Vaping مربوط به ریه آسیب فرستاده اند 11 نفر در سن 14 تا 46 به مینه سوتا بیمارستان بیش از دو ماه گذشته مینه سوتا وزارت بهداشت خبر داد.

این موارد نشان دهنده تجدید حیات ملی روند vaping صدمات اول شناسایی تابستان گذشته — تا حد زیادی در میان افرادی که vaped محصولات حاوی THC ماده فعال در ماری جوانا, اما همچنین در افرادی که vaped نیکوتین بر اساس محصولات.

برخی از بیماران بستری در بیمارستان دچار چنین مشکلات شدید تنفسی که آنها قرار داده شده بر روی هواکش در بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه.

“این تهدید سلامت توجه بسیاری از سال گذشته است و متاسفانه از آن نرفته است” گفت: دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم.

سندرم برچسب شد EVALI یا e-سیگار یا vaping استفاده از محصول-مربوط به ریه آسیب پس از آن دنبال شد توسط مقامات با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. بیش از 2800 موارد گزارش شده در ایالات متحده از جمله بیش از 100 در مینه سوتا با توجه به آخرین داده های CDC. از 68 EVALI مرگ و میر که از ماه فوریه گذشته سه درگیر مردم از مینه سوتا است.

مقامات بهداشتی دولت گفت: برای تشخیص آخرین موارد پیچیده توسط این واقعیت است که علائم تنفسی تقلید کسانی که از COVID-19. تست های تشخیصی رد COVID-19 و برخی از بیماران در پاسخ به درمان استروئید است که ثابت شده است موثر در برابر EVALI.

“با این تجدید حیات از موارد ما در حال ارائه مشاوره به بیماران با سابقه vaping که در حال تجربه ریوی-علائم آسیب به دنبال مراقبت های بالینی” دکتر گفت: اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت. “علاوه بر این از آنجا که این می تواند در حال حاضر مانند COVID-19 ارائه دهندگان همچنین نیاز به انجام یک آزمون برای حکومت این است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله