در ضبط فیلم سازان راه اندازی کمپین جمع آوری کمک مالی برای تجاوز جنسی بازماندگان به افتخار درو دیکسون Sil لای آبرامز و شری شیر


On the Record (2020)

در رکورد (2020)
عکس: HBO

HBO را در سابقه خدمت به عنوان مهم استارت مکالمه در سراسر رسانه ها (از جمله اینجا در ریشه) اما همانطور که همه ما می دانیم که این کار در حال انجام است و باید ادامه یابد.

تبلیغات

به عنوان مثل در رکورد فیلمسازان کربی دیک و امی Zimmermandling اعلام کرده اند یک کمپین جمع آوری کمک مالی به افتخار زنانی که جلو آمد با داستان های خود را در آوردن doc, درو دیکسون Sil لای آبرامز و شری شیر و همچنین به عنوان تمام زنانی که در این فیلم است.

تبلیغات

روز جمعه شرکت تولید Jane Doe فیلم از طریق توییتر تایید کرد که فیلمسازان خواهد بود با همکاری سه سازمان های غیر دولتی (غیر دولتی) است که ارائه تجاوز جنسی حمایت فضاهای برای زنان به خصوص زنان از رنگ.

و Zimmermandling اهدا خواهد شد $25K از پول خود را برای تقسیم میان سازمان.

سه سازمان های شرکت کننده عبارتند از:

  • سیاه زنان طرح “یک فراملی سیاه سازمان فمینیستی که جشن و توقیف فرصت های آفریقایی در حالی که همه عزاداری خشونت آمیز شرایط است که آن را ایجاد کند.”
  • برابری در حال حاضرکه ماموریت ” برای استفاده از این قانون برای حفاظت و ترویج حقوق بشر زنان و دختران در سراسر جهان است.”
  • RAINN “این کشور بزرگترین ضد خشونت جنسی سازمان است.”

اما این همه نیست—وجود رسانه های اجتماعی از جنبه های بیش از حد. بنابراین در اینجا چگونه تعاملی از جنبه های این کار: برای ایجاد آگاهی بیشتر در این فیلمسازان را مطابقت اضافی $1 برای هر پاسخ که اولیه خود را اعلام جیر (این یکی) می شود طی هفته آینده به $25K. این بدان معناست که در مجموع $50K تقسیم خواهد شد. میان این سه سازمان.

تبلیغات

همانطور که اشاره شد در آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشهاین خواهد بود که اولین کمپین خیریه در نوع خود رهبری یک فیلم است. به ما اشاره کرد در گذشته این مستند در خدمت به عنوان یک یادآوری است که سیاه و صدای زنان دائما پاک در سراسر بسیاری از جنبه های جامعه از جمله صنعت موسیقی و رسانه ها است که آن را پشتیبانی.

تبلیغات

با این ابتکار فیلمسازان در نظر گرفتن یک گام دیگر برای اطمینان از زنان سیاه نیست سکوت—و قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود هستند.

شما می توانید در حال حاضر جریان در رکورد در HBO حداکثر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de