آسام بیهار تحمل فشار از طبیعت خشم به عنوان سیل بر 37 لاخ مردم

هیچ مهلت از سیل ویرانگر در آسام و بیهار در روز جمعه با سه بیشتر مرگ و میر گزارش شده از شمال شرقی و دولتی و نزدیک به 37 لاخ مردم به شدت آسیب دیده است.

در آسام نزدیک به 27 لاخ مردم در سراسر 33 مناطق آسیب دیده اند و سیل. در مورد مرگ و میر گزارش شده از برپتا, ککرژر و Morigaon مناطق. مرگ و میر به علت سیل و رانش زمین در این سال افزایش یافته است به 122.

نزدیک به یک میلیون نفر آسیب دیده اند و در بیهار که در آن Gandak رودخانه نقض دو سدهای در سه مکان ترک مناطق مختلف هولناک. هیچ گزارش از دست دادن زندگی است.

با توجه به دولت و مدیریت بحران وزارت بولتن مجموع 9.60 لاخ مردم آسیب دیده اند و سیلاب در 529 panchayats 74 بلوک در 10 ولسوالی.

رئیس جمهور رام نات Kovind صحبت به آسام وزیر Sarbananda Sonowal و ابراز همبستگی با مردم آسیب دیده از دولت است. او پرچم خاموش نه کامیون حمل صلیب سرخ کمک های امدادی برای سیل و Covid-19 تحت تاثیر قرار مردم در آسام بیهار و اوتار پرادش از Rashtrapati Bhavan.
در آروناچال پرادش پی در پی بارش بیش از روز گذشته است جامعی جاده اتصال به چند منطقه در کنار و در نتیجه سیل مانند وضعیت طبق گزارش های رسمی.

رانش زمین باعث مداوم باران را به طور کامل نابود مهم جاده ها در نقاط مختلف غرب Siang منطقه, یکی از این گزارش گفت:.
در همین حال هند هواشناسی بخش (آی) گفت نسبتا گسترده بارندگی با جدا سنگین را بسیار سنگین می افتد به احتمال زیاد در Uttarakhand, هیماچال پرادش اوتار پرادش و مقصود از ماه جولای 26-28 و در پنجاب و هاریانا بین ژوئیه 27-29.

شدت و توزیع بارندگی است که به احتمال بسیار زیاد به افزایش بیش از sub-Himalyan, West Bengal, آسام, مگالایا و آروناچال پرادش با وقوع بارش گسترده فعالیت همراه با جدا سنگین و بسیار سنگین و بارش باران در جولای 26-29 آن گفت.

در ایالت بیهار در این Gandak رودخانه تبدیل آشفته پس از تخلیه 4,36,500 لاخ cusecs آب از Valmikinagar رگبار در 21 ژوئیه به دلیل بارش باران های سنگین در جولای 19, 20 و 21 در حوضه آبریز نپال.

با توجه به سنگین بارندگی 80,000 به 1,00,000 cusecs از آب مرخص شد در رودخانه Jha گفت.

این Gandak آب رودخانه نیز overtopped ملی بزرگراه 28 در گپلگنج با توجه به نقض اخلال در فضایی حرکت بین گوراکپور در اوتار پرادش و مناطق مظفرپور شرق Champaran و غرب Champaran در بیهار.

سیزده تیم از NDRF و هشت دولت در واکنش به این فاجعه صندوق (SDRF) درگیر در عملیات امداد و نجات به عنوان بخشی از آن 93,891 مردم شده اند تخلیه از marooned مناطق تا کنون.

مناطق آسیب دیده از سیل در غرب Champaran شرق Champaran, سیتمرهی, شئوهر, سوپول, کیشانگنج, دربنگا, مظفرپور, گپلگنج و خگریا.

چندین رودخانه از جمله Baghmati, Burhi Gandak, Kamlabalan, Lalbakeya, Adhwara, Khiroi و Mahananda در حال جریان بالاتر از سطح خطر در حالی که Ganga رودخانه روان است زیر علامت خطر در تمام مکان ها از جمله دو مکان در گاندی ghat و Digha ghat در پتنا.

در بخش شمالی کشور, ابری آسمان نگه داشته جیوه در بررسی در دهلی و تنها پراکنده باران پیش بینی شده در آینده دو تا سه روز.
آب و حکومت گسترده باران به احتمال زیاد در شمال غربی هند از جمله دهلی نو-شورای ملی مقاومت در دوشنبه, سه شنبه و جمعه.

روز جمعه safdarjung رصدخانه فراهم می کند که نماینده و ارقام برای این شهر ثبت شده حداکثر دمای 35.4 درجه سانتیگراد یک درجه بیشتر از حد نرمال است. درجه حرارت سطح به ضرب گلوله به 94 درصد است.

با توجه به آی اطلاعات safdarjung رصدخانه ثبت 225 میلی متر بارندگی در ماه جولای تا کنون است که 44 درصد بیشتر از حالت عادی از 156.4 mm. این Palam و لدهی جاده ایستگاه های آب و هوا نیز ثبت 31 و 58 درصد بیشتر باران در ماه جولای.

چندین بخش از اوتار پرادش دریافت نور متوسط باران نیز هست.
Dharohra (خری) ثبت شده 5 سانتی متر از بارندگی; Hata (Kushinagar), مونا( مرتا) و Shardanagar( خری) 4 سانتی متر; Bah, Dhampur ( Bijnore) 3 سانتی متر در حالی که Dudhi (Sonbhadra), Elgin پل (بروت) و Turtipar 2 سانتی متر با توجه به آب و هوا در لکنو.

در پنجاب و هاریانا حداکثر درجه حرارت ماند نزدیک به محدوده طبیعی و آب و هوا باقی مانده و خشک.

Chandigarh مشترک سرمایه دو کشور ثبت و حداکثر تا 34.9 درجه سانتیگراد است.

در هاریانا حصار ثبت بالایی از 34.9 درجه سانتیگراد دو شکاف زیر نرمال است. نرنول ثبت بالایی از 33.2 درجه سانتیگراد پایین سه شکاف در حالی که امبلا ثبت بالایی از 35 درجه سانتیگراد است.
کرنال ثبت حداکثر دمای 33.8 درجه سانتیگراد است.

در پنجاب امریتسار Ludhiana و پاتیالا نیز ثبت حداکثر دمای نزدیک به محدوده طبیعی در 35 درجه سانتیگراد 34.6 درجه سانتیگراد و 34.5 درجه سانتیگراد بود.

IMD گفت: هیچ تغییر قابل توجهی در درجه حرارت به احتمال زیاد در اکثر نقاط کشور طی سه-چهار روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر