Illustration for article titled California State University to Require Students to Take Ethnic Studies or Social Justice Classes in Order to Graduate

عکس: کن فرانسوی (شاتر)

مارک اولین تغییر عمده برای آن برنامه درسی در بیش از چهار دهه, دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در حال حاضر نیاز به دانش آموزان به کلاس های مطالعات قومی یا عدالت اجتماعی به منظور فارغ التحصیل.

تبلیغات

ABC اخبار و گزارشهای مدرسه هیئت امنا تصویب و اندازه گیری در روز چهارشنبه. با 23 دانشگاه Cal State یکی از بزرگترین دانشگاه چهار ساله در کشور است. مدرسه جدید امیدوار است که برنامه درسی تنظیم شده برای اجرا در طول 2023-2024 سال تحصیلی کمک خواهد کرد که در ایجاد “یک مطلب درست و عادلانه جامعه است.”

تبلیغات

“این اقدام توسط CSU و برای CSU آسانسور مطالعات قومی به یک محل برجسته در برنامه درسی ما متصل به آن را با صداها و دیدگاه های دیگر در طول تاریخ مظلوم قرار گرفتند. آن را توانمند سازی دانش آموزان ما برای پاسخگویی به این لحظه در تاریخ ملت ما به آنها دانش گسترده ای از دیدگاه ها و مهارت های مورد نیاز برای حل جامعه مبرم ترین مشکلات” CSU صدراعظم تیموتی سفید در بیانیه ای گفت.

به گفته مسئولان مدرسه یک دوره نیاز را برآورده می توان از طریق انواع کلاس که آدرس هر دو تاریخی و امروزی مسائل در زمینه عدالت اجتماعی و مطالعات قومی. این دوره را به تمرکز بر افریقایی, امریکایی, آسیایی, آمریکایی, Latinx و بومی های آمریکا.

این حرکت توسط دانشگاه می آید به عنوان قانونگذاران در کالیفرنیا در نظر گرفتن لایحه که به مطالعات قومی یک نیاز است اما نه در دوره های عدالت اجتماعی است. باید در کالیفرنیا فرماندار دموکرات گاوین Newsom ثبت نام در این لایحه به قانون این امر نادیده گرفتن این دانشگاه را اندازه گیری. دانشگاه طرح ممکن است هزینه مدرسه $3 به 4 میلیون دلار در حالی که دولت با این طرح ممکن است هزینه تا $16 میلیون برای پیاده سازی در سطح ایالت.

کالیفرنیا در مقایسه با کشورهای دیگر در این کشور است که در حال کار برای جلوگیری از عدالت اجتماعی از تدریس در مدارس. در آریزونا جمهوریخواه در دهه گذشته را صرف تلاش برای به طور کامل حذف قومی مطالعات کلاس از برنامه درسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله