فقط قبل از ظهر, شنبه, افسران پلیس در مارشال, Minn., نامیده می شدند به این شهر خارج شده و در یک گزارش که دو خریداران بودند با پوشیدن ماسک های مزین با صلیب های شکسته.

یکی دیگر از خریداران Raphaela Mueller این اوصاف کشیش از جنوب غربی ایالت مینه سوتا محله, فیلم برداری صلیب شکسته-پوشیدن مرد و زن به عنوان آنها در مواجهه با دیگران در فروشگاه. سپس او نوشته شده ویدئو ها در Facebook, که در آن رفت و ویروسی.

“اگر شما برای رای دادن بایدن شما قصد زندگی در آلمان نازی” زن با صلیب شکسته ماسک گفته مولر به عنوان همراه او صعود تا کاغذ توالت و یک قوطی از cheeseballs. این دو ظاهرا با استفاده از این ماسک در اعتراض به مینه سوتا, ماسک, ماموریت, که اثر در زمان شنبه.

در هر فروشگاه درخواست اجرای قانون خدمت تجاوز اعلامیه به 59 سال و 64 سال هشدار داد که اگر آنها را در صورت دستگیری باید به آنها بازگشت. این دو ترک بدون حادثه و اتهامات را دنبال نمی.

مولر که متولد و بزرگ شده در آلمان همراه با یک پیام در مورد چگونه او را بزرگ مادر بزرگ در حال مبارزه در زیر زمین در برابر نازی ها و یک یادآوری است که صلیب شکسته نماد نفرت.

“این نشان داده شده است که بیولوژیک تروما می گذرد پایین از طریق نسل در DNA خود را,” او گفت:. “من فوری واکنش فیزیکی بود تهوع و مایل به گریه بنابراین من نمی توانم تصور آنچه که باید مانند سایر مردم که از دست اعضای خانواده در هولوکاست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله