حداقل 275 مردم شده اند قربانیان تیراندازی در مینیاپولیس تا کنون این سال, گرفتی کل سالانه بالغ از همه اما از 10 سال گذشته با توجه به اداره پلیس ثبت شده است.

خشونت اسلحه تمایل به سنبله در شهر هر سال در طول ماه های گرم تابستان, اما در این سال افزایش دهیم قدمت آن به ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید است که بدتر از حد معمول است.

MPD سوابق نشان می دهد که 269 نفر به ضرب گلوله در مینیاپولیس همه 2019 — ترسناک یک نقطه عطف است که این شهر رسیده و در تاریخ 20 ژوئیه این سال است. تیراندازی شمارش نیز نزدیک به 60 درصد بالاتر از میانگین 5 ساله برای این زمان از سال سوابق نشان می دهد.

این شهر 37 قتل نیز تقریبا دو برابر از این زمان در سال گذشته است.

قربانیان عمدتا متمرکز در چهارم و سوم حوزه و شامل 14 ساله دختر بود که قرق توسط یک سر گلوله در حالی که او در تخت دراز کشیده و یک راننده تاکسی که کشته شد زمانی که او در مواجهه دو نفر با شکستن به کابین.

اخیر شکوفایی در خشونت اتحاد میان به یک بحث شدید در بیش از آینده پلیس در مینیاپولیس به عنوان جاهای دیگر برانگیخته شده توسط Floyd مرگ و متعاقب آن شورش: برخی از اجرای قانون گروه ها و حامیان آنها باید اشاره کرد خونتان خشونت اسلحه به عنوان یادآور “Murderapolis” عصر اواسط-90s در حالی که فعالان استدلال می کنند که خونریزی های اخیر اثبات شده است که زمان عمومی ایمنی سیستم کار نمی کند.

روز جمعه شورای شهر به تصویب رسید تجدید نظر 2020 بودجه است که کاهش حدود 1.5 میلیون دلار از MPD را $193 میلیون دلار بودجه بیشتر از آن بود که منحرف به دفتر پیشگیری از خشونت که ممکن است با استفاده از پول به صندوق یک برنامه الگو پس از درمان خشونت برنامه است که با استفاده از اعتماد “رسولان” به واسطه خیابان درگیری و متقاعد کردن پر خطر جوانان را به یک مسیر متفاوت است.

در همین حال مقامات پلیس و رهبران جامعه شده اند و در جستجوی راه حل برای این مشکل.

در زمان ناآرامی های وزارت ترکیب چندین تحقیقی واحد به شکل خشونت اسلحه واحد پاسخ است که با تمرکز بر گرفتن سلاح کردن خیابان ها و اعمال فشار بر روی باندهای که مقامات می گویند که در حال رانندگی بسیاری از خشونت است. استراتژی پرداخت می شود در برخی از راه با دادگاه براده نشان می دهد که مقامات نزدیک به حل چندین اخیر تیراندازی از جمله 21 ژوئن در حال اجرا تفنگ نبرد در بالای شهر که در آن بیش از 70 دور از کار اخراج شدند و 11 نفر مجروح شدند. محققان از شناسایی حداقل یکی از مشکوک افراد مسلح درگیر یک عضو FreeShotz باند به لطف یک خبرچین نکته. پلیس می گویند که آنها نیز در مسیر به بالا در سال گذشته در مجموع 946 بهبود اسلحه.

گروه برنج را خورند کارکنان به گوشت گاو تا گشت بدست آورد اگر چه برخی در این گروه استدلال می کنند کسانی که تلاش افتاده اند از پوشش تمام نیروی انسانی شکاف ایجاد اخیر خروج.

Arradondo و فری به دنبال کمک به برخورد با جرم و جنایت سنبله از فدرال, سازمان های اجرای قانون مانند FBI اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و سرویس مخفی.

کایل Loven سابق FBI agent گفت: در اوایل مصاحبه که آن را غیر معمول نیست برای “محلی روسای پلیس و کلانتر” به همکاری با دولت فدرال که می تواند قابل توجهی نیروی انسانی و مبارزه با جرم و جنایت تکنولوژی به خرس.

“اف بی آی است که بسیاری از فن آوری در اختیار دارد که می توانید آن را به خرس برای کمک به محلی بخش” گفت Loven که در سمت چپ دفتر پس از 22 سال برای پیوستن به یک مینیاپولیس مبتنی بر digital forensics شرکت است.

برخی از فعالان گروه در روز جمعه ابراز ناامیدی خود را که پیشنهاد کاهش یافت و به مراتب کمتر از 45 میلیون دلار است که آنها امیدوار بود.

“ما با جوامع رو به یک بیماری همه گیر بحران اقتصادی و unreformable اداره پلیس, ما خواستار عمده کاهش بودجه از MPD و بودجه برای دیدار با جوامع ما نیازهای اساسی. شهردار و شورای نیاز به حرکت بسیار سریع تر در تعهدات خود به تحول و تغییر. عدالت نمی توانید صبر کنید یک سال دیگر” شیلا نژاد از اصلاح بلوک گفت: در انتشار اخبار.

گروه های اجتماعی مانند عدالت نژادی شبکه و جوامع متحد علیه خشونت پلیس را متهم به شورا اقدام با عجله و بی پروا در اعلام تمایل خود را برای لغو بدون ارائه هر گونه برنامه خاص در مورد چگونه به مقابله با خشونت که در ادامه به تاثیر فقیر محله های قومی متنوع.

آمار نشان می دهد که 275 قربانیان تیراندازی از طریق پنج شنبه بالاتر از سایر سالانه در مجموع بیش از دهه گذشته به غیر از سال 2017 و 2016 زمانی که 280 و 341 نفر به ضرب گلوله کشته شد بود. در سال های اخیر که اطلاعات جامع در دسترس بود در سال 2006 زمانی که شهر وارد 339 دهیم.

شهرهای دیگر را تجربه کرده اند مشابه افزایش تیراندازی ویژه شیکاگو و نیویورک. در سراسر کشور به COVID-19 همه گیر شده ناهموار تاثیر جرم و جنایت گرچه برخی از شهرهای بزرگ دیده می شود upticks در خشونت های پس از ناآرامی های پس فلوید مرگ است.

برخی از criminologists می گویند که باعث می شود همان است که همیشه بوده اند — مسکن نامناسب سیستمیک نژادپرستی و فقر و دیگر اشکال از غفلت همراه با یک ظاهر bottomless عرضه غیر قانونی از سلاح گرم است. اضافه کردن به که احتراق مخلوط همه گیر و ناآرامی زیر فلوید مرگ آنها می گویند.

علاوه بر این مقامات می گویند که در طول تاریخ جرم و جنایت خشونت آمیز تمایل به تشدید در اطراف این زمان از سال نه تنها به دلیل درجه حرارت گرمتر می رسم بیشتر مردم خارج است اما به دلیل ماه های تابستان بسیاری از مرگ سالگرد کشته شده در بالا مشخصات اعضای باند.

بسیاری از قربانیان شده اند جوان سیاه مردان مانند الیاس Whitner, 20 بود که به ضرب گلوله کشته پایین 10 ژوئیه در نزدیکی Farview پارک در یک تیراندازی که همچنین در سمت چپ دوست دختر خود حامله به طور جدی زخمی شدند.

در یکی دیگر از نمونه های چنین a 17-year-old boy به ضرب گلوله کشته شد در خارج از سمت جنوب convenience store پنج شنبه, بلوک از فلوید یادبود سایت پس از چه می گویند پلیس مبارزه با رقیب دیرین.

Jamar نلسون بود فقط سمت چپ فروشگاه دقیقه زودتر و رانندگی در گذشته هنگامی که او را دیدم پسر تخمگذار بر روی زمین متوقف شد برای کمک به فکر کردن در برای اولین بار است که او ممکن است overdosed. اما به عنوان او متوجه خون تجمع در اطراف بدن و بلافاصله شروع به انجام CPR با کمک اطرافیان. نلسون گفت که این پسر به طور خلاصه آگاهی به دست آورد اما به پایان رسید تا در حال مرگ در آغوش او قبل از امدادگران وارد شده است.

نلسون که بخشی از خیابان کمک رسانی گروه یک مادر عشق بازگو قسمت tearfully جمعه گفت که پسر به او گفت که پسر خود را که در حدود همان سن.

“بود که کسی کودک و در آن نقطه او کودک من, شما می دانید, برگزاری, که, پسر,” او گفت:. “من تا به حال به پسر من و او گفت:” من در محل کار هستم و من نمی توانم در حال حاضر’ و من گفت: “من فقط می خواستم به شما بگویم که من شما را دوست دارم.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de