بنگلور پزشکان در نقطه شکستن به عنوان COVID موارد افزایش می یابد در کارناتاکا

بیمارستان در بنگلور در حال کار با نصف ظرفیت است. در آس Suhas بیمارستان سه دسته از پزشکان ترک شغل خود را و خانه داری کارکنان نیز مایل به کار می کنند. شده است وجود دارد کاهش در غیر covid بيماران بازدید Covid تعیین شده در بیمارستان.

“ما را دیده اند ساییدگی از 50 درصد از کل ما کارکنان به دلیل ترس از COVID و در نتیجه ما شده اند ارائه بیمه اضافی در بالای بیمه های موجود و افزایش حقوق و دستمزد. ما همچنین شاهد کاهش قابل توجهی از غیر Covid بیماران پس از ما به عنوان ذکر شده COVID بیمارستان و از آن شده است یک چالش بزرگی به خصوص برای شرکت های کوچک و متوسط خصوصی و بیمارستان ها. ما همچنین درخواست دولت برای پیش پرداخت هزینه درمان برای COVID بیماران آن را به عنوان دشوار است برای مدیریت روز به عملیات” دکتر Jagadish Hiremath مدیر عامل Ace Suhas بیمارستان گفت.

برای سومین روز متوالی, Karnataka گزارش حداکثر تعداد Covid موارد مثبت آن را به عنوان عبور از 5000 خوانده شده را علامت. با 5,007 بیماران آزمایش مثبت در روز جمعه دولت چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 85,870.

از موارد جدید, بنگلور, ثبت نام 2,267 دفاع کرد گرفته شد موارد است. اما یک چالش عمده برای دولت است به منظور بهبود دلتنگ میزان بهبودی که می ایستد در 36.25%.

پزشکان درمان Covid بیماران پیش بینی است که این موارد افزایش می یابد و در ماه های آینده.

Dr Suriraju V, مشاور رئیس اورولوژی و MD شاهوار بیمارستان انتظار COVID19 تعداد به کوه در ماه های آینده. یک راه برای جلوگیری از گسترش ویروس او می گوید: اولیه و ثانویه اطلاعات تماس Covid مثبت بیماران همراه با بیمار بدون علامت به رعایت دقیق انزوا در خانه و یا در COVID مراقبت مرکز,صفحه اصلی قرنطینه بدون علامت مثبت و موارد مشکوک باید به شدت اجرا و دنبال کرد.

“بله COVID موارد انتظار می رود به افزایش است. بهبود نرخ نیز بهبود یافته به طور قابل توجهی بیش از سال. همچنین یکی از مهم ترین چیزهایی است که باید در نظر گرفته شود این است که با تمرکز بر توقف عبور عفونت در بیمارستان ها جدا Covid و غیر Covid بیماران که اغلب دشوار است برای اندازه های کوچک و متوسط بيمارستان. اما COVID بیماران باید جدا شده به شدت. وجود دارد باید جداگانه کارکنان و COVID بخش با تعامل وجه با COVID بخش است. همچنین مشخص شده است در مطالعات متعددی که وجود دارد امکان Covid انتقال از طریق مدفوع ذرات از طریق مشترک ، بنابراین Covid و غیر Covid بیماران باید جداگانه توالت در منزل و بیمارستان,” او توضیح داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de