مینه سوتا را عرضه 4 میلیون ماسک برای پرش شروع ماسک دستور

نزدیک به 4 میلیون ماسک یکبار مصرف هستند و در حال حمل به اتاق بازرگانی و گروه های دیگر در سراسر مینه سوتا به عنوان مقامات دولتی آماده سازی برای راه اندازی این ایالت دستور ماسک که از شنبه آغاز می شود.

مینه سوتا پیوست و نزدیک به 30 ایالت دیگر این هفته زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرد که در صورت پوشش مورد نیاز است. بسیاری از شهرهای بزرگ در دولت به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از کسب و کار در حال حاضر ساخته شده ماسک-پوشیدن اجباری است.

در حالی که در شهرستانها می توانید با اجرای دستورالعمل سختگیرانه تر دولت دستور صادر شده تحت فرماندار اضطراری برای بهداشت عمومی در قدرت مجموعه حداقل استاندارد است که شامل تمام فضاهای عمومی و کسب و کار. “وجود دارد یک حس رهایی,” انجی گفت: Whitcomb, مدیر ارشد اجرایی در Shakopee اتاق بازرگانی است. “آن را وارد زمین بازی گرفته و تعهد از کسب و کار” برای تنظیم سیاست های خود را.

Whitcomb انتظار برای دریافت یک محموله 74,000 ماسک در اوایل هفته آینده از دولت است. آن تقسیم خواهد شد در میان هفت محلی اتاق بازرگانی در شهرستان اسکات.

او سازمان را 20,000 ماسک برای توزیع به کسب و کار در شهر از جمله شرکت هایی هستند که اتاق عضو است. “این منبع که به ما داده شده است توسط دولت برای به اشتراک گذاشتن با کسب و کار” او گفت:.

داشتن ماسک در دسترس باید آن را آسان تر برای کسب و کار به عنوان قیمومیت اثر طول می کشد.

“کسب و کار در حال حاضر مبارزه در حال حاضر با محدودیت در اشغال” Whitcomb گفت: با اشاره به محدودیت های اعمال شده توسط Walz در اوایل این تابستان برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19. “من فکر می کنم آنها می خواستند به آن کراوات در با فرماندار اجرایی نظم و مطمئن شوید که اتاق می تواند کمک به کسب و کار نمی تواند منفی نهفته این حکم بلکه آنها ابزار به طوری که آنها لازم نیست که به نوبه خود به دور مشتری است.”

ماسک حکم در نظر گرفته شده است به سرعت گسترش رمان coronavirus و جلوگیری از عفونت های جدید که تا کنون باید بیمار حداقل 49,488 Minnesotans.

یکی دیگر از 773 موارد جدید اعلام شد سه شنبه برای دومین روز متوالی که در آن موارد صدر 700. حدود 3300 نفر را تایید کرد, از شنبه.

پنج نفر از COVID-19 عوارض آوردن مرگ و میر کل به 1,566. دو تا از مرگ و میر در میان ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت که حساب 77 درصد از تمام مرگ و میر.

اکثر مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان بوده است در میان کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی از جمله قلب و ریه و بیماری های کلیوی است که آن را دشوار است به بهبود می یابند.

حدود 10 درصد از تایید موارد مورد نیاز بیمارستان های سطح مراقبت با 278 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری و 108 نیاز به مراقبت های ویژه. اگر چه وجود دارد یک روز خالص کاهش چهار بیماران بستری شدن در بیمارستان باید به تدریج بوده است ومیگوید اما هنوز هم به خوبی زیر اوج خود در اواخر ماه مه هنگامی که 606 نفر شدن در بیمارستان.

تست تاخیر

روز جمعه مورد رشد تشخیص داده شد در میان 16,789 COVID-19 تست های تشخیصی که پردازش شد.

طی هفته گذشته شده است وجود دارد نزدیک به 13 درصد افزایش در تست با 10 درصد افزایش در موارد جدید.

شده اند وجود دارد گزارش ها از تاخیر در گرفتن نتایج تست در برخی از آزمایشگاه های مقامات بهداشت در روز جمعه گفت.

“ما نگران آن است که این پتانسیل را دارند که از تداخل با تمایل ما را به سطح شیب دار تا ظرفیت ما” گفت: مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم.

پس از همه گیر شروع تست در دسترس بودن محدود شده است و از زمان به زمان با توجه به کمبود منابع مورد نیاز برای جمع آوری نمونه ها و پردازش آنها.

مالکوم گفت: دولت و نظام سلامت در حال نظارت بر کمبود و هدایت نمونه به آزمایشگاه که توانایی رسیدگی به این حجم.

تاخیر می تواند مانع تماس با تحقیقات و ردیابی است که بخشی از دولت استراتژی برای منزوی کردن هر کسی آلوده و یا کسانی که در معرض شده است.

