اکثریت آمریکایی ها در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند اما در تقسیم تغییر سیاست جنبش دفاع و پشتیبانی


Illustration for article titled A Majority of Americans Support Black Lives Matter, but Are Divided on the Policy Changes the Movement Has Championed

عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

آمریکایی ها معتقدند که نژاد پرستی در سیستم عدالت کیفری یک مشکل است. جایی که آنها هنوز هم تقسیم شده است که چگونه به آن آدرس—و تا چه حد به آن بروید.

تبلیغات

با توجه به واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی منتشر شده در اوایل این هفته یک رکورد بالا تعداد آمریکایی اذعان کرد که مردم سیاه و سفید و دیگر اقلیت های درمان متفاوت از سفید مردم در نظام عدالت کیفری. اما اکثریت این نظرسنجی هنوز هم در مخالفت با سیاست های در نظر گرفته شده برای تبدیل اجرای قانون است. این نظرسنجی همچنین نشان می دهد مشابه بخش با توجه به پرداخت غرامت و حذف مؤتلفه بناهای تاریخی.

در تمام این مناطق وجود دارد قابل توجه نژادی تقسیم در چگونه پاسخ دهندگان پاسخ داده است.

تبلیغات

در مجموع 69 درصد از آمریکایی ها معتقدند که مردم سیاه و سفید تجربه های مختلف سیستم عدالت کیفری از مردم سفید انجام دهید. علائم این سال اولین سال است که اکثریت مردم سفید (62 درصد) موافق با این ادعا. درصد از مردمی که در بیان این نظر نیز افزایش یافته است در شش سال گذشته. در سال 2014 در این پست می نویسد: 89 درصد از پاسخ دهندگان گفت: مردم سیاه و سفید نمی شد به همان اندازه درمان توسط پلیس, این سال, که نرخ 97 درصد است.

اکثریت آمریکایی ها نیز معتقدند که قتل غیر مسلح سیاه مردم “هستند نشانه ای از مشکلات گسترده تر در درمان سیاه مردم توسط پلیس” در 55 درصد است اما این عدد کاهش یافته است پس از ماه گذشته زمانی که 69 درصد از آمریکایی ها موافقت با این بیانیه است. اکثریت آمریکایی—63 درصد نیز می گویند که آنها در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

اما بزرگترین اختلاف نظر می آید که چگونه آمریکایی ها در واقع می خواهید برای مقابله با مشکلات تبعیض آمیز پلیس و نژادپرستی نظاممند. دو تا از مهم ترین تحول طرح کاهش بودجه پلیس و ارائه جوامع سیاه غرامت هنوز هم محبوب با اکثریت آمریکایی ها با وجود اینکه شیب دار نژادی و نسل تقسیم در مردم پاسخ.

در میان تمام بزرگسالان ایالات متحده 55 درصد می گویند که آنها در مخالفت با برش پلیس وجوه و توزیع این پول به خدمات اجتماعی. سیاه پاسخ دهندگان تنها جمعیتی در این نظرسنجی که به حمایت از سیاست در 50 درصد است. تنها یک سوم از سفید آمریکایی ها گفت: آنها می خواستند به کاهش بودجه پلیس در حالی که اسپانیایی پاسخ دهندگان به طور مساوی تقسیم: 47 درصد گفت: آنها پشتیبانی تعطیل از پلیس در حالی که یکی دیگر از 48 درصد گفت: آنها در برابر آن.

تبلیغات

هنوز این ایده تا حد زیادی در حاشیه یکی قبل از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس, Minn. در پایان ممکن است. همان درست است از غرامت شده اند که مورد بحث برای نسل اما در حال شروع به دیدن بیشتر تایید میان سهم بیشتری از آمریکایی ها است.

اکثریت آمریکایی ها (63 درصد) هنوز هم در مخالفت با دولت پول دادن به سیاه و سفید آمریکایی که اجداد برده بودند. اما این رای از مردم که آیا پشتیبانی غرامت—31 درصد قابل ملاحظه افزایش از 19 درصد که مورد علاقه آن در سال 1999 ABC News, نظرسنجی واشنگتن پست می نویسد.

تبلیغات

در حال حاضر بیش از 80 درصد از مردم به نفع ایران در مقایسه با حدود 75 درصد از مردم سفید که می گویند دولت باید به آنها پرداخت. اندکی اکثریت پاسخ دهندگان هیسپانیک 56 درصد می گویند آنها مخالفت دولت با بودجه ای در ایران.

وجود دارد مشابه بخش با توجه به از بین بردن مؤتلفه مجسمه که افتخار ارقام بودند که یا پرکار برده صاحبان حاضر به مرگ برای حفظ برده داری و یا هر دو. بیش از سه چهارم مردم سیاه و سفید حمایت خود را برداشت در حالی که اکثریت سفید و اسپانیایی پاسخ دهندگان گفته اند که ترجیح داده به نگه داشتن آنها را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de