شده است چهار ماه به بعد پس از هند قرار گرفت به مستند برای دفع coronavirus. در طول اضطراب روز از مستند 1.0 اوج وعده داده شده بود در چند هفته و سپس در اواخر ماه مه. اما زمانی که مستند کاسته شد در ماه مه تنها قله در چشم شد هیمالیا از سهرنپور.

که در آن پس از آن قله COVID? در چند هفته گذشته بحث از هند به زودی با نزدیک شدن به COVID-19 قله را آغاز کرده اند شنیده می شود در مورموری.

اول آن بهداشت عمومی بنیاد هند رئیس جمهور Dr K Srinath ردی که coronavirus بروز می تواند اوج خود در اواسط ماه سپتامبر در هند اما افزود که کشورهای مختلف می تواند شاهد های مختلف دوره اوج. در حال حاضر آن است که پروفسور GVS Murthy از موسسه بهداشت عمومی که تصریح کرد دکتر ردی پیام استادانه.

وجود دارد نمی توان به یک قله در COVID-19 موارد در یک کشور بزرگ مانند هند و هر کشور مسیر خود را بر اساس زمانی که مردم وجود دارد در معرض عفونت Murthy گفت PTI در روز شنبه.

در حال حاضر میان ایالات متحده و اتحادیه سرزمین های دهلی نو پیش بینی شده است به اوج در پایان ماه ژوئیه یا اوایل اوت. در حالی که Tamil Nadu, Karnataka, Telangana, Andhra Pradesh و ماهاراشترا – برخی از بدترین متاثر از کشورهای هند – به احتمال زیاد شاهد کرونا در ماه سپتامبر است که در خط با دکتر ردی پیش بینی.

در جنوب Vindhyas: بیا سپتامبر

“متحده مانند Telangana, Karnataka, Andhra Pradesh و تامیل نادو باید قادر به رسیدن به حداکثر تعداد موارد تا اواسط سپتامبر” Murthy, گفت:, و اضافه کرد که این کشورها در حال حاضر گزارش از شماره های بالا اما نمی خواهد انجام این کار پس از اواسط سپتامبر.

تامیل نادو ممکن است اوج کمی سریعتر از آنجا که آن را جوشانده تا سریع تر است. دولت با بیش از 2 لاخ تایید موارد COVID-19 می توانید شاهد آن تاج قله متوسط و یا هفته سوم ماه اوت. هجوم کارگران مهمان را بدتر می کند برای دولت جنوب. وزیر بهداشت C Vijaybaskar حال سرزنش کارگران مهمان به خصوص کسانی که از ماهاراشترا برای جهش در موارد.

ماهاراشترا نیز برگزار شده است تا به عنوان یکی از همکاران به جهش در کارناتاکا. دومی دولت نزدیک به 91,000 موارد اما آنچه که بیشتر نگران کننده است این لغزش میزان بهبودی بیماران است. کارناتاکا در حال حاضر میزان بهبودی در حدود 37 درصد است که بسیار پایین تر از میانگین ملی از 63.54 درصد است. علاوه بر این کارناتاکا دولت از امور شایان ذکر است از آنجا که فقط چند هفته به عقب آن را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک داستان موفقیت در تماس با ردیابی.

در حال حاضر تحت اسکنر به اتهام گزارش دهی موارد و مرگ و میر Telangana تبدیل به یکی از تاج هاب از ماه ژوئن. از تاریخ 3 ژوئن زمانی که دولت عبور 3,000 موارد تعداد کل موارد افزایش یافته است 1,637 درصد است. علاوه بر این دولت یکی از پایین ترین تست نرخ فقط با 3,37,771 مردم تست شده تا کنون.

با تست به احتمال زیاد توگو پس از چند انتقادات از دولت در امور اجرایی را از دست داده و همه گیر وجود دارد و همچنین شانس موارد ستون. پس Telangana شاهد سپتامبر به نظر می رسد مانند یک احتمال است.

کرالا اما شایسته ذکر ویژه است. “کرالا شما را دیده اند در حال حاضر. آنها فکر می کردند که تا به حال دیده می شود پایان COVID. ناگهان در گذشته بیش از 10 روز کرالا تا به حال تعداد بسیار زیادی از موارد نسبت به قبل” Murthy گفت PTI.

کرالا شد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک مدل دولت حتی کسی که گفت: “دولت در دولت در پاسخ سریع به COVID-19 می توان به آن تجربه و سرمایه گذاری ساخته شده در آمادگی اضطراری و وقوع پاسخ در گذشته”. اما آرامش مستند و بازگشت غیر مقیم Keralites کمک به افزایش موارد است.

که کرالا ثبت بیش از 1000 موارد سه بار در چهار روز گذشته یک یادآوری است که این ویروس است و نه دور در هر زمان به زودی.

کارگران مهمان تاخیر در اوج متحده

اما متحده مانند Jharkhand, Murthy گفت: ممکن است اوج در زمان بعد به عنوان ویروس شروع به گسترش و تنها پس از بازگشت از کارگران مهمان از COVID-19 هاب مانند بمبئی و دهلی.

“در ایالات مانند Jharkhand, Chhattisgarh و بخش هایی از شرق, Uttar Pradesh, اوج بسیار طولانی خواهد شد. اوج خواهد بود در جایی در اواخر ماه سپتامبر یا اکتبر برای کسانی متحده بود که کم گزارش های قبلی,” او گفت:.

Murthy ارزیابی ویژه صادق است در مورد بیهار و اوتار پرادش – دو نفر از هند بزرگترین مهاجرت استخر.

همانطور که در مقاله قبلی بیهار و اوتار پرادش به حال نرخ بسیار پایین از عفونت در مقایسه با جمعیت خود را تا تاریخ 30 آوریل. که تاریخ دارای اهمیت عمده ای در هند مستند داستان از آنجا که دولت مرکزی شروع به در حال اجرا قطار ویژه به کشتی کارگران مهمان از روز بعد. در نتیجه تعداد COVID-19 موارد شروع به افزایش در این دو کشور.

از نظر تعداد بیهار فقط به حال 425 تایید موارد coronavirus در 30 آوریل. آن را در حال حاضر 36,314 موارد coronavirus. در صد عاقلانه این ترجمه را به عظیم 8,444 درصد افزایش در موارد. علاوه بر این, Bihar همچنان به تاخیر در آزمایش جمعیت آن تنها با 4.42 لاخ تست شده تا کنون.

اوتار پرادش نمی کرایه هر گونه بهتر است. دولت 63,742 تایید موارد COVID-19. این رقم فقط 2,211 در 30 آوریل. پس, شده است وجود دارد 2,780 درصد افزایش در تعداد موارد coronavirus. به ویژه از شرق تا از لحاظ اقتصادی عقب مانده و ارسال بیشتر مهاجران به غرب و جنوب هند, شد, علت جدید برای نگرانی پس از هجوم کارگران میهمان. بنارس در شرق تا سوم-بزرگترین تاج hub در بعد از لکنو-کنپور تراکم شهری.

چتیسگر جالب در مورد. دولت فقط به حال 40 نفر در آوریل 30, اما در حال حاضر حدود 7000 مورد یک جهش عظیم از بیش از 17000 درصد در کمتر از سه ماه. جالب این دولت بود که مورد ستایش قرار داد برای آن موثر مستند قبل از بازگشت کارگران مهمان undid, دستاوردهای.

دهلی نو برای دیدن اوایل اوج

روز شنبه در دهلی نو سانتی متر Arvind Kejriwal اعلام پیروزی برابر COVID-19 همه گیر اما گفت که این جنگ به مراتب بیش از. او گفت: در یکی از آخرین ماه تعداد coronavirus موارد در دهلی نو رفته و میر را کاهش, بهبود نرخ بهبود یافته و مثبت نسبت به کاهش است.

حقیقت است به Kejriwal بیانیه. تعداد coronavirus موارد در ماه ژوئن افزایش یافت 319 درصد اما تنها با 48.27 درصد در 25 روز از ماه جولای. به احتمال زیاد نرخ رشد هنوز هم خواهد بود در دو رقم در پایان ماه ژوئیه هنگامی که Murthy پیش بینی دولت شهر را تاج موارد را به اوج خواهد رساند. بهبود نرخ بیش از حد بهبود یافته از 66.79 درصد در 30 ژوئن به 87.29 درصد در جولای 25.

یکی حتی ممکن است استنباط است که دهلی نو کمک های برتر پزشکی زیرساخت ها و امکانات تست در حال حاضر ممکن است در مرحله اوج و آمدن چند هفته می تواند کاهش بیشتر در تعداد کل موارد.

اما به طور ضمنی, Murthy ممکن است همچنین به تقویت این تصور که مناطق شهری مجهز به زیرساخت های بهتر می تواند به دفع کردن بیماری های همه گیر بهتر از مناطق توسعه نیافته.

داستان کوتاه: هند به بریس برای مسافت های طولانی قبل از این تنها قله در ذهن مردم خواهد بود که برف پوشیده قلل هیمالیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله