دوقلوها باز بلند تاخیر نجومی با 10-5 پیروزی White Sox

شیکاگو – خیلی hitters نیاز بیشتر در خفاش برای دریافت زمان خود را به پایین که توپ بیسبال برای رفتن به د-juiced و حداکثر کپلر دیگر باید به leadoff hitter.

همه گیر-تاخیر در روز افتتاحیه برای دوقلوها — یک 10-5 پیروزی بر Chicago White Sox در نرخ تضمین شده Field — نگاه و صدا زیادی مانند بسیاری از بازی ها از یک فصل پیش. تنها مسئله برای دوقلوها در روز جمعه بود که کارکنان آس خوزه Berrios ندارد آن را از دست دادن پنج اجرا می شود در چهار نوبت.

اما جرم برداشت تا جایی که آن را ترک کردن, جمع آوری, 11 بازدید, نقشه کشی, پنج راه می رود و مجبور شش شیکاگو کوزه به پرتاب 149 رزین از طریق هفت نوبت. جوراب سفید نیز استفاده می شود هشت کوزه در یک بازی که در 3 ساعت و 31 دقیقه طولانی ترین نه زمین باز یافته بازکن دوقلوها در تاریخ است.

دوقلوها بودند سوال در مورد نوسانات تیز پس از دو به علاوه هفته از intrasquad بازی. پاسخ خود را: آنها مجازات شیکاگو righthander لوکاس Giolito برای چهار اجرا می شود در اولین ورود — و آن را نمیگیرد طولانی برای عضلات و انعطاف پذیری.

“ما در مورد این واقعیت است که با کوتاه بهار آموزش شما واقعا می دانید آنچه شما در حال رفتن به دریافت محدود در خفاش ها و چیزهایی که دوست دارم اما بچه های ما باید آمادگی خود را بسیار خوب” مدیر Rocco Baldelli گفت. “آنها به سرعت.”

لحظات پس از چند دوقلوها بازیکنان و مربیان زانو در این زمینه در طول سرود ملی در اعتراض نژادی و بی عدالتی Giolito — 14-9 با 3.61 عصر آخرین فصل — لگد و اخراج زمین برای اولین بار از فصل یک fastball درونی نیمی از بشقاب به کپلر. دوقلوها حق fielder آماده و پمپ دور به عنوان او پرورشی زمین بیش از حق زمینه حصار.

اولین گام 7:15 بعد از ظهر

اولین ضربه, 7:15 بعد از ظهر

اولین اجرا, 7:15 بعد از ظهر

هیچ مشکلی با کپلر پیشرو ، فقط ترک لوئیس Arraez و .399 بر پایه درصد از فصل گذشته در 9 سوراخ.

“شعار ما این است که رفتن به خارج وجود دارد یک حمله” کپلر گفت. “اگر من چیزی خوب است به آمار من قصد دارم به آن ضربه قرار داده و من بهترین نوسان در آن است. سال گذشته من که رویکرد از نلسون [کروس]. فقط تهاجمی تر را به نوسان خود را در اوایل. ما 60 بازی ما واقعا باید به ما نوسانات در اوایل. من آماده بود.”

دوقلوها اضافه شده یک قربانی پرواز توسط میچ Garver و دو از, دو اجرای تک توسط جیک غار را 4-0 منجر شود.

شیکاگو به ثمر رساند در پایین زمین باز یافته اما کپلر آمد تا با یکی از در دوم و لعنتی یک 407-پا به خانه اجرا به راست-مرکز دوم خود را با هومر در بسیاری از نوبت. دوقلوها led 5-1 بودند و ساخت آن را آسان در یک ورزشگاه با مقوا cutouts از طرفداران پشت صفحه اصلی و هر دو dugouts و مصنوعی سر و صدای جمعیت که در پمپ.

اما Berrios تلاش با محل. آن را با او در ورود دوم. پس از اجرا به ثمر رساند در یک زمین Berrios داد تا 435 پا سه-اجرای هومر به Yoan مونکادا که بسته به نمره.

Jorge Polanco شکست, کراوات, دو از, دو اجرای تک در چهارمین کردن مسکن اوان مارشال. دوقلوها اضافه شده سه اجرا می شود در شماره هفتم خود را, سوم, دو از, دو-اجرا به صورت تک بازی این یکی که از Arraez.

Berrios داد تا پنج اجرا می شود بیش از چهار نوبت هفت بازدید و پیاده روی با یکی strikeout — strikeout آینده در 18 خمیر او مواجه شده است. دوقلوها اغل گاو یا حشم انجام منجر به دیر نوبت و جرم, بود, خوب, جرم.

“ما به بیرون رفت وجود دارد و اجرا می شود تا اوایل” Baldelli گفت. “و قرار می دهد که هر کس در یک جای خوب. اعتماد به نفس بالا است به دلیل آن است. آن را همیشه کمک می کند. آن پایین می آید به آماده سازی و آماده بودن از زمین و ما بودند.”

بدون شوخی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de