Illustration for article titled Ciara and Russell Wilson Welcome Their New Baby Boy, Win Harrison

عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ)

خواننده و نوازنده Ciara شده است که تاب, بارداری خود را با امضای gorgeousness با وجود رفتن را از طریق آن در یک بیماری همه گیر شده است که به او فرزند سوم.

تبلیغات

Ciara و او NFL quarterback, شوهر, راسل ویلسون اعلام کرد که خبر خوبی خود را در کانال های رسانه های اجتماعی در روز جمعه در حالی که همچنین آشکار حماسه نام آنها انتخاب شده برای جدیدترین عضو خانواده: پیروزی هریسون ویلسون.

تبلیغات

زن و شوهر نیز مشترک شایان ستایش قطاری از آنها محبت خود را جدید پسر مانند Ciara serenading نوزاد با تولدت مبارک آهنگ و راسل درخشان در یک تصویر با پیروزی تخمگذار بر روی سینه اش:

برنده یک نام مناسب برای پسر یک مرد که شناخته شده است برای برنده شدن—Superbowl با Seattle Seahawks در سال 2014 و 86 به طور منظم فصل برنده در NFL به عنوان یک کارفرمایی شروع ساخت و او را یکی از winningest بازیکنان.

تبلیغات

نام هایی که سیگنال موفقیت بالا به نظر می رسد موج برای شکستن رکورد ورزشکاران است. جهان سریع ترین مرد Usain Bolt, به تازگی به استقبال یک دختر به نام المپیا رعد و برق پیچ و قهرمان تنیس سرنا ویلیامز همچنین دارای یک دختر به نام المپیا.

ما مشتاقانه منتظر دیدن این همه زیبا, سیاه, نوزادان رشد و پیشرفت و امید Wilsons در حال لذت بردن از وقت خود را با جدید خود را ، نوزاد برنده می پیوندد زن و شوهر دیگر کودکان, Sienna شاهزاده خانم و آینده ظاهر (که Ciara به حال در یک رابطه قبلی با رپر به همین نام).

تبلیغات

خوش آمدید به جهان برنده شدن!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله