مرلین و خوان گالووی رد و بدل نگاه است که بسیاری از ازدواج-با-کودکان, ارتباط جنسی, تشخیص ممکن است.

خود را 22 ساله و دختر تا به حال فقط کاهش یافته و غیر عمدی, بمب, که در سمت چپ آنها را به قطعات مساوی خوشحال و زخمی شدند.

“او گفت:” اگر شما بچه ها COVID شما زندگی خود را زندگی,’ ” گفت: مرلین از خرس سفید دریاچه. “او مرده بود جدی مانند ‘شما در حال سالمندان و در پایان از جاده ها است.’ ما حیرت زده شد. ما 55 و 63. ما برای اجرای گلف و دوچرخه. ما در حال فعال تر از بچه های ما. در سن که مادر بزرگ من عینک housecoat من مشخصی مو و رنگ آن بنفش است.”

برای متولدین این به نظر می رسد که COVID-19 انجام داده است و چه انکار نفس و شواهد خلاف شده است قادر به انجام: آنها را احساس می کنید ،

برای نسل جوانی که جنگ گریه بود “آیا به کسی اعتماد بیش از 30” و بالید که خود را در باقی مانده مربوط به سال انباشته بودن فشرده با گروه به عنوان ضعیف و آسیب پذیر به عنوان یک شوک است.

“همه گیر شده و یک حساب برای متولدین گفت:” اسکات زیمر یک سخنران و مربی برای Bridgeworks یک Wayzata شرکت مشاوره که مشاوره کسب و کار در نسل پویایی است.

بر اساس اندازه خالص به 76 میلیون آمریکایی boomers در حال حاضر بین سنین 56 و 74 بوده است به استقبال توسط بازاریابان پس از خود را پس از جنگ ورود. آنها reframed زندگی هر مرحله آنها از طریق تصویب شد و در روند بازنویسی فیلمنامه برای سال های بازنشستگی خود را هنگامی که coronavirus وارد و محروم دور خود تظاهر.

“آنها حفظ جوانی روح و نمی خواهید به کم کردن سرعت مانند نسل قبلی است. آنها را در encore مشاغل و پیدا کردن فعالیت های جدید به طور پرشور در مورد” زیمر گفت. “در حال حاضر آنها مجبور به اعتراف است که آنها را شکست ناپذیر است. حتی اگر آنها در شکل بزرگ آنها نمی تواند انکار کند که سن آنها قرار می دهد و آنها را در معرض خطر بیشتر اگر آنها گرفتن ویروس.”

ضربه و فرورفتگی

نویسنده لایحه Souder آینده بیوگرافی رمان نویس John Steinbeck با عنوان “دیوانه در جهان است.”

که همچنین می تواند توصیف 70 ساله نویسنده احساس در مورد راه خود را از گروه سنی مشخص است.

“‘سالمندان است.’ ‘سالمندان.’ من نمی خواهم آن شرایط است. ‘غروب آفتاب خود را ، برچسب آنها ضمیمه احساس آنها در حال تلاش برای پاک کردن شما. پیام این است که هنگامی که شما مسن تر از سن معینی شما در این دسته است. شما در حال تقلیل یافته های فسیلی,” او گفت:. “من تعلق ندارد در این باشگاه است.”

Souder ترجیح داده برای تعریف خود را با فعالیت های خود را به جای سن و سال او.

“من سوار دوچرخه من من هنوز هم وید یک ماهی قزل آلا جریان. سال گذشته من یک جدید شکار سگ به خستگی راه رفتن را از طریق جنگل و مزارع با من. من همان چیزهایی که من زمانی که من در 40 اما کمی آهسته تر” او گفت:. “من مانند یک توپ گلف است. من ضربه و فرورفتگی کمی آسم یک بیماری قلبی است.”

پس از ورود ویروس Souder را از قبل موجود شرایط که قبلا به عنوان جزئی و قابل کنترل باعث شد که او با احتیاط عمل میکنند. او را منزوی در خانه اش در شهرستان واشنگتن در این شرکت از همسر خود پسر بالغ که quarantining در خانه دنبال کردند و ساشا wire-haired اشاره griffon.

“در یک سن خاص شما در معرض خطر بالا و شما را به زندگی می کنند زندگی خود را متفاوت” او اعتراف کرد. “علم روشن است. من نمی توانم آن را به چرخش.”

سن گرایی در ریشه

برای بسیاری از افراد متعلق به نسل های همه گیر آشکار است و حتی حفاری برخی از طولانی-برگزار کلیشه های منفی مرتبط با پیری است.

“آنها در حال تجربه سن گرایی با این فرض که تعداد — سن — این تعریف نشانگر” گفت: کتی اسمیت Sloan, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت LeadingAge ملی انجمن غیر انتفاعی ارائه دهندگان خدمات پیری. “ممکن است آنها را تجربه کرده اند سن گرایی در محل کار, اما نه در خود روز به روز زندگی می کند. آنها در حال دیدن چگونگی سهم افراد مسن در حال کم ارزش و جنبهی.”

سن فقط یک عدد است اما چگونه است که شماره درک ذهنی است. به عنوان افراد مسن تعریف “پیر” تغییرات. در یک مرکز تحقیقات پیو مطالعه تنها 21 درصد از کسانی که بین سنین 65 و 74 گفت: آنها احساس کردند و فقط 35 درصد از کسانی که 75 ساله و مسن تر خود شناسایی کرده اند که در راه است.

پیشرفت در علم پزشکی در نیم قرن گذشته بوده ایجاد کرده اند که طول عمر انقلاب است که آمریکایی ها نه تنها دیگر دهانه های زندگی, اما سال بیشتر از سلامت خوب است. هنوز کسی شمالی 55 اغلب فشرده به همان رده سنی است.

لری تلخ معتقد است که اتفاق می افتد از “جهل یا تنبلی است.”

رئيس جمهور از کسب و کار از پیری کالیفرنیا مشاوره توصیه می کند که شرکت های بازاریابی به مصرف کنندگان تلخ فکر می کند مسن جمعیتی نیاز به قطعه قطعه نازک تر است.

“وجود دارد نه به اندازه کافی به درک که 65 و 85 هستند بسیار متفاوت است فقط به عنوان افرادی که 50 و کسانی که 65 هیچ جا در همان سرزمین است. برخی از این زبان استفاده می شود برای این کار وسیع و متنوع گروه مسخره است,” او گفت:.

“شرکت ها و دیگران تلاش به صحبت های مختلف به پایان می رسد همگروهی نیاز به تمایز بین آنها را” او گفت:.

این یک نقطه خوب است که این بیماری همه گیر را به حساب نمی شود.

در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اشاره می کند که “بزرگترین خطر برای بیماری شدید از COVID-19 است که در میان کسانی که در سن 85 یا” CDC همچنین ی کلی با بیانیه ای که “همانطور که شما در معرض خطر برای بیماری شدید از COVID-19 را افزایش می دهد.”

که بدان معنی است که در آینده قابل پیش بینی در نظر گرفتن تهدید ویروس به نظر ممکن است باعث انفجار جمعیتی به زندگی بیشتر تنگ زندگی می کند.

“ما واقعا نمی خواهید به آن را دریافت کند بنابراین ما در حال محافظه کار گفت:” Souder. “ما نمی لمسی بچه های ما. ما نشستن در حیاط خلوت. فیلمی است که در زمانی که تغییر خواهد کرد. اما من نمی بستری من لازم نیست که یک پا در گور. من اینجا هستم و مسافت پیموده شده-نسخه خودم.”

Kevyn برگر مینیاپولیس آزاد بر اساس گوینده و نویسنده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de