کسی که می خواهد OGH نابود: Osmania تایمر مشکوک ‘انگیزه های نهان’ پشت سیل

حیدرآباد: بسته شدن ساختمان اصلی حیدرآباد برتر دولتی, بیمارستان, Osmania کلی بیمارستان (OGH) است خشم پزشکان بودند که در ارتباط با موسسه. ساختمان اصلی با 600 تخت و دو عملیات تئاتر است که قلب تاسیسات.

برخی از آنها گمان انگیزه های نهان در پشت سیل ساختمان در هفته گذشته. در چهارشنبه, ساختمان جدید OGH بیش از حد آب باران در این بخش از ویندوز که در سمت چپ شده بود باز توسط بیماران در بخش است.

دکتر P. Naik, در شارژ سرپرست OGH گفت: “پرستاران دستور داده شده است تا به بررسی ویندوز در طول فصل بارانی. با توجه به جهت باد آب باران جمع آوری شده در این بخش بود اما خشک.”

خواهد شد ساختمان جدید نیز مهر و موم شده خواسته عصبانی پزشکان و دوستداران میراث. کاستی از ساختمان های قدیمی نیز می تواند اصلاح شود به آنها گفت. اما آن را عمدا مجاز به وخامت گفتند.

دکتر محمد اقبال Javeed اجرایی عضو Osmania پزشکی انجمن فارغ التحصیلان کالج, گفت:, “تعمیر و نگهداری نادیده گرفته شده از سال 1985. نهایی ناخن آب بندی ساختمان. این بیمارستان دارای 25.5 هکتار و بیشترین بخش بودند منتقل شده به ساختمان در مناطق مختلف حیدرآباد. تنها جراحی عمومی و ارتوپدی گروه بودند در ساختمان است. هنوز ساختمان میراث فرهنگی شده است به طور مداوم هدف قرار دادند. وجود دارد بدون شک انگیزه های نهان و آب باران است که تنها غم و اندوه برای یک دستور کار پنهان.”

پزشکان شاغل در بیمارستان می گویند آنها از ترس برای ایمنی خود را. ارشد, دکتر, از OGH توضیح داد: “ما تنها می دانیم که تعمیر کار بودند انجام شده با سیمان. در یک سال گذشته شده اند وجود دارد چند نمونه از قطعات سقف کاذب در حال سقوط است. هنگامی که ما تعمیر در یک طرف آن آغاز شده است از دیگر بخش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de