حقوق مدنی آیکون John Lewis به دروغ در دولت در ایران


Illustration for article titled Civil Rights Icon John Lewis to Lie In State at the US Capitol

عکس: الیاس Nouvelage (گتی ایماژ)

حقوق مدنی افسانه و گرجستان Rep., John Lewis, که جنگیدند نژادپرستانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راست تا آخر نفس را به دروغ در دولت ایالات متحده در ساختمان کاپیتول در واشنگتن سی روز دوشنبه و سه شنبه.

تبلیغات

لوئیس های دیرین دموکرات کنگره از آتلانتا و آخرین زندگی بلندگو از ماه مارس در واشنگتن درگذشت جولای 17 از سرطان لوزالمعده در سن 80.

سابق حمایت از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور را به دروغ در تابوت خود را در کنگره آمریکا در دعوت نامه فقط رسیدن مراسم در روز دوشنبه بعد از ظهر. یک مشاهده عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه شب و سه شنبه مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در بیانیه مشترک روز پنجشنبه رویترز گزارش.

تبلیغات

رویترز اشاره می کند که با توجه به coronavirus “را مشاهده عمومی برگزار خواهد شد در خارج از منزل در شرق جبهه مراحل کنگره و اجتماعی فاصله به شدت اجرا خواهد شد.”

از سی ان ان:

عمومی مشاهده خط شروع خواهد شد در 6 p. m. ET و رفتن تا 10 p. m. ET در روز دوشنبه و از ساعت 8 صبح ET تا 10 p. m. و در روز سه شنبه.

قبل از آن یک نظامی گارد احترام را همراه لوئیس’ بدن در سراسر ادموند Pettus پل در آلاباما جایی که او به رهبری مارس 1965 برای رأی است.

افتخار گارد نیز در حال حاضر در حالی که لوئیس’ بدن نهفته در وزارت امور خارجه در مونتگمری روز یکشنبه در واشنگتن روز دوشنبه و سه شنبه و در نهایت آتلانتا در چهارشنبه خانواده اش گفت: در انتشار اخبار.

لوئیس’ خانواده تشویق هواداران میزبان “جان لوییس عشق مجازی را رویدادهای” را در خانه های خود به تماشای این مراسم به جای سفر در سراسر کشور به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

“به طور کامل شرکت است, تشویق و کراوات آبی یا بنفش روبان خود را در مقابل درب یا در مقابل متری برای بزرگداشت زندگی” خانواده گفت.

در روز پنج شنبه, Robert E. Lee دبیرستان در کانتی فیرفکس ویرجینیا در حومه واشنگتن اعلام کرد که نام مدرسه را تغییر خواهد داد به افتخار Lewis.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de