام NBA عامل در ماه ژانویه—و فکر نمی کنم که آنها حتی حداقل کمی مرعوب یک بازار اشباع شده با سازمان های دیگر.

“در پایان روز آنها می توانید تمام بازیکنان” مک گریدی گفت. “بدیهی است که آن را به ما برخی از زمان را به ما پا خیس و واقعا درک این چیز چگونه کار می کند. اما ما نه مرعوب کسی. ما می دانیم که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم در تلاش برای بهم زدن سوراخ به این.”

تبلیغات

من شما را ببخشد تریسی. برو جلو و پر برکت خواهد بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de