سائو پائولو: رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت: او را آزمایش کرده است منفی ها برای این رمان coronavirus پس از هفته قرنطینه در محل اقامت خود را به علت عفونت است.

در یک عکس ارسال شده به رسانه های اجتماعی Bolsonaro به نظر می رسد با یک جعبه هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر او اعتبار خود را برای بهبود با وجود فقدان شواهد علمی در مورد اثربخشی آن است. در یک متن همراه او گفت: RT-PCR آزمون برای Sars-Cov 2 منفی بود. او نگفت که او در زمان تست و نه او ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر.

Bolsonaro گزارش آزمایش مثبت سه بار در این ماه از جمله تشخیص اولیه در جولای 7 برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

پس از آن او شده است در بخشی انزوا در محل اقامت ریاست جمهوری پر رسمی خود را با دستور کار videoconferences. او در خارج از منزل گاهی اوقات از جمله در یک تجمع که در آن او استقبال هواداران از بین بردن ماسک خود را گاهی اوقات هنگامی که در فاصله چند متر است.

Bolsonaro را coronavírus عفونت یکی از بیش از 2.3 میلیون نفر در برزیل دوم تنها به ایالات متحده است. این بیماری همه گیر است و از کشته شدن بیش از 85000 نفر در برزیل.

Bolsonaro بازی های برگزار شده است پایین خطرات ناشی از ویروس وی به نام “یک کمی آنفولانزا” به مبارزه طلبیده و کارشناسان بهداشت عمومی و مبارزه در برابر فرمانداران و شهرداران تحمیل مستندات برای مبارزه با این بیماری همه گیر. جناح راست پوپولیستی هشدار داده است چنین سیاست هایی بدتر از این ویروس خود به خود و خواست کسب و کار برای بازگشایی به سرعت.

Bolsonaro گفته او شروع به سفر در سراسر کشور پس از دوره نقاهت بعد از بیماری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de