فقط به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد ایالت ماسک, دستور این هفته خود را بالا توسعه اقتصادی کمیسر اخراج یک ایمیل به کسب و کار و صنعت گروه ترغیب آنها برای ارسال pre-written letters حمایت از سیاست به روزنامه ها و سازمان های دیگر.

هیچ یک از نمونه نامه شامل آشکار نشان می دهد که متن نوشته شده و ارائه شده توسط مقامات دولتی.

این فشار موجب تظاهرات روز شنبه از مجلس سنا توافق رهبران متهم DFL فرماندار با استفاده از منابع دولتی برای آنچه آنها به نام “مالیات دهندگان تامین می شود روابط عمومی کمپین” حمایت از یک دستور است که بسیاری از جمهوری خواهان مخالف به عنوان یک نفس بیش از حد از قدرت اضطراری برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka به نام حرکت یک “تصمیم ضعیف” در بهترین و اضافه کرد که او به دنبال به اینکه آیا این اقدام به منزله نقض قانون یا اخلاق.

“متوسط Minnesotan می داند که کسب و کار و افراد هرگز نباید به کارگردانی و یا تحت فشار به طور علنی حمایت فرماندار یکی از فرماندار خود در کمیسیون” Gazelka در بیانیه ای گفت. “مردم نیاز به یک توبیخ و توضیح این سوء استفاده از قدرت است.”

Gazelka انتقاد نشان دهنده آخرین تکرار مداوم سیاسی اختلاف بیش از Walz پاسخ به همه گیر و اورژانس قدرت او استفاده می شود به طور موقت نزدیک مدارس و رستوران ها و دیگر اماکن عمومی که جمهوری خواهان را به عنوان بیش از حد اقتصادی اختلال.

این قالب نامه فرستاده شدند در یک e-mail جمعه به عنوان Walz شد و اعلام قیمومیت که اثر طول می کشد شنبه. آنها متصل به ایمیل امضا شده توسط وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی (سند) کمیسر استیو بیشه. در میان این پیش نویس شدند نامه-به-این-ویرایشگر قالب سفارشی طراحی شده بود و از صاحبان کسب و کار مراقبت های بهداشتی حرفه ای و “پدر و مادر/مربیان است.”

“[به] این کار ما نیاز به کمک شما” گرو e-mail می خواند. “حمایت خود را برای پوشیدن ماسک حیاتی است نسبت به حصول اطمینان از تصویب. به احترام رهبران در جوامع ما باید صدای خود را به اطمینان حاصل شود ما ماسک به طوری که ما می تواند همچنان به بازگشایی اقتصاد ما.”

یک Walz سخنگوی کارگردانی سوالات در نامه به عمل. یک سخنگوی این سازمان گفت: مقامات وجود دارد بر این باورند که دولت اقدامات درون اخلاقی و حقوقی نشیب.

گرو آژانس سر دفاع از توسعه در بیانیه ای به استار تریبیون: “به عنوان بخشی از مینه سوتا بهداشت عمومی کمپین سند همکاری با کسب و کار در سراسر کشور برای دریافت پیام است که ماسک را آهسته گسترش ویروس” او گفت:. “ما با استفاده از هر ابزاری که در اختیار ما برای حفظ Minnesotans امن و سالم اجازه می دهد تا کسب و کار ما را باز باقی می ماند.”

ارائه حامیان با نمونه نقاط صحبت کردن و پیام مشترک تاکتیک های استفاده شده توسط سازمان های سیاسی و مبارزات به منظور شتاب. اما تلاش های سازمان یافته در نظر گرفته شده برای ایجاد ظاهر گسترده حمایت عمومی در حالی که پنهان کردن منبع پیام یک عمل گاهی شناخته شده به عنوان astroturfing آمده اند تحت انتقاد در سال های اخیر است.

David Schultz یک ال روزاریو استاد دانشگاه که به عنوان رئیس جمهور از علت شایع مینه سوتا گفت: دولت حرکت را افزایش می دهد چندین اخلاقی و به طور بالقوه حقوقی مسائل. درخواست گروه به انتشار نامه یک آژانس دولتی پیش نویس به دولت دستور بدون افشای دهید شفافیت نگرانی او گفت:. استفاده از دلار برای آنچه شولتز به نام “شبه لابی” تشویق افراد و گروه ها به بیان عمومی برای حمایت از سیاست نیز مشکل ساز است.

“ما می دانیم شما نمی توانید صرف در مکان دلار برای وضوح اهداف سیاسی” او گفت:. “چیزی وجود دارد نامناسب در مصرف عمومی دلار به منظور تشویق مردم به مواضع سیاسی. و این است که به وضوح یک موقعیت سیاسی.”

علاوه بر نامه به ویرایشگر قالب سند ارائه نمونه متن است که افراد می تواند ارسال به مقامات دولتی نشان می دهد پشتیبانی از دستور. دستورالعمل در بالا گفتن به “e-mail یا پست الکترونیکی” پیام به فرماندار. شولتز گفت که درخواست مرزهای “عذر” با ایجاد “درک غلط از یک سرشار از حمایت از دولت و سیاست در این منطقه وجود دارد که در آن ممکن است.”

قرار دادن که به درخواست گروه ها و صنایع با کسب و کار در مقابل دولت می افزاید: یکی دیگر از لایه بالقوه مربوط به فشار سیاسی ،

“اگر آنها فرستاده بود چیزی برای گفتن ‘را تشویق دوستان خود را تشویق همسایگان خود را به پوشیدن ماسک,’ است که خوب است که هیچ معامله بزرگ” او گفت:.

“اما برای نوشتن کنسرو زبان و تشویق مردم برای ارسال این به استاندار تا فرماندار می گویند ‘من 25,000 کارت پستال به من گفتن آنها حمایت از آنچه [من] انجام شده است؟’ که فقط یک شفافیت موضوع وجود دارد کمی از فریب وجود دارد.”

گرد و غبار تا می آید به عنوان قانونگذاران جمهوری خواه به دنبال ناموفق به پایان فرماندار با استفاده از قدرت اضطراری با این استدلال که اقدامات خود را دیگر ضروری است. در چهارشنبه Gazelka با انتقاد از ماسک حکم به عنوان “یک اندازه متناسب با همه” رویکرد است که معنا ندارد برای جوامع کمتر coronavirus موارد است.

مقامات بهداشتی می گویند ماسک دستور نشان دهنده رشد شواهدی وجود دارد که پوشش صورت همراه با اجتماعی فاصله دست شویی و سایر اقدامات احتیاطی می تواند کمک به کنترل گسترش coronavirus. در حالی که برخی از مطالعات ارائه شده ضعیف یا مجمل یافته بر روی مزایای یک ماه ژوئن تجزیه و تحلیل نشان داد گسترش COVID-19 کاهش یافته و بیشتر به شدت در کشور با حکم.

دولت و رای گیری ملی از جمله فاکس نیوز نظرسنجی از Minnesotans پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد پشتیبانی گسترده ای برای استفاده از ماسک در طول بیماری همه گیر.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de