Disha تجاوز و قتل مورد: SC کمک های مالی شش ماه بیشتر به این نتیجه تجاوز پروب

حیدرآباد: دیوان عالی کشور روز شنبه به شش ماه زمان بیشتری برای تحقیق در برخورد با قتل چهار مرد متهم به تجاوز گروهی و قتل یک دامپزشک در حیدرآباد در سال گذشته است. کمیسیون تحقیق توسط رهبری به ریاست دادگستری (retd) V S Sirpurkar سابق دیوان عالی کشور و قاضی است.

یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde گذشت سفارش در حالی که از شنیدن این پنل درخواست به دنبال یک شش ماه دیگر تمدید ارسال گزارش نهایی خود را.

پرس و جو منصوب شد و در تاریخ 12 دسامبر سال گذشته با سه عضو از جمله سابق دادگاه عالی بمبئی قاضی Rekha Sondur Baldota و ex-CBI مدیر D R Karthikeyan.

دادگاه راس بود روز شنبه اطلاع داد که این کمیسیون شده است قادر به نتیجه گیری پروب با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

چهار مردان — محمد عارف, Chintakunta Chennakeshavulu, Jolu شیوا و Jollu Naveen — بودند مظنون در تجاوز گروهی و قتل یک جوان دامپزشکی خانم دکتر در ماه نوامبر سال گذشته است. او با توجه به نام Disha. چهار مظنون کشته شدند پلیس در صحنه جرم و جنایت در دسامبر.6

به گفته پلیس این حادثه گرفته شده بود در حدود 6.30 صبح هنگامی که این متهم گرفته شده به سایت از جرم برای بازسازی صحنه جرم به عنوان بخشی از این بررسی است.

آنها به ضرب گلوله کشته شدند در NH-44 در نزدیکی حیدرآباد — همان بزرگراه که در آن سوخته بدن از 27 سال دامپزشک پیدا شد.

نرم افزار ثبت و از طریق دبیر کمیسیون تحقیق و جو در راس دادگاه گفت: “در نظر گرفتن شرایط روایت فوق که فراتر از کنترل از کمیسیون تحقیق در این کمیسیون شده است و قادر به انجام اقدامات مطابق با ضوابط.”

“بنابراین درخواست کمیسیون محدود به درخواست این دادگاه برای تمدید شش ماه از تاریخ کمیسیون است قادر به عملکرد فیزیکی جلسات نقطه بازرسی ، برای ارسال گزارش نهایی خود را ،

این کمیسیون گفت: در آن برگزار شده بود خود را برای اولین بار در حیدرآباد در تاریخ 3 فوریه این سال است.

آن گفت که 1,365 گواهی حسن واصل شد توسط افراد مختلف از جمله پلیس پرسنل درگیر در حادثه و اعضای خانواده از سه متوفی.

این درخواست گفت: گواهی حسن از پرسنل پلیس درگیر در این حادثه دریافت شد تنها در 15 ژوئن.

“تقریبا همه از این 1,365 گواهی حسن و مدارک خود را در تلوگو” آن گفت:, و اضافه کرد که این پرونده بودند به انگلیسی ترجمه شده و تایید شده.

آن گفت: این کمیسیون پیشنهاد کرده بود به نشستن برای جلسات در مارس 23 و 24 مارس در حیدرآباد اما با توجه به COVID-19 وضعیت همه گیر آن را محدود به تعلیق این نشست.

آن گفت: این کمیسیون به بررسی امکان و زنده ماندن از انجام آنلاین جلسات و نشست برای تکمیل این گزارش در اسرع وقت.

“این جلسات از درخواست کمیسیون همواره نیاز به ضبط مدارک و شواهد از شاهدان و همچنین مشارکت طرفداران که ارائه مشکلات از امنیت و محرمانه بودن” آن را گفت.

“این پرسش نیاز به بازرسی فیزیکی از صحنه حادثه و سایر نقاط که ممکن نیست در یک مجازی شنوایی. انجام پرس و جو بدون فیزیکی جلسات نقطه بازرسی و غیره به نظر نمی رسد به عملی” این درخواست گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de