خواهد شد که بعد از کنگره ارشد ؟ خواهد CWC انتخاب یک غیر گاندی به رهبری حزب ؟

به عنوان خانم سونیا گاندی یک سال مدت به عنوان موقت کنگره رئیس جمهور تساوی به نزدیک در اوایل ماه اوت حزب مملو از گیج کننده parleys در راه رو به جلو. پس از 2019 Lok سبها افتضاح راهول گاندی بود استعفا داد به عنوان رئیس حزب و مادر خود را گرفته بود به عنوان رئیس موقت تا اوت 10 سال 2020 است.

حزب تقسیم شده است حق را وسط که باید بعد از آن رئیس. رهبران نزدیک به آقای گاندی در حال لابی سخت به اطمینان حاصل شود او را دوباره و دوباره اما تا به حال او نشان داده کمی و یا بدون تمایل به انجام این کار. دیگر رهبران می خواهند خانم گاندی را به عنوان کامل رئیس جمهور و اجرای این حزب با مشت آهنین و بدون دخالت از رهبران نزدیک به آقای گاندی. برخی می خواهند انتخابات برای پست به طوری که ترجیحا غیر گاندی می شود رئیس برای دفع سلسله برچسب شده است.

بسیاری از رهبران کنگره نگران هستند که به علت عدم قوی رهبری مرکزی و وجود قدرت چندگانه مراکز مهم تصمیم گیری به تعویق افتاد. برخی از رهبران آن نوشته شده به کنگره رئیس جمهور اصرار وضوح بر روی کلید رهبری مسائل.

به این روزنامه ارشد رهبر گفت: “این ثابت مجادله بین (نرم افزار-Rahul و ضد Rahul) اردوگاه razing حزب به زمین. اگر Rahul جی می خواهد او را بیش از, اما اگر او نمی کند اجازه دهید شخص دیگری به انجام این کار است.”

آنها می گویند حتی اگر خانم گاندی است که حزب رئیس “دفتر راهول گاندی” و مشاوران او ورزش “بی تاثیر” در کنگره تصمیم گیری از جمله در Rajya سبها نامزد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de