“هنگامی که وجود دارد تاخیر در گرفتن نتایج آن معنی است که ما نمی تواند به عنوان عامل موثر در کار ما” گفت: وزارت امور خارجه بیماری های عفونی مدیر کریس Ehresmann. “برای آن دسته از افرادی که در حال انتظار برای نتایج خود را, آن است که واقعا مهم است که شما در حال اقامت در خارج از گردش خون.”

مقامات بهداشت گفت که ماسک حکم می کند و باید از این پتانسیل به کاهش رشد در COVID-19 عفونت, اما آن را حداقل سه هفته برای دیدن هر گونه نتایج.

“ما فکر می کنم که پوشش کمک می کند و این نیز مهم است به تقویت است که پوشش نیست به خودی خود یک سحر و جادو پاسخ گفت:” مالکوم اضافه کرد که اجتماعی فاصله و بهداشت دست هنوز از اجزای مهم توقف گسترش COVID-19.

ماسک مورد نیاز خواهد بود برای هر کسی که بیش از سن 5. کودکان بین سنین 2 و 5 را تشویق به پوشیدن ماسک ، ماسک باید نمی توان با کسانی که کمتر از 2 آن را به عنوان در حال حاضر می تواند یک خطر خفگی.

افراد با شرایط پزشکی یا بهداشت روانی یا ناتوانی و نیاز است که آن را دشوار است به تحمل یک چهره پوشش معاف از سفارش.

منظور نمی شود به خوابگاه های خصوصی و یا مکان زندگی اما ماسک مورد نیاز در محل کار, میله, رستوران ها, فروشگاه های خرده فروشی در حمل و نقل عمومی و در هر محیط داخلی و محیط عمومی و یا کسب و کار.

کسب و کار آماده

در سخت افزار آس و رنگ در دره اپل, کارکنان, چاپ علائم بعد از ظهر جمعه به چسبیدن به اطراف فروشگاه به توضیح نیاز های جدید هنگامی که ایالت قیمومیت اثر طول می کشد شنبه. فروشگاه استاد راهنما Austin Chouanard همچنین آموزش کارکنان جوان نمی تواند مقابله و اگر آنها مقاومت مواجه از مشتریان.

تا به حال یک ماسک نبوده است مورد نیاز برای ورود به فروشگاه و کارکنان تنها به تازگی مورد نیاز برای قرار دادن آنها را در هنگام صحبت کردن به مشتریان بودند که با پوشیدن آنها Chouanard گفت. در حال حاضر هر کس را مجبور به پوشیدن آنها را در همه زمان ها.

Chouanard بود که با پوشیدن یک پارچه “جنگ ستارگان” ماسک سه شنبه مطمئن نیست چه انتظار از برخی از به طور منظم مانند مشتری که گفت که او حاضر به فروشگاه در Menards وقتی که شرکت ماسک مورد نیاز را وارد کنید.

“او گفت:” من خیلی خوشحالم که شما نمی نیاز به یک’ ” Chouanard به یاد می آورد.

چند ممکن است مشتریان قرار داده تا گند مورد نیاز جدید اما کارکنان را صرفا باید به اشاره است که این فروشگاه مطابق با قانون Chouanard گفت.

“در یک یا دو هفته همه خوب خواهد بود با آن,” او گفت:. “حداقل من امیدوارم.”

کمی تغییر خواهد کرد در زنگار هشت بوتیک در شهرهای دوقلو چرا که کارکنان و مشتریان شده اند نیاز به پوشیدن ماسک از فروشگاه های بازگشایی است.

“ما در حال استفاده می شود به آن گفت:” کارین Tappero این بوتیک را مدیر منطقه. “ما جلوتر از منحنی در این است.” فروشگاه قیمومیت ساخته شده آن را آسان تر برای جلب احتیاط کارکنان برای بازگشت به کار و ساخته شده برخی از مشتریان راحت تر در بیرون آمدن از خانه های خود به مغازه او گفت:.

اکثر افرادی که از طریق درب همکاری داشته به خصوص در مینیاپولیس و سنت پل که در آن مقامات شهرستان را موظف ماسک در فضاهای عمومی.

“در حومه فروشگاه های آن بوده است بیشتر از یک مبارزه” Tappero گفت. برای کسانی که نمی باید یک ماسک و یا نمی خواهید برای خرید یک زنگار خواهد شد ارائه رایگان یکبار مصرف ماسک و یا پیشنهاد دیگر گزینه های خرید مانند منظقه وانت.

“این واقعا تنها درصد کمی از افرادی که نمی خواهید به پوشیدن ماسک,” او گفت:.

[email protected]

612-673-7192

[email protected]

612-673-4788

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de