هند Covid تعداد عبور 13 lakhs با حدود 50K ویروس موارد ثبت شده

هند روز جمعه گزارش داد نزدیک به 50,000 coronavirus موارد در یک روز بالاترین تا کنون به عنوان به طور کلی موارد فراتر از 13 لاخ. تا جمعه 13,37,022 Covid-19 نفر از سراسر کشور شناسایی شد در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 31,406 با 761 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

بخش خوب است که بهبود بیماران بیش از حد است که در تعداد زیاد و تا صبح روز جمعه تعدادی از درمان بيماران عبور 8.5 lakhs که 32,000 Covid-19 بيماران ترخيص شده در 24 ساعت گذشته. این سومین روز متوالی بالا مانند بازیابی شماره دیده می شد.

چندین ایالت در حال دیدن یک شیب تند در افزایش عفونت. آسام بیهار کرالا و Odisha جدا از Maharashtra, Tamil Nadu, Karnataka, Andhra Pradesh و اوتار پرادش بسیار بالا تشخیص. وزارت بهداشت گفته مقامات مرکزی تیم فرستاده شده به چندین ایالت و UTs برای تقویت تلاش های خود را در بالا caseload مناطق.

دولت نیز بررسی مواردی که عود Covid-19 صورت گرفت در میان به طور کامل درمان بیماران و کسانی که با دیگر مسائل مربوط به سلامت مانند قلب و مشکلات تنفسی پس از اینکه به طور کامل درمان می شود.

در بنگال غربی به عنوان بخشی از مهار اقدامات دولت تحمیل مجموع shutdown در جولای 25 و 29 جولای زمانی که حتی پروازهای عمل خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de