Illustration for article titled Citing Millions in Debt, Ebony Magazine Being Forced Into Involuntary Bankruptcy

تصویر: شاتر (شاتر)

با استناد به ناتوانی برای مجله به پرداخت بدهی های خود Law360 گزارش می دهد که بحرانزده شرکت وام دهندگان شده اند که پرونده در تگزاس دادگاه فدرال به زور یک بار افتخار-انتشار به فصل 7 ورشکستگی.

تبلیغات

هر Law360 یک جفت غیر ارادی دادخواست ورشکستگی واصل شد در روز چهارشنبه توسط مدیریت سرمایه گذاری شرکت Parkview سرمایه و اعتبار شرکت ، photo studio آلو استودیو و شرکت حقوقی David M. Abner & Associates. در براده, سیاه پوست, Media Holdings, LLC کرده است که “به طور کلی پرداخت بدهی های خود را به عنوان تبدیل شدن آنها با توجه مگر اینکه آنها به این موضوع واجد شرایط اختلاف به عنوان مسئولیت و یا مقدار است.”

تا آنجا که پوست را بی قراری بدهی Parkview مدعی است که آن را بدهکار $11.9 میلیون در حالی که David M. Abner & همکاران ادعا می کند آن است که بدهکار $9,400. آلو استودیو گفته بدهکار $2,300.

تبلیغات

در یک بیانیه ارائه شده به ریشه, Parkview اشاره می کند که پر کردن “تلاشی بود برای دوباره موقعیت این شرکت یاد دارایی ها از جمله پوست و جت مارک برای موفقیت طولانی مدت است.”

“سیاه پوست شده است, صدای جامعه سیاه و سفید برای 75 سال و ما به جلو نگاه به موقعیت دارایی های این شرکت برای خدمت به جامعه سیاه و سفید برای یکی دیگر از 75 سال” براد جنوبی, رئيس جمهور و مدیر سرمایه گذاری افسر Parkview گفت.

در سال 2016 شرکت سهام خصوصی روشنی گروه شرکت تاسیس شده توسط ویلارد جکسون و مایکل گیبسون به دست آورد هر دو سیاه و جت مجله از جانسون گروه رسانه ای. این کسب شد تامین مالی توسط Parkview از طریق یک سری از وام قبل از طرح سرمایه مشاوران مصرف بیش به عنوان مدیران Parkview در سال 2019.

چهار غیر ارادی تشکیل پرونده ورشکستگی یک نتیجه از defaulting در وام های آن می آید و هفته پس از پوست سابق مدیر عامل شرکت ویلارد جکسون حذف شد از موقعیت خود در میان رسیدگی به سوال معاملات مالی رخ داده است که تحت رهبری او. در طرح بنیانگذاران یعقوب Walthour جونیور انتخاب شد رئیس, آبنوس, هیئت مدیره.

تبلیغات

باید انتشار زنده ماندن این آخرین ویدئو, سیاه پوست, خود را جشن می گیرند سالگرد 75 در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de