دهلی نو: هند COVID-19 میزان بهبودی بهتر است در مقایسه با کشورهای دیگر و آن مورد مرگ و میر بسیار کمتر است و همچنین, اما تهدید این ویروس کشنده به مراتب بیش از نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در روز یکشنبه.

در ماهانه خود را ‘Mann ki Baat’ radio آدرس او همچنین گفت که در بسیاری از نقاط این ویروس به سرعت در حال گسترش است و مردم باید خیلی مراقب باشند.

“تهدید coronavirus است که به دور از بیش از. در بسیاری از مکان آن در حال گسترش سریع است. ما باید خیلی مراقب باشند. ما باید به یاد داشته باشید که coronavirus است که به عنوان کشنده امروز به عنوان آن بود در ابتدا. است که چرا ما باید کاملا محتاط” مودی گفت.

او گفت: در میان رمان coronavirus همه گیر هند مناطق روستايی آمد تا به عنوان چراغ هدایت برای کل کشور است.

نمونه های بسیاری از تلاش موثر در بخشی از ساکنان محلی از روستاها و گرم panchayats در حال آمدن به جلو مودی گفت: به عنوان مثال افرادی که آمد به جلو به کمک به دیگران در میان بحران بهداشت و درمان.

“در طول چند ماه گذشته راهی این کشور در مبارزه علیه coronavirus unitedly ثابت شده است بسیاری از دغدغه های اشتباه است. امروز نرخ بهبود در کشور ما بهتر است در مقایسه با کشورهای دیگر است. ميزان مرگ و مير در زمینه COVID-19 در کشور ما بسیار کمتر است و همچنین در مقایسه با بسیاری از کشورهای” نخست وزیر گفت.

“البته از دست دادن حتی یک زندگی است انده اما هند نیز موفق به صرفه جویی در زندگی lakhs از مردم” مودی گفت.

با پوشیدن یک ماسک صورت با استفاده از یک ‘gamchcha’ و یا یک پارچه برای پوشش چهره دو متری از فاصله اغلب شستن دست و اجتناب از تف کردن در اماکن عمومی و در نظر گرفتن مراقبت کامل از بهداشت و ما سلاح برای محافظت از خودمان را از این ویروس اشاره کرد.

زمان محلی شما وجود دارد مودی گفت: زمانی که ماسک باعث ناراحتی و احساس به از بین بردن آن به خصوص در طول یک مکالمه.

“هنگامی که یک ماسک مورد نیاز است که بسیاری از ما تمایل به آن را حذف کنید. در چنین مواقعی من از شما می خواهم که هر زمان که شما احساس می کنید خود را, ماسک است پر دردسر و شما می خواهید آن را حذف یدکی فکر برای آن دسته از پزشکان و پرستاران. شما را پیدا خواهد کرد آنها با پوشیدن ماسک برای ساعت ها با هم مجدانه به صرفه جویی در زندگی ما … گاهی اوقات با پوشیدن ماسک برای طول هشت تا 10 ساعت است. نیست که ناراحتی آنها ؟ فقط در مورد آنها فکر می کنم” او گفت:.

هنگامی که مردم فکر می کنم از ‘کرونا رزمندگان’, آنها بیش از حد احساس خواهد کرد که به عنوان شهروندان نه آنها باید غفلت و نه اجازه دهید دیگران بود تا نخست وزیر گفت.

“از یک طرف ما باید به مبارزه با مبارزه با کروناویروس با آگاهی کامل و از سوی دیگر هر چه مسئولیت های ما از طریق محض پشتکار … کسب و کار شغل یا تحصیلات … ما به قرض دادن سرعت به آن مصرف آن را به ارتفاع بیشتر” مودی گفت.

با 48,661 نفر تست مثبت برای عفونت کروناویروس در یک روز در هند COVID-19 شمارش صعود به 13,85,522 روز یکشنبه در حالی که بهبود نصب شده به 8,85,576 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت داده است.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش یافت به 32,063 با 705 مرگ و میر ثبت شده در یک روز وزارت اطلاعات به روز شده در 8 am نشان داد.

وجود دارد 4,67,882 فعال در موارد عفونت کروناویروس در حال حاضر در کشور است. بنابراین در اطراف 63.92 درصد مردم بهبود آن اظهار داشت.

نخست وزیر مشاهده شده است که صحیح و یک رویکرد مثبت همیشه می رود راه طولانی در تبدیل ناراحت برابر به فرصت ها و ناملایمات را باعث توسعه و پیشرفت است.

او گفت: در میان COVID-19 همه گیر جوانان و زنان آمد تا با آزمایش های جدید بر اساس استعداد و مهارت است.

مودی به عنوان مثال در بیهار و Jharkhand و شمال شرقی که در آن مردم با استفاده از منابع محلی و مهارت های خود را به محصولات است که ایجاد فرصت های شغلی.

در ایالت بیهار در بسیاری از زنان خود کمک گروه را آغاز کرده اند که ساخت ماسک با ‘مدهوبنی’ نقوش و آنها را تبدیل به بسیار محبوب است.

“این ” مدهوبنی’ ماسک در راه انتشار یک منطقه ای سنت; علاوه بر حفاظت از سلامت آنها و همچنین ایجاد فرصت برای امرار معاش” نخست وزیر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de