Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: A Look Inside Our Secret Location

تصویر: اسکار Bustamante

ساخت راه ما در جهان امروز
طول می کشد همه مردم سیاه و سفید کردم.
گرفتن یک استراحت از wypipo
مطمئن شوید که مقدار زیادی کمک کند.

شما نمی خواهم به دور است ؟

گاهی اوقات شما می خواهید برای رفتن
که در آن Karens می تواند شرمنده
و پلیس نیست و هدف
شما می خواهید به جایی که آنها clap در ضرب و شتم
و غرامت می توان ادعا کرد.
شما می خواهید به جایی بروید که مردم سفید نیست دیوانه است.

شما می خواهید به جایی بروید که مردم می توانید ببینید
که نژاد پرستی باعث درد.

شما می خواهید به جایی بروید که مردم سفید نیست دیوانه است.

من قبل از پاسخ به یک ایمیل DM صدای جیر جیر و یا پیام من سعی کنید به درک نویسنده از نقطه نظر. بعضی اوقات آنها را خوب امتیاز. اما بیشتر از نه, خوانندگان که شی به برخی از مطالب ما نمی مانند آنچه که ما می گویند به سادگی از آنجا که بسیاری از نویسندگان در ریشه در حال نوشتن از یک محل مخفی که وجود بسیاری از افراد حتی آگاه نیست.

تبلیغات

من صادقانه می گویند که از آنجایی که من اینجا بوده ام من هرگز گفته آنچه به نظر من باید و نه من دیده یا شنیده اید کسی بگوید یکی از نویسندگان ما که طرف از موضوع آنها مجاز به. ما مورد بحث برخی از داستان در میان هر یک از دیگر, اما تنها رهنمود من تا کنون دیده اند داده شده است که همه چیز ما در پست در اینجا باید از همان محل مخفی.

خود را معتبر Bخود نبود.

ما فقط نمی نویسم. برای مردم سیاه و سفید. ما فقط نوشتن در مورد بعدم وجود مردم است. در اینجا ما مرکز گفتگو در اطراف بعدم مردم به عنوان اگر سفید زل زل نگاه کردن دمیده شده است یک لامپ. و در یک جامعه ساخته شده بر روی برتری سفیدی برخی از مردم حتی نمی تواند درک چنین جایی.

تبلیغات

به طوری که آنها برای ما بنویسید.


اولین ایمیل در رابطه با جی کانر مقاله در مورد ستاره NBA جیمز هاردن…

و استفان دره مقاله در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن:

تبلیغات

اما نه واقعا.

به: Danielle بلتون
از: گابریل “پاتریوت”

سلام من تصادفا صفحه خود را در رابطه با جیمز هاردن مقاله و در آن زمان همه از دو جمله به درک که این “خروجی اخبار” چیزی جز یک گروه از مغرضانه و کودکانه “بزرگسالان”. همچنین مقاله ای خطاب به رئیس جمهور ما به عنوان کسی که می آیند وجود دارد نژادپرستانه عمو از کاخ سفید است. در حال حاضر من نمی دانم که تاریخ خود را و یا هر چیزی در مورد شما یا دیگران در ارتباط با این سایت اما این یک وبلاگ نیست یک خروجی اخبار. خود را “نویسنده” به اشتراک گذاری دردناکی آشکار نظرات شخصی است و آن را یکی از بدترین اشکال از روزنامه نگاری من دیده ام در یک زمان در کل سگ گه روزنامه نگاری. تبریک می گویم. همچنین آبی patriot ماسک برای حمایت از ما ، شما نادان احمق برو نه قاتلان که پلیس برای کمی. در هر صورت شما همه احمق و یا شما فقط نوع آنچه که مردم می خواهند به عنوان خوانده شده بدون در نظر گرفتن حقیقت است.

تبلیغات

گابریل عزیز

من درک می کنم آنچه شما می گویید. آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد ما جمعی طرفی است که یک ستون از روزنامه نگاری.

تبلیغات

ریشه کارکنان شامل روزنامه نگاران که مشغول به کار در سراسر صنعت است. در واقع سازمان ها و رسانه های شما می دانید و اعتماد از نیویورک تایمز به مجلات علمی—به طور منظم به درخواست نویسندگان ما برای مشارکت و حتی سعی کنید به آنها را سرقت. من به شما گفتن این به توضیح است که این ایده از عینیت است نسبی. آنچه شما در نظر به عنوان “هدف” است که واقعا سفید نقطه نظر.

تونی Kornheiser یکی از مورد علاقه من sportswriters اغلب می گوید که “احتمال باران همیشه 50/50. از آن خواهد شد یا باران و یا آن را نمی خواهد.”

تبلیغات

یکی از راه هایی که در آن سفید امریکا gaslights Bعدم وجود مردم این است که سعی کنید برای متقاعد کردن ما که این باران نیست که ما در واقع می تواند احساس قطرات باران است.

نگاهی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال. تعداد بسیار کمی از رسانه های که ما با توجه به عنوان سنگر از روزنامه نگاری را به صراحت تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست است. آنها نمی گویند زیرا آنها می خواهند به نظر می رسد به عنوان اگر آنها در حال هدف. اما آنها در حال گرفتن یک موقعیت خنثی و آنها در حال گرفتن سفید موقعیت.

تبلیغات

اگر هدف فرد را دیدم محکوم قاتل زنجیره ای ایستاده بیش از یک توده ای از اجساد مردگان در حالی که برگزاری خونین با چاقو به یک خبرنگار خواهد بود ارتکاب قصور اگر آنها اشاره نمی مرد نگه داشتن چاقو و نوشت: “ما باید با در نظر گرفتن تمام امکانات قبل از اینکه ما فرض کنیم این مرد قاتل است.” عینی فرد باعث می شود یک ارزیابی با توجه به همه شواهد و آن وقت پس از یک روزنامه نگار به مخاطبان در مورد شواهد. به پاک کردن هیچ کس باید محکوم و بر اساس برگزاری یک چاقو اما این کار برای یک دادستان است. آن همچنین نمی توان به هدف و نه به ذکر است, چاقو.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری خونین چاقو.

حتی قبل از اینکه او رئیس جمهور شد کوهی از شواهد و مدارک است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست قدمت نزدیک به نیم قرن. او به معنای واقعی کلمه charged توسط وزارت دادگستری و وارد یک توافق برای جلوگیری از نژادپرست است. او castigated مکزیکی, مسلمانان آفریقایی مهاجران Bعدم مردم و هر غیر سفید, حوزه, در امریکا است.

تبلیغات

خواستار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “نژادپرستانه” نیست هدف. این قصور.

پلیس در حال برگزاری خونین چاقو.

به این دلیل است که آبی زندگی می کند مهم نیست حتی وجود دارد این است که پلیس می خواهید به مختل گفتگو در مورد پلیس به قتل Bعدم وجود مردم است. پلیس به ضرب گلوله کشته و یک مقدار نامتناسبی از بعدم مردم n 92 امریکا 100 بزرگترین شهرستانها با توجه به نقشه برداری از خشونت پلیس. این قتل نیست بستگی به نژادی نرخ جرم و میزان خشونت علیه پلیس و یا حتی به طور کلی نرخ جرم و جنایت. آنها فقط کشتن مردم است.

تبلیغات

وقتی جی نوشت: در مورد جیمز هاردن بفقدان مرد با پوشیدن چهره ماسک است که نشان دهنده تلاش برای برهم زدن گفتگو در مورد بعدم زندگی و خشونت پلیس جی نبود که مغرضانه; او در واقع در حال هدف از جمله اطلاعات مرتبط است. شما نمی توانید نوشتن در مورد خشم و بدون توضیح داد که چرا مردم به خشم آمده بودند و شما نمی توانید توضیح دهید که خشم بدون ذکر حقایق مسلم.

اما در اینجا این است که بخش مهم:

شما به دیدن این دیدگاه از رسانه های خبری به دلیل سفید مردم را وادار به تعیین استانداردهای روزنامه نگاری عینیت. زمانی که رسانه ها در گزارش پلیس آنها نوشتن از دیدگاه زیرا پلیس در واقع حفاظت و خدمت به سفید ، آنها کشتن مردم سفید در نرخ پایین تر از سفید به مردم, درصد از جمعیت. زمانی که رسانه های نوشتن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها در گزارش او از این نقطه نظر به دلیل زیاد رای دهندگان رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها واقعا باور دارند که آنها هستند که هدف نه گزارش اطلاعات مربوطه که نمی کند و آنها را تحت تاثیر قرار.

تبلیغات

اگر مردم سفید نمی تواند به مرطوب ؟

آیا شما اعتماد یک هواشناس که همیشه گزارش باران به عنوان 50/50 اگر او توضیح داد که پیش بینی او گفت:, “خوب, این باران نیست داخل استودیو جایی که من ایستاده ام در حال حاضر” آیا شما هنوز هم در از نظر آب و هوا خود را گزارش ؟ اگر شما peeked از پنجره به بیرون و دیدم ابرهای طوفان و شنیده رعد و برق نورد. اگر شما را دیدم قطرات باران است. اگر شما خیساندن مرطوب ؟

تبلیغات

از دیدگاه آن باران نیست. او فقط هدف?

و یا می تواند از آن بود که او فقط سفید ؟


در اینجا یکی دیگر از نامه ای در مورد مقاله در نیک کانن:

از: Ryan

به: Michaelharriot

سلام مایکل

من به تعویق افتاد این نامه چند بار به خاطر من سعی کردم به درک نوشتن خود را به بهترین توانایی من است. من شروع به خواندن کار خود را در حدود سن 14 ( من در حال حاضر 24) در طول سال من فلسفه من تغییر کرده است. در ابتدا من کلمه خود را به عنوان واقعی و تلاش برای تغییر آن به زندگی من تنها به تحقق بخشیدن به آن مناسب نیست. من در شمال غربی اقیانوس آرام. جمعیتی وجود دارد که عمدتا سفید انجام و تاریخی و قوانین کشور و سرزمین تحمیل شده است. من هرگز رد مبارزه از کسانی که کمتر خوش شانس تر از من بدون توجه به سطح ملانین. اما اینجا جایی است که من متفاوت از شما دوست و همکار همکار دانشجو یا برادر است و همیشه خود را سرزنش رنگ پوست خود را برای شرایط. من سال پیش کسی به چه کسی و به خاطر نوشتن خود من نپرسید چرا برای من تعجب آور بود چرا که برادر خود را در یک باند و او دستگیر شده بود قبل از. من بلافاصله فکر کردم که به خاطر مسابقه. من بعدا آن را آموخته بود کمتر به خاطر مسابقه و در حالی که این تنها موردی گوش دادم. با هر داستان از سفید و سیاه و سفید و یا قهوه ای متوجه شدم که مسابقه تا به حال کمتر به کمک از اقدامات ، من همچنان به دنبال دنباله از طریق وام های بانکی و وام مسکن و بی خانمانی نرخ.. دوباره پیدا کردن که اقدامات این مرد هرحال در این مسابقه است. آن را دلسرد کننده برای یادگیری است که یک مرد تا به حال بیشتر برای غلبه بر از نژاد او و که او تا به حال برای ایجاد آینده خود و این که تنها اعمال خود او را متوقف کرد. من از دست داده بود. من سعی کردم به خواندن هر منبع من می توانم (این بود که 6 یا بیشتر سال پیش). کردم به خواندن مقالات خود را. شما یک تعادل به بقیه. من تحسین (و در ادامه به تحسین تعهد خود را به آنچه که شما درک درست) اما همچنین شاهد نقص در آنچه که باور دارید. تعاریف شما داد نمی شد, جامع آنها باریک و نوشته شده بود به سکوت کرد. من معتقدم در آزادی بیان اگر چه من مطمئن هستم که شما با استفاده از این در برابر من به حدی (دوباره من خواندن بسیاری از مقالات خود را) اما من می خواهم بگویم تنها دلیل شما باید موفقیت شما این است که به دلیل آزادی بیان است.

