پدر و مادر خودمو بیش back-to-school تصمیم گیری در میان همه گیر

جاشوا Claybourn است که با تکیه نسبت به ارسال خود را در مهد کودک به کلاس های حضوری در یک مدرسه خصوصی در ماه آینده. هالی دیویس’ ششم-کلاس پدر را یاد بگیرند آنلاین هر چند خانواده است هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که چه چیزی را برای مدرسه برای یک دختر نوجوان که نیاز به تسهیلات ویژه برای شنیدن مشکلات و نارساخوانی و دیگری که شروع کالج.

به عنوان آنها تصمیم می گیرید که چگونه فرزندان خود را یاد بگیرند این سقوط در میان coronavirus گیر این پدر و مادر نگران وزن مزایای فرد آموزش در برابر خطرات است که مدارس می تواند درهای بسته خود را دوباره یا که فرزندان خود را می تواند قرارداد این ویروس و از آن عبور کند.

“می گویند ما هستند تاکید کرد ممکن است کتمان حقیقت,” دیویس گفت: از Noblesville, Indiana که خانواده خود جدا بعد از یکی از دختران خود را در معرض COVID-19 در عبور کشور دیدار خواهد کرد. “ما مجبور به غیر ممکن است تصمیم گیری است.”

در سراسر کشور هرج و مرج و بی نظمی مشخص شده اند شروع 2020 سال تحصیلی به خانواده های در انتظار تصمیمات از مقامات منطقه و جایی که آنها باید یک انتخاب را دردناک تصمیم گیری که آیا برای ثبت نام فرزندان خود را آنلاین و یا در فرد اغلب با بسیار کمی راهنمایی از رهبران مدرسه.

اگر بچه های خود را در کلاس های درس پدر و مادر را به خط مراقبت از کودک — و یا پیدا کردن زمان برای کمک به کودکان خود را یاد بگیرند آنلاین. آنها هیچ ایده اگر آن را امن خواهد بود به فرستادن فرزندان خود به مدرسه یا مدرسه درب باز خواهد شد در تمام و یا باز بماند اگر کسی مبتلا به این ویروس است.

بیشتر پیچیده تصمیم گیری در بعضی مناطق آموزش و پرورش کودکان و نوجوانان که انتخاب کردن به صورت آنلاین آموزش نمی خواهد بود قادر به شرکت در فعالیت های فوق برنامه.

تصمیم بر سر اینکه چگونه بچه ها می خواهد تحصیلات است به خصوص مملو در مناطق کم درآمد و جوامع از رنگ است که دو بار بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر و کسانی که در آن دانش آموزان می تواند به نفع بسیاری از بودن در مدرسه دکتر گفت: Kiran Joshi ارشد پزشکی افسر و شرکت سرب از طبخ شهرستان در بخش بهداشت و درمان که در خدمت 2.4 میلیون نفر در 125 جوامع خارج از شیکاگو است.

“من فکر می کنم به وضوح وجود دارد مقدار زیادی از ارزش در فرد راهنما” Joshi گفت. “من فکر می کنم هر چند که که باید متعادل با نیاز به کنترل این بیماری همه گیر. … ما در حال یادگیری بیشتر در هر روز در مورد نقش کودکان در انتقال است.”

بسیاری از والدین از ترس بازگشت به سناریو است که میلیون ها نفر رو در بهار زمانی که آنها سعی کردم به کار در حالی که کودکان خود را با حضور در مدرسه — همه در حالی که همه cooped در خانه.

Claybourn گفت: آن مشخص نشده است چه محلی سیستم مدارس دولتی در Newburgh, ایندیانا را انجام دهد و اگر کسی گرفتار COVID-19. مدرسه خصوصی او چشم دوخته اند گفت: این امر نزدیک تنها کودک را در کلاس درس و تنها برای دو تا سه هفته.

این مدرسه همچنین قصد دارد برای ارائه یک گزینه آنلاین, اما به Claybourn یک وکیل است که با این نسخهها کار در خارج از خانه “که یک راه حل نیست چرا که در نهایت نیاز به کسی که با بچه ها در تمام طول روز.”

او همچنین می خواهد دختر خود را به روال دوستی و تعامل با معلمان است که با در مدرسه یادگیری است.

“من هرگز به عنوان خوب از یک معلم به عنوان آموزش دیده حرفه ای,” او گفت:. “من درک می کنیم نگرانی در مورد بچه های پیمانکاری و گسترش این ویروس, اما برای من بزرگتر از نگرانی های است که چشم انداز را در مدرسه برای مدت طولانی.”

برای دیویس و نگرانی های بهداشتی و تهدید که مدارس می تواند در یک لحظه متوجه دادند و آنها را به را انتخاب کنید آنلاین یادگیری برای جوان ترین دختر خود را به جای یک برنامه ترکیبی است که شامل برخی از فرد در یادگیری است.

دیویس توضیح داد که او در معرض خطر بالا برای ابتلا به بیماری های جدی اگر او آلوده می شود.

“تا زمانی که آنها بفهمند چه خبر است (با این ویروس) اجازه دهید نگاهی به یک بچه از سیستم” او گفت:.

یک تجدید حیات cornavirus عفونت در بسیاری از ایالات متحده آمریکا است که اضافه کردن به عدم قطعیت است.

ایالات متحده منجر جهان با بیش از 4.1 میلیون نفر تایید عفونت و بیش از 146,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان بیش از 15.7 میلیون عفونت و بیش از 640,000 مرگ و میر گزارش شده است.

کارشناسان می گویند که این ارقام درک درست و میر از این بیماری همه گیر به دلیل در بخشی به محدود تست.

بسیاری از کشورها شاهد افزایش موارد عوارض. فرانسه coronavirus عفونت رای رخنه بالاتر شنبه و اسپانیا در پایین ترک خورده, شب زنده داری, تلاش برای tamp پایین در عفونت خوشه.

هند با جهان سوم کمترین عفونت پشت در ایالات متحده و برزیل شاهد افزایش بیش از 49,000 جدید, موارد بالا بردن مجموع آن به بیش از 1.3 میلیون. آن گزارش شده مرگ و میر بیش از 31,000.

در شهر نیویورک ماچو لارا یک مدیر آن در بروکلین منشور مدرسه گفت که او و همسرش را عذاب بیش از آنچه که با فرزندان خود که در حال ورود به کلاس سوم و پنجم در مدارس دولتی.

مقامات به طور آزمایشی ارائه سیستم مدرسه را 1.1 میلیون دانش آموز انتخاب بین ادامه آموزش از راه دور و یا یک مدل ترکیبی که در آن کودکان حضور در کلاس ها چند روز در هفته.

“ما هنوز هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد در پاییز” گفت: لارا که گفت: آنها در حال تلاش به وزن سلامت خطرات و عدم اطمینان از برنامه کار خود را محلی نرخ انتقال است که به نظر می رسد ومیگوید تا فرزندان خود را برای دوستان و تاثیر آن بر توسعه اجتماعی از 8 ساله که او نیز متنفر پوشیدن ماسک.

پیچیده خانواده تصمیم آنها در حال گرفتن کمی وضوح از انتخاب رهبران. شهردار بیل د Blasio این هفته گفت: او نمی خواهد تصمیم نهایی در باز شدن مدارس تا زمانی که فقط چند روز قبل از آنها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد در ماه سپتامبر. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: تصمیم نهایی را به او.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و در ابتدا خواستار کامل بازگشایی این کشور مدارس, اما اخیرا اذعان کرد که برخی ممکن است نیاز به تاخیر در بازگشایی مجدد این سقوط.

برای لارا وجود دارد انتخاب خوبی است.

“آنها هر دو رفتن به صدمه دیده است,” او گفت:. “این است که رفتن به یک کمی کمتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de