حیدرآباد 16th ترین surveilled شهرستان در جهان – و به آن افتخار

Telangana سرمایه حیدرآباد پیدا کرده است و جایی در میان 50 بالا دوربین مدار بسته-surveilled شهرستانها در جهان است. با توجه به گزارش منتشر شده توسط انگلستان شرکت فناوری Comparitech حیدرآباد رتبه 16 در لیست است و برتر هند کلان شهر. با نزدیک به 3 لاخ CCTVs برای جمعیت بیش از یک کرور (2020 تخمین می زند) حیدرآباد دارای 30 CCTVs در هر 1000 نفر است.

Telangana مدیر کل پلیس Mahender ردی سابق حیدرآباد رئیس پلیس توییتی تبریک خود را به پلیس شهر و سایر ذینفعان برای “ساخت شهر در یک محل امن تر برای زندگی”.

چین غالب لیست

چنای رتبه 21 به طور کلی می آید دوم نزدیک در هند surveilled شهرستانها در حالی که دهلی نو دور سوم در 33rd.

اما حیدرآباد ممکن است gloating بیش از یک مشکوک افتخار.

هجده از 20 شهرستانها در لیست هستند و در چین واقع شده در حالی که سوم-رتبه لندن تنها شهر واقع در خارج از چین جدا از حیدرآباد. در 50 رتبه بندی, 34 شهرستانها در چین, دو – مسکو و سنت پترزبورگ – در روسیه و بغداد واقع شده است و در نزاع زده عراق است. هر سه کشور طبقه بندی شده به عنوان “رژیم های اقتدارگرا” در واحد اطلاعات اقتصادی را 2019 دموکراسی شاخص.

تیوان در چین است surveilled شهرستان با بیش از 4.6 لاخ دوربین نگه داشتن چشم در حدود 39 لاخ مردم است. این ترجمه را به حدود 120 CCTVs برای 1000 نفر – بالاترین نسبت در میان 50 شهر.

پایتخت چین در رتبه 5 در حالی که مالی عصب-مرکز شانگهای می آید 12th در لیست. قابل توجه ووهان گزارش کانون coronavirus رتبه 23 در لیست و ارومچی پایتخت ناآرام سین کیانگ استان در محل 13th.

هیچ همبستگی بین نرخ جرم و جنایت و CCTVs

این Comparitech گزارش یادداشت های اولیه استدلال به نفع دوربین مدار بسته نظارت: بهبود اجرای قانون و پیشگیری از جرم. اما شواهد پیشنهاد شده توسط گزارش امتیاز به هیچ همبستگی بین دوربین های مدار بسته و نرخ جرم و جنایت.

“تعداد بالاتر از دوربین فقط به سختی در ارتباط با کاهش جرم و جنایت شاخص” این گزارش آمده نشان می دهد که دوربین های بیشتر لزوما به معنای کاهش تعداد جنایات. مورد در نقطه: تیوان لندن و بغداد – همه جرم و جنایت بالا شاخص نمره خود را در مقایسه با CCTVs در هر 1000 نفر است. جرم شاخص در محدوده بین 0 و 100 با 0 دلالت ناچیز نرخ جرم و جنایت و 100 معنای کاملا ناامن است.

آمدن به حیدرآباد: این یک جنایت شاخص 43.46 علی رغم بالا بودن تعداد CCTVs.

نگرانی های حریم خصوصی باقی می ماند

این حیدرآباد پلیس شده اند مورد ستایش قرار داد در اینترنت برای به کارگیری دوربین مدار بسته نظارت است. این نظارت می تواند تجاوز به حریم خصوصی شهروندان یک مسئله این است که هنوز هم تا حد زیادی unaddressed توسط سیاستگذاران. “واقعیت این است که زندگی می کنند نظارت تصویری است ramping تا در سراسر جهان” این گزارش می گوید و اضافه کرد که تشخیص چهره تکنولوژی مورد استفاده در چین شده است مورد استفاده برای محدود کردن حمل و نقل عمومی برای مردم است.

M Nageswara Rao سابق مدیر موقت از نوبت صادر شده است یک کلمه از احتیاط در برابر اورولی ایده نظارت است. با توجه به توییتر او گفت که اگر دولت مجاز است به عمل مانند یک برادر بزرگ آن خواهد بود زمان به نوشتن وابسته به وفات به دموکراسی است.

“زیر پا گذاشتن حق ناشناس ماندن حق حریم خصوصی و آزادی حرکت توسط دوربین های مدار بسته نظارت از اماکن عمومی است که به یک موضوع از اهمیت فوق العاده ای است که به نظر می رسد که فرار آزادی عاشقان. دولت نمی تواند یکسره نقض حقوق شهروندان فقط به خاطر فن آوری را قادر می سازد آن را” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de