من به تازگی به عنوان خوانده شده توسط شما, مقاله در مورد نژاد پرستی و سفید supremecy و احساس مثل این نی بیش از حد. در تمام مقالات من به عنوان خوانده شده شما تا به حال برخی از تناقضات منطقی اما ما همه انسان هستیم و از ما یاد بگیرند. با این حال این تناقض بود که یک بند دور. گفت: شما مردم سیاه و سفید نمی تواند نژادپرستانه و سپس سعی در تعریف تفاوت بین سفید supremecy و نژاد پرستی. شما گفت که نژادپرستی نفرت با رنگ پوست که آیا آن را سیاه و سفید یا قهوه ای مهم نیست که قدرت در پشت آن و من با آن موافق است; اما supremecy بود و ساختار قدرت. (البته من قول) من با شما موافقم که سیاه supremecy وجود ندارد امروز اما من مخالفم که سیاه نژادپرستی وجود ندارد(سیاه عبری isrealites 5 درصد ers و غیره) من دیده ام شما را به استدلال برای آن قبل و احترام آنها بود اما ساده به عنوان روز متناقض است. آیا چیزی وجود دارد که من از دست رفته ؟ من دوست دارم کار خود را; شما یکی از مورد علاقه من روزنامه نگاران چون من باور نمی کنم شما می توانید خرید. اگر چه ممکن است من با آن موافق همه از آن من امیدوارم که به شنیدن و یا حداقل خود را clapback کیسه مراسلات پستی.

با تشکر از شما

رایان

عزیز رایان

با تشکر از شما برای این حرف.

من فکر می کنم شما ممکن است بد تعبیر کردن که مقاله چون نامه شما به من می دهد این فرصت را به من توضیح باور است.

تبلیغات

من معتقدم Bعدم مردم می تواند نژادپرستانه چون من اعتقاد دارم که ما اشتباه گرفته اند تفاوت بین نژادپرستی و سفید برتری. هر دو بعدم و سفید مردم اغلب فکر می کنم که سفید supremacists فوق العاده نژادپرستان که پوشیدن لباس نازی ها insignias و سازماندهی راهپیمایی در حالی که نژادپرستان فقط نمی خواهم بعدم مردم به هر دلیلی. در واقع این ماده باعث بحث با اخبار ویرایشگر Monique قاضی که در ویرایش این مقاله و به من اجازه به اشتراک گذاری مکالمه ما.

Monique: من با این مخالفم:

“3. مردم سیاه و سفید می تواند نژادپرست است.

در حالی که من درک می کنم افرادی که ادعا می کنند که مردم سیاه و سفید نمی تواند نژادپرستانه به دلیل نژادپرستی نیاز به قدرت من بارها و بارها نوشته شده است (از جمله در اینجا, اینجا و اینجا) که این ایده از قدرت ذهنی است. یک افسر پلیس برخوردار آنجا قدرت را به عنوان همکار خود را سفید کردند. که آیا آنها سیاه و سفید هستند, پلیس در حال تمام موضوع را به همان مفهوم نژادپرستانه که مردم بیشتر خطرناک که منجر به نامتناسب قتل مردم سیاه و سفید. یک ناتوان سفید که سهام قفسه در انبار خانه و متنفر مردم سیاه و سفید است که یک نژادپرست حتی اگر او نمی تواند مادی بر هر سیاه و فرد روز به روز زندگی است.”

