شهرهای دوقلو توسعه دهنده می خواهد به توسعه پنج داستان 82-واحد اجاره ساختمان در آنچه که در حال حاضر این سایت از کوران رستوران در خیابان Nicollet در جنوب مینیاپولیس.

الکس Gese ارائه برنامه های خود در این هفته به مینیاپولیس کمیسیون برنامه ریزی کمیته از کل (گاو).

دنیس کوران گفت که پس از 72 سال در کسب و کار این بیماری همه گیر است که او را مجبور به بستن رستوران در گوشه ای از غرب 42nd Street در Kingfield محله شناخته شده برای آن در تمام طول روز-صبحانه وینیل غرفه و تازه فشرده آب پرتقال.

“ویروس واقعا برش را به کسب و کار ما,” او گفت:. “و من 68 سال سن دارد و نمی تواند انجام دهد یک سوم از آنچه که من استفاده می شود به. اگر من جوانتر بودند من می خواهم نظر سوارکاری این است.”

کوران را از پدر و مادر شروع کسب و کار چهار سال قبل از او متولد شد. سال اول آنها در خدمت همبرگر, هات داگ, و, پاپ, او گفت:. سال دوم آنها اضافه شده سیب زمینی سرخ کرده.

“من صرف بیشتر وقت من در اینجا در رستوران کار 70 تا 90 ساعت در هفته” او گفت:. “من در اینجا بسیار طولانی و می دانم که بسیاری از مردم آن را بسیار دشوار است.”

کوران گفت: او یکی از طرفداران بزرگ از Gese طرح به خصوص به این دلیل که ساختمان جدید شامل جامعه فضا. زمین و ساختمان تحت قرارداد و نمی دید برای چند ماه, اما او در حال اجرا از چک برنامه حفاظت از پول و طرح های شاتر کسب و کار در عرض هفت هفته و بازنشسته است.

طبقه اول پیشنهادی آپارتمان شامل یک لابی و جامعه/باشگاه تناسب اندام و اتاق. نیز وجود دارد خواهد بود یک سگ-اتاق شستشو در پایین تر سطح پارکینگ که شامل 36 محصور فضاهای پارکینگ در سایت. پشت بام و پاسیو خواهد بود ساخته شده است به عنوان به خوبی.

که کشش از خیابان Nicollet است که استفاده از مخلوط راهرو با مسکونی و خرده فروشی و خدمات-کسب و کار گرا. هر چند شهرستان را تشویق می کند توسعه دهندگان که شامل خیابان های سطح خرده فروشی در ساختمان های مسکونی آن را یک نیاز در آن منطقه است.

Gese گفت: او را در نظر بگیرند چندین پیشنهادات بر اساس بازخورد از کمیته است که البته به رای می کند و هیچ اتصال تصمیم گیری. بسیاری از بحث در دوشنبه جلسه متمرکز بر عدم وجود فضای تجاری در ساختمان است که به طور مستقیم در سراسر از Rev. دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور پارک.

Gese است که در حال حاضر به شدت سرمایه گذاری در این منطقه است و گفت: او یک درک عمیق از صحنه خرده فروشی وجود دارد. او مالکیت در ساختمان های تجاری است که خانه Nighthawks رستوران و نوار و پنج وات قهوه. او گفت که او مورد بحث است این طرح با محله گروه توسعه و آینده آن بحث با همسایگان.

“ما برخی از تغییرات بر اساس بازخورد” او گفت:. “من می خواهم به احترام گاو و واقعا فکر می کنم در مورد آنچه که آنها تا به حال به می گویند.”

کمیسیون برنامه ریزی کمیته است که یکی از رسمی اولین گام در این شهرستان روند تصویب. Gese است که به دنبال واریانس و شرطی با استفاده از مجوزها از جمله کمی افزایش ارتفاع از آنچه در حال حاضر مجاز در این منطقه است.

برنامه های تماس واحد است که طیف وسیعی از استودیو به سه اتاق خوابه آپارتمان از جمله برخی که می تواند مقرون به صرفه برای خانواده های کم درآمد تحت مینیاپولیس’ به تازگی به تصویب رسید inclusionary ى سیاست.

علاوه بر مقرون به صرفه اختصاص داده شده, واحد, Gese گفت: این پروژه طراحی شده است برای ارائه آپارتمان های مدرن در یک رقابتی و قابل دسترسی و قیمت. و نه از جمله فضای تجاری تبدیل شده است که به طور فزاینده ای دشوار برای اجاره کمک خواهد کرد را اجاره مقرون به صرفه تر است.

“به خصوص در حال حاضر با COVID-19 آن را احساس می کند مانند به برنامه فضای خرده فروشی وجود دارد خواهد بود احتمالا نمی تواند بیشترین و بهترین استفاده را برای ساختمان,” او گفت:. “بسیاری از مغازه ها در محله ما نمی خواهیم به دور از زنده ماندن از آن ساختمان ها و صاحبان آنها.”

اجاره نبوده است مجموعه, اما Gese گفت: قیمت ها باید مقرون به صرفه برای افرادی که کار در صنعت خدمات در این منطقه است.

معمار اصلی اوان Jacobsen از نوجوانی مونتگمری معماران در بیانیه ای گفت: ساختمان طراحی شده بود “هر دو حساس و مکمل های موجود در بافت محله.”

در حالی که پنج داستان جرم دارای یک حضور قوی در طول مجاور پارک هنگام بازدید از بخش جنوبی ساختمان مراحل پایین در جرم و پشت دورتر از خیابان به سهولت انتقال به محیط زیست موجود است.

مواد شامل آجر و پانل های فلزی و فیبر سیمان جانبداری است که کمک می کند تا “بصری تقویت ساختمان ‘پله’ به تقاطع و ‘پله’ آن را به عنوان نزدیک مجاور خواص” Jacobsen گفت.

“این جنبش در انبوه و مادیت کمک می کند تا به ایجاد یک حضور قوی به لنگر گوشه ای از 42nd و Nicollet, در حالی که همچنین در پاسخ به مجاور خواص در هر دو مقیاس و شکست,” او گفت:.

هر چند سایر نقاط شهر را بیشتر در دسترس آپارتمان از مستاجرها Kingfield است محروم و دیده نشده مهم هر چند ساخت و ساز در دهه.

Gese دو پروژه دیگر در این شهرستان در دست ساخت از جمله کلو یک 41-واحد ساختمان او را codeveloping در W. 36th خیابان و S. برایانت خیابان. دیگر لیندن آپارتمان دیگری 41-واحد اجاره ساختمان در W. 44 خیابان و S. ریش خیابان در لیندن تپه محله.

“من دوست دارم بیشتر به سبک بوتیک ساختمان,” او گفت:. “آن را جذاب تر برای من شخصا آنها مناسب به این محله بهتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de