مینه سوتا حومه به نوبه خود به گسترش پتیس به تقویت رستوران کسب و کار

حومه شهر در حال کمک به رستوران شناور ماندن با مراحل معمولا دیده می شود در بیشتر مناطق شهری: اجازه می دهد از eateries به حک کردن پاسیو در پیاده رو و حتی خیابان ها برای افزایش گنجایش.

“قصد داشت در تلاش برای کمک به کسب و کار که تعطیل شد” گفت: Dan Wietecha Hastings شهرستان administrator. “این یک موضوع تلاش به آنها اجازه می دهد فرصت های بیشتر برای مشتریان است.”

این مطالعه پتیس که ظهور کرده اند تا از Shakopee به Stillwater نه تنها در حال کمک به موسسات زنده ماندن سخت آنها پرورش یک خیابان-کافه پرنیان با توجه به سرور و کاربران. برخی از شهرستانها حتی مسدود کردن بخشی از خیابان به ماشین ها به طور معمول حومه بدون هیچ.

ساکنان شکایت کرده اند که فضای پاسیو در نتیجه کمتر پارکینگ و سر و صدا پس از تاریک اما مقامات شهر می گویند مثبت عمدتا بیشتر از جنبه های منفی است.

و بسیاری گفت که این شهرها حرکت سریع به greenlight پاسیو و فضاهای نشان می دهد که مقامات بروید مایل اضافی برای کمک به کسب و کار خود را برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

در برایان نوار و جلو پنجره در مرکز شهر Stillwater, مدیر نیک طفره رفتن گفت: او را سپاسگزار اضافی جداول در فضای باز است که دو برابر این رستوران گنجایش پس از همه گیر رسید.

“این تنها راهی است که ما قادر به ایجاد درآمد و رقابت با رستوران ها که فراموش کرده اند, هوای آزاد, صندلی,” او گفت:.

پاسیو در Boathouse برادران Brewing Co. در پریر لیک طول می کشد تا پنج خیابان اصلی پارکینگ. شام نشستن در زیر یک چادر در یکی از هشت جداول.

“ما نشئه است که این شهر اجازه رفتن به آن را انجام دهد” گفت: Boathouse مالک کوین Lethert. “این واقعا به ما کمک کردن تا حد زیادی آن را در ادامه به ما کمک کند.”

گفت: برخی از آنها امیدوار جدید پاسیو مناطق باز خواهد ماند و پس از همه گیر شده است.

“آنها باید آن را انجام دهید تمام تابستان طولانی هر تابستان” گفت: شری Beckey به عنوان او نشسته زیر یک چادر بزرگ سفید در 1st خیابان که به اشتراک گذاشته شده توسط سه Shakopee رستوران. “من آن را دوست دارم.”

اما متصدی بار برایان Bollig در arnie’s مردمی دوستانه باشگاه در شاکپی ارائه یک واقعیت را بررسی کنید. او گفت که او سپاسگزار برای این شهر کمک کند اما گفت: کسب و کار باقی می ماند و آهسته در طول هفته.

“این بهتر از هیچ چیز” او گفت: Arnie به تازگی tented پاسیو. “آن را به عنوان مشغول به عنوان آن شده است.”

‘انرژی در هوا’

جدید پتیس به نظر می رسد به نشو و نما در شهرستانها با قوی downtowns که در آن کسب و کار نزدیک به خیابان و در مجاورت پارکینگ.

مقامات در شهرهای مختلف گفت: آنها شروع به برنامه ریزی در بهار به اجازه دهید کسب و کار اضافه کردن مناطق در فضای باز. بسیاری از پتیس عرضه در اوایل ماه ژوئن زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz اول اجازه چنین فضاهای باز استفاده می شود. برخی از آنها مجاز از طریق روز کارگر و دیگران می توانید از طریق Nov. 1.

در Hastings در مورد 10 شهر رستوران ها در حال حاضر پتیس. بسیاری از آنها با استفاده از فضاهای پارکینگ در خیابان اما یک تعداد انگشت شماری نیز گسترش یافته و به پارکینگ خود را.

Wietecha گفت: رستوران شده اند اما مشتاق اضافه شده وجود دارد “قطعا ناراحتی برای برخی” از جمله از دست دادن از پارکینگ در مرکز شهر.