مایکل هریوت: من فکر می کنم بسیاری از مردم در مخالفت با آن. اما من آن ایستاده. Candace اونز نژادپرست است.

Monique: من می دانم که شما باید انجام دهید. ما به توافق اختلاف نظر دارند. [Candace اونز] نادان است.

مایکل هریوت: بسیاری از پلیس نژادپرست است. بسیاری از niggas که تاریخ سفید دختران نژادپرستانه علیه خود.

Monique: این واقعا یک قطعه خوب.

مایکل هریوت: آیا کسانی که دندان سفید چاق که کار در ایستگاه های گاز هر گونه قدرت واقعی?

Monique: به احتمال زیاد نیست اما آنها بخشی از یک سیستم قدرت و این چیزی است که من

مایکل هریوت: آنها رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن زیرا آنها نژادپرستانه

Monique: lol ما باید این بحث را در: فیلم “می تواند مردم سیاه و سفید بود نژادپرستانه?”

مایکل هریوت: حق نظر من اينه که اگر شما سیاه و سفید هستند و قدرت را در یک نژادپرست سیستم, سپس شما در حال نژادپرستانه

Monique: توضیح دادن قدرت است. منظور شما مانند آنچه Candace اونز می کند ؟ و Tim اسکات و بن کارسون و ون جونز و همکاران

مایکل هریوت: نه, من فکر می کنم وجود دارد نیاز به یک معنی و مفهوم بین سفید برتری و نژاد پرستی. نژادپرستی شخصی و فردی

سفید برتری سیستمیک است. همین دلیل است که ما اضافه کردن “سیستمیک” به نژادپرستی” هنگامی که ما صحبت در مورد سفید برتری.

Monique: hm

مایکل هریوت: به عنوان مثال یک KKK عضو نژادپرست است اما ممکن است هر گونه تاثیر در زندگی فرد

او معتقد است در سفید برتری فقط مانند بسیاری از مردم بر این باورند در مسیحیت اما نه مسیحیان. اما اگر شما در تماس با یک افسر پلیس نژادپرست چون ناخودآگاه بر این باورند که مردم بیشتر خطرناک است که فرد را قسم به بالا و پایین است که آنها نمی نژادپرستانه زیرا آنها نمی نفرت مردم سیاه و سفید

و است که چرا ما نمی توانیم اصلاحات پلیس

Monique: دلیل این موضوع این است که بسته به نژاد پرستی

مایکل هریوت: از آنجا که بسیاری از افراد بر این باورند که ما فکر می کنم افسران پلیس نفرت مردم سیاه و سفید

این است که چگونه آنها تعریف نژاد پرستی

و مشخصات فنی آنها درست

چیزی که ما در واقع صحبت کردن در مورد برتری سفید

Monique: خوب من می توانید نقطه خود را در آن

مایکل هریوت: بنابراین ما هرگز نمی تواند به جایی که ما می خواهیم به رفتن مگر اینکه ما توضیح است که ما اهمیتی نمی دهند چگونه سفید مردم احساس می کنند. ما در مورد مراقبت از نتیجه اقدامات خود را

Monique: این خوب است

نوشته شما این قبل از ؟

مایکل هریوت: تمام وقت

آن بوده است من سرود برای مدت زمان طولانی. این نیز به همین دلیل مردم سفید می تواند ادعا می کنند که آنها لازم نیست که یک نژادپرست استخوان در بدن خود

آنها فکر می کنم نژادپرستی می آید از درون بدن خود را.

این مکالمه باعث بزرگتر, بحث, اما نکته من بوده است اگر ما صحبت در مورد تیراندازی پلیس با استفاده از همان دوره به عنوان ما صحبت در مورد کسی که می گوید: n-word در هدف ما هرگز قادر به بحث در مورد خشونت پلیس و یا بودجه مدارس به دلیل سفید مردم فرض کنیم که آنها نمی نژادپرستانه اگر آنها شلیک نمی بفاقد فرد در صورت یا hateBعدم مردم در قلب خود را. شما نمی توانید قانونگذاری احساسات اما ما می توانیم در مورد اینکه مسائل سیستمیک مانند redlining و استفاده از زور.

تبلیغات

بنابراین ما (از جمله خود من) باید جلوگیری از استفاده از نژادپرستی به عنوان یک catch-all زمانی که ما واقعا معنی سفید برتری—این سیستم است که به افراد فرصت بیشتری برای رفاه و زندگی است.

شما به اشتباه فکر من گفت: “Bنبود مردم نمی تواند نژادپرستانه” است که آسان اشتباه است چرا که بسیاری از بعدم باور مردم آن است. اما نه من. شما فقط به عهده من.

تبلیغات

که باعث می شود شما نژادپرست رایان.

(نه واقعا…. اما Monique فکر می کند.)


در نهایت این:

از: جف
به مایکل هریوت

من فکر می کنم خود را از ترس به اعتراف اونز می داند چه shes صحبت کردن درباره. من می دانم که بسیاری از سیاه محافظه کاران که متوجه شده اند که حزب دموکرات مآبانه است مردم به آنها رای بدهند. هنگامی که مردم خود را متوجه این ؟

شما مایل به اعتراف است که شما نمی دانید همه چیز ؟

عزیز جف

من همه چیز را نمی دانند.

من نمی دانم که چرا آنها هنوز هم سیاه و سفید لوبیا ژله. من نمی دانم چرا دوو-دوو جنسی شایع در آلمان است. من نمی دانم چرا پست مالون است.

تبلیغات

وجود دارد یکی دیگر از چیزی است که مسلما befuddles من:

چرا شما فکر می کنید مردم سفید آنقدر هوشمند ؟

چرا شما فکر می کنید مردم سفید قادر به جمعی ریشخند کردن 88 درصد از Bعدم مردم را به رای دادن به دموکرات ها? چرا شما فکر می کنم ما بیش از حد گنگ به اطلاع flim-flam? و به همین دلیل نمی تواند جمهوری خواهان استفاده از همان هیپنوتیزم ترفند و متقاعد کردن ما را به رای دادن به ایران?

تبلیغات

چرا نمی گی رای جمهوری خواه بود ؟ یا اسپانیایی آمریکایی ها ؟ چرا از آن است که هیچ گروه نژادی یا قومی و جمعیتی در کل کشور رای جمهوریخواه به جز برای مردم ؟

به همین دلیل است که آن را غیر ممکن است برای شما به درک این احتمال که شما ممکن است به حق و هر کس دیگری ممکن است درست است ؟ چرا آن چنان سخت را برای شما به این باور است که هر گروه دیگر در امریکا در حال رای گیری برای منافع خود را در راه همان است که مردم سفید هستند ؟

تبلیغات

و تا آنجا که بعدم محافظه کاران به, من می خواهم به اشتراک گذاشتن یک بخشی از این مقاله که من برای اختصار حذف شده:

سیاه و سفید محافظه کار خریداری شده به نژادپرست ایده که افراد تنبل و غیر مسئولانه و آن این است که و نه نژادپرستی متوقف می شود که ما را از پیشبرد مانند سخت کوش بیماریهای سنگین قفقازی کلاس.

هیچ کس کار کرده است سخت تر از مردم سیاه و سفید. هیچ کس به رسمیت می شناسد نیاز برای پدران بیشتر از افراد سیاه و سفید. مردم سیاه و سفید نیز بر این باورند در وحدت و ایمان است. اما سفید برتری نگه می دارد لعنتی آن را. اگر مردم سفید حذف سفید برتری و مردم هنوز هم در حال تمام این مشکلات من می خواهم retweeting Candace اونز هر روز با عنوان: “Yass sis! عشق خود را به لبه!”

تبلیغات

دیدن ؟

من آن را بپذیرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله