بمبئی: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در روز شنبه گفت که او به نفع تکمیل بلند کردن اجسام از coronavirus ناشی از مستند در دولت تنها به آدرس نگرانی های اقتصادی.

به گفته او نیاز به اعتصاب تعادل بین مسائل مربوط به سلامت و اقتصاد با توجه به چالش های مطرح شده توسط این بیماری همه گیر.

“من هرگز می گویند که مستند برداشته خواهد شد به طور کامل. اما من شروع به بازگشایی چند چیز به تدریج. پس از بازگشایی آن نباید بسته دوباره. از این رو من ترجیح می دهم در نظر گرفتن مراحل در مراحل. شما فقط نمی تواند فکر می کنم در مورد اقتصاد یا بهداشت. وجود دارد نیاز به یک تعادل بین این دو است.”

Thackeray ساخته شده این بیانیه در مصاحبه منتشر شده در شیو سنا سخنگوی ‘Saamana’ روز شنبه.

ادامه مستند در دولت ادامه خواهد داد تا ژوئیه 31. از ماه ژوئن به بعد دولت آغاز شده بود لغو محدودیت در فاز عاقلانه شیوه ای تحت عنوان ‘آن ماموریت Begin Again’ ابتکار.

“این بیماری همه گیر است که یک جنگ جهانی. آن را تحت تاثیر تمام جهان. این کشورها که تا به حال برداشته مستند در عجله تفکر است که آن را دوباره مجبور به اعمال آن برای جلوگیری از گسترش. در استرالیا, آنها تا به حال به طناب در ارتش,” او گفت:.

“بسیاری از مردم مخالف مستند. آنها می گویند که مستند است که بر اقتصاد است. به این افراد باید بگویم که من آماده برای بلند کردن قفل اما اگر مردم مرگ ناشی از آن را خواهد شما را از مسئولیت ؟ …حتی ما در مورد اقتصاد,” او گفت:.

در راه اندازی مجدد از راه آهن حومه شبکه در بمبئی گفت: “اگر خانواده بیمار قرار می گیرند و خانه های خود را مهر و موم شده? بنابراین همه چیز می تواند انجام شود گام به گام.”

صحبت در مورد خود دولت است که تا پایان شش ماه در دفتر Thackeray گفت که او منجر به یک سه حزب اتحاد دولت های پشتیبانی شده توسط برخی از مستقل.

“این است و نه فقط Thackeray سرکار اما همه را سرکار به خصوص که از شهروندان از دولت که پذیرفته اند این آزمایش,” او اضافه شده است.

بعد از مجمع انتخابات سال گذشته شیو سنا, NCP و کنگره آمد با هم به صورت دولت در دولت است.

Thackeray گفت: شش ماه است پر از چالش های مانند بیماری همه گیر کوروناویروس و Nisarga cyclone که آمار ساحلی بخش هایی از دولت در ژوئن 3.

“من زحمت نیست در مورد چالش های سیاسی. مردم ایمان من,” او گفت:.

صحبت کردن در مورد کوروناویروس وضعیت در بمبئی گفت: “هرگز وجود نیاز به تماس با ارتش در بمبئی. من افتخار می کنم از دولت که افزایش به چالش و راه اندازی ادم تنومند و بدقواره بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران در این شهر است.”

صحبت در مورد این انتقاد که او شده است به Mantralaya دولت دبیرخانه در طول همه گیر این وزیر گفت که تکنولوژی کمک می کند تا مردم در انجام همه کار و وجود دارد بدون نیاز به سفر.

“من می تواند در خانه و پوشش کل کشور با کمک فن آوری و تصمیم گیری سریع. من نمی گویم نباید حرکت است. اما زمانی که شما بیرون بروید شما را در یک مکان تنها در حالی که از طریق ویدئو کنفرانس شما می توانید در همه جا,” او گفت:.

“من ناراحت نیست چه منتقدان می گویند تا مردم به من اعتماد کنند. من صادقانه با من کار می کنند,” او اضافه شده است.

در شروع سال تحصیلی در طول همه گیر Thackeray گفت: e-learning تنها گزینه است.

وقتی پرسیده شد که در مورد رهبر مخالفان Devendra Fadnavis را در سفر اخیر خود به دهلی نو Thackeray گفت sarcastically که او رفته اند ممکن است وجود دارد برای گرفتن سهام از coronavirus وضعیت در سرمایه های ملی.

“او به دهلی نو می رود و صحبت می کند در مورد ماهاراشترا COVID-19 وضعیت پس از او داده شده خود را MLA بودجه در دهلی نو” CM گفت: در اشاره آشکار به BJP MLAs اهدا به PM مراقبت صندوق و نه به وزیر ارشد صندوق امداد.

“اخیرا یک نظرسنجی در فهرست ماهاراشترا وزیر به عنوان بهترین سانتی متر در کشور است. این ناشی از معده درد به بسیاری از” او گفت:.

“کروناویروس است بسیاری از علائم است. درد معده ممکن است یکی از آنها. از دست دادن طعم و مزه نیز یک نشانه است,” او گفت: sarcastically هنگامی که از او پرسیده شد که اگر زندگی بی مزه تبدیل شده است برای برخی از MVA دولت به قدرت رسید.

Thackeray همچنین با رد این انتقاد که دولت او پنهان شده بود تعدادی از coronavirus قربانیان.

“این است که واشنگتن پست و توجه داشته باشید گرفته اند از دولت, دولت تلاش,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de