هیستینگز شروع به صدور مجوز برای کافه پیاده رو چند سال پیش. بهار در این شهرستان مقامات نزدیک مرکز شهر صاحبان رستوران درخواست اگر آنها می تواند بیشتر انجام دهید خارج است.

در ابتدا تنها موسسات موجود فضاهای باز اجازه داده شد به گسترش است. پس از آن شهر رفته بیشتر بسته شدن یک بلوک از 2 خیابان به ماشین در تعطیلات آخر هفته و اجازه می دهد که کافه ها به حرکت به خیابان فضاهای پارکینگ. این شهرستان در آورده اضافی نیمکت و آویزان آگهی را به منطقه ای جذاب تر.

رستوران تا به حال به درخواست برای پاسیو فضا و تایید می کنند که بیمه خود را تحت پوشش, هوای آزاد, فضاهای Wietecha گفت.

در مارپیچ آبجوسازی در Hastings سرور ویکتوریا Zeyen گفت پاسیو “اجازه می دهد تا تمام شهر دیدن یکدیگر کمی از یک فاصله است.” آبجوسازی یک کمک مالی از شهرستان کمک کرد که برای پرداخت مخروط ترافیک و نرده و دیگر مواد برای ایجاد امن عابر پیاده گردشگاهها.

به مسدود کردن خیابان های بی شمار patios و گاه به گاه اجرای موسیقی ایجاد فضای شور و هیجان مدیر کل هایدی Ritt گفت. “شما می توانید احساس می کنید انرژی در هوا” او گفت:.

های چادر

در مرکز شهر و Shakopee یک بلوک از 1st خیابان محاصره بنابراین ماشین نمی توانید درایو را از طریق. زیادی سفید چادر دهانه منطقه سه رستوران با هر گرفتن یک بخش از چادر. موسیقی زنده پخش برخی از شب.

شهردار لایحه مریخ گفت: چادر ایده از صاحبان رستوران و مسئولان شهرستان قرار دادن سر خود را با هم. آن را می شود همه در خارج از ساخت آنها احساس کمی امن تر از COVID-19.”

“به اعتقاد من بسیاری از شهرستانها در حال استقبال از این,” او گفت:, و اضافه کرد که Shakopee به نظر می رسید به زود متشکریم. “این کمک به [رستوران] را تا حد زیادی.”

برخی از مغازه های خرده فروشی نیز در حال هل دادن در خارج از منزل, راه اندازی قفسه لباس یا موارد دیگر خارج از درب. مقامات شهرستان در حال با توجه به گسترش مناطق دائمی مریخ گفت.

“همه این علم نشان می دهد که بهتر است به خارج گفت:” جاستین Wiggins به عنوان او تا به حال یک نوشیدنی و بازی با کارت های دوستان در چادر منطقه متعلق به لاک پشت Bar & Grill.

Wiggins گفت: چند روز اول از Shakopee چادر بودند “غیر واقعی” از آنجا که آنها بسیار شلوغ است. “پیشخدمت شد با محبت آن را,” او گفت:.

در لیکرز میخانه و پیتزا در پریر لیک صاحب تام Zimmeth گفت: صندلی در فضای باز به ارمغان می آورد در مشتریان هر چند او اشاره کرد که لذت بخش زیادی برای انجام این کار با آن را بیش از حد.

“ما بدست پاسخ بزرگ وقتی که آب و هوا خوب,” او گفت:.

بیش از نیمی از دریاچه قبل 11 ناهار خوردن در رستوران ایجاد شده پتیس پس از ارسال طرح به شهرستان هر چند برخی از آنها پس از بسته کاهش می یابد و یا صندلی به تمرکز بر روی محیط داخلی و خدمات. چهار هنوز گسترش پاسیو مناطق.

شهردار Kirt بریگز گفت: روابط میان شهرستان, رئیس پلیس و رستوران ها قوی تر از آنها کار کرده ام هم در پاسیو.

رستوران “را دیدم که شهرستان بود سمت راست وجود دارد به سرعت و فعالانه” او گفت:. “ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از رستوران های زنده ماندن در این شرایط سخت اقتصادی در زمان.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de