خوب باران افزایش سطح آب در Telangana مخازن

حیدرآباد: باران در حوضه آبریز مناطق Godavari و Pranahitha افزایش سطح آب در سه اصلی barrages از Kaleshwaram پروژه های آبیاری. پروژه های دیگر در کریشنا و Godavari بیش از حد در حال دریافت خوب جریان به علت باران در حوضه آبریز مناطق.

با توجه به فراوان بودن آب در سه Kaleshwaram barrages — لاکشمی (Medigadda), Parvathi (Sundilla) و Saraswathi (اننرم) – آبیاری بخش منتشر کرده است آب به کانال بنابراین به عنوان برای پر کردن مخازن آبیاری.

با توجه به آبیاری بخش سطح آب در لاکشمی سد در Medigadda شد 98.90 m در برابر تمام سطح مخزن (FRL) 100 متر در روز جمعه. جریان را به رگبار گلوله شد منظور از 1,27,000 cusecs در حالی که خروج بودند 1,35,000 cusecs. حال ذخیره سازی است 12.7 tmc ft برابر ظرفیت 16.17 tmc ft.

در Parvathi سد در Sundilla) سطح آب بود 127 m برابر
این FRL 130 متر; در حال حاضر ذخیره سازی 4.8 tmc ft برابر ظرفیت کامل از 8.83 tmc ft.

در Saraswathi (اننرم) در جریان ثبت شد 2500 cusecs و ذخیره آب است که در حال حاضر 8.8 tmc ft همانطور که از جمعه.

روستاها در سابق اورد, کریمنگر, Nizamabad, میڈک, واراناگل و نلگندا شاهد سریع کشاورزی فعالیت برای Vanakalam محصول (kharif) در قدرت Godavari آب بودن توزیع از طریق کانال برای آبیاری مخازن.

Sridhar Deshpande, افسر, در وظیفه ویژه در آبیاری بخش گفت: Kaleshwaram پروژه طراحی شده برای آبیاری 18.25 لاخ هکتار و ایجاد ثبات در یکی دیگر از 18.82 لاخ هکتار با بلند کردن 2 tmc ft آب از Godavari در Medigadda.

وی با بیان اینکه ظرفیت بلند کردن اجسام خواهد بود به تدریج توان به افزایش 3 tmc ft گفت: این پروژه نیز تامین آب آشامیدنی به صدها نفر از روستاها و شهرهای کوچک از طریق ماموریت Bhagiratha طرح.

افسر گفت: Godavari, آبهای در حال حاضر رسیدن به حیدرآباد از Sripada Yellampally مخزن به تهیه کردن به این شهر آب آشامیدنی و صنعتی نیاز دارد.

او گفت: Kaleshwaram آسانسور طرح آبیاری (KLIS) تغییر چهره Godavari حوضه در Telangana و کمک به توسعه داخلی ناوبری, شیلات, معبد و محیط زیست, گردشگری, ورزش های آبی در اطراف مناطق پروژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر