COVID-19 تایید در همه Minnesota شهرستان به عنوان ایالت ماسک دستور شروع

مینه سوتا پیشی گرفته 50,000 تایید موارد COVID-19 شنبه گذشته از آن 87 شهرستانهای گزارش خود را برای اولین بار مثبت آزمون در روز یک ایالت ماسک-پوشیدن قیمومیت اثر در زمان برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

کم جمعیت دریاچه جنگل شهرستان در دور شمال مینه سوتا ایستاده بود بیش از یک ماه به عنوان تنها شهرستان در کشور بدون یک مورد تایید شده. در حال حاضر آن است که یکی از شش شهرستانهای با کمتر از 10 نفر روز شنبه به انتشار آمار از مینه سوتا وزارت بهداشت.

داده ها دوباره منعکس در حال توسعه روند افزایش تعداد جدید COVID-19 نفر به عنوان حجم آزمون های تکمیل شده در دولت همچنان در سطوح بالا.

“50,000 آزمایشگاه تایید موارد یک نقطه عطف ما امید ما برسد” دکتر اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت گفت: در یک e-mail. “با سطح بالایی از ویروس در گردش در جامعه ما ادامه خواهد داد به گسترش و موارد و وجود خواهد داشت برخی از Minnesotans که دچار شدید و کشنده بیماری است.”

وزارت بهداشت و درمان, گزارش, پنج مرگ و میر بیشتر از COVID-19 آوردن ایالت تلفات به 1,571 از زمان شروع این بیماری همه گیر. چهار نفر از تازگی و میر گزارش شده بودند ساکنان کمک زندگی می کنند و یا تسهیلات مراقبت دراز مدت.

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید که ظاهر در اواخر سال گذشته. پس اولین مورد گزارش شده در مینه سوتا در اوایل ماه مارس 4,889 مردم باید در بیمارستان بستری شده است.

ماسک قیمومیت که در اثر سهشنبه امر در اکثر فضاهای داخلی در خارج از خانه های مردم و همچنین فضاهای باز که در آن کارگران نمی توانید اقامت 6 فوت از یکدیگر است. آن معاف کودکان کمتر از 2 و افراد با شرایط پزشکی خاص. آن را نیز مشخص می کند که در آن شرایط یک چهره پوشش را می توان به طور موقت برداشته شده است.

مینه سوتا یکی از حدود 30 متحده که تحمیل کرده اند برخی از درجه ای از ماسک-پوشیدن مورد نیاز بوده که به طور گسترده ای پشتیبانی شده توسط پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی. آنها نقطه به مطالعات انجام شده چنین به عنوان یک گزارش در این ماه در مجله انجمن پزشکی آمریکا که یک ارتباط بین کاهش رشد در موارد و نیاز به ماسک برای تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی در یک گروه از بيمارستان در منطقه بوستون.

“من معتقدم که نتایج حاصل از مطالعه ما می تواند تعمیم به تنظیمات خارج از بیمارستان که در آن اجتماعی فاصله ممکن نیست” دکتر دیپاک Bhatt, استاد پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: از طریق e-mail. پزشکی-درجه ماسک ممکن است موثر تر از پارچه ماسک Bhatt گفت: “هر ماسک ضربان بدون ماسک.”

در ضمن منظور از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz الزامی ماسک صورت استفاده در فروشگاه های خارجی و داخلی جمع آوری مکان های تولید شده در مخلوط واکنش شنبه از تجار و مشتریان.

در مرکز شهر Stillwater, چند راه رفتن مردم در خیابان ها حتی زمانی که در نزدیکی دیگران, عینک ماسک. اما بسیاری از خرده فروشان گزارش داد که مشتریان مطابق با دستور یک بار آنها را وارد فروشگاه.

کسیدی Vadner, 39, صاحب یک مرکز شهر فروشگاه هدیه گفت: انطباق تا به حال خوب بوده است به جز برای برخی از مشتریان که ماسک موفق به پوشش بینی خود را.

“حدود 20% از مشتریان ما آنها را میپوشید قبل از امروز” گفت: Vadner که خوشحال است که با این دستور که نیاز به همه کسانی که وارد به آنها را می پوشند.

در جنگل دریاچه انطباق به نظر می رسد کمتر ،

در میان مردم راه رفتن در مورد خرید و, چند گفت آنها ماسک های غیر ضروری. و در حالی که بسیاری از فروشگاه ها در این شهر به نشانه درهای خود را گفت: ماسک های مورد نیاز همه مشتریان به دنبال حکومت. چندین کارکنان گفت: آنها تا به حال به یاد مشتریان بدون ماسک که آنها نیاز به پوشیدن آنها قبل از ورود.

در مرکز شهر آرایشگران صاحب برنت اندرسون عینک ماسک در اطراف گردن خود را آماده برای کشیدن آن در صورت نیاز. او گفت: این سخت است برای برش مو برگزاری اسلحه خود را در هوا با تنفس تا حدودی مسدود است.

“ما سر سراسیمه” اندرسون گفت. “ما می پوشند اونا در اینجا روشن و خاموش. من احساس می کنم نمی توانم از دست دادن مشتریان” [نیاز آنها.

غرب از شهرهای دوقلو در شهر اولیویا, Carlotta Eischens مالک مشترک از استاد کافی شاپ گفت: مشتریان چند تن ماسک صبح روز شنبه که بدون دستور به احتمال زیاد نمی خواهد انجام داده اند.

برای هفته فروشگاه توصیه کرده است که مشتریان “ماسک هستند باید گفت:” Eischens که پشتیبانی از قیمومیت به دلایل بهداشتی. اما به طور کلی نیاز به احتمال زیاد افسرده فروش و تضعیف مشتریان از توقف در Eischens گفت.

“من پیش بینی است که آن را احتمالا رفتن به صدمه زدن به کسب و کار ما بیشتر فقط به دلیل آن به نظر می رسد مانند وجود دارد بسیاری از مردم که در برابر پوشیدن آنها,” او گفت:. “من فکر می کنم, آن را قطعا خواهد صدمه دیده, اعداد, اما من فکر می کنم آن را درست انجام دهید برای اطمینان حاصل کنید.”

“بسیار نگران’

دولت سلامت داده های روز شنبه حاکی از افزایش خالص از 803 جدید کروناویروس عفونت در حجم حدود 18,227 تکمیل شد. این سومین مستقیم بعد از بیش از 700 موارد و تنها بار سوم دولت گزارش کرده است بیش از 800 مورد جدید از اوج خود در ماه مه. در آن زمان دولت بود و تکمیل یک حجم بسیار کوچک از آزمون که نشان می دهد مورد شمارش در زمان انجام نگرفته واقعی بالغ.

چه مشکل است که در مورد رشد از اواخر ماه ژوئن شده است سریع تر از رشد در این آزمایش حجم بیش از مدت زمان مشابه گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

“همه شاخص ها به من در حال حاضر در مینه سوتا می گویند که ما به طور بالقوه فقط چند هفته پشت آنچه ما دیده ایم در این کشورهای دیگر شده اند که خانه در آتش” او گفت:. “من بسیار نگران است.”

آخرین شماره نیز نشان می دهد 287 بیماران بستری در مقایسه با 278 روز جمعه; 115 مورد نیاز بیماران در بخش مراقبت های هفت از روز قبل است. روزانه برگه برای بیماران بستری در مینه سوتا برداشت شده اند در طول هفته گذشته اگر چه آنها باقی می ماند و زیر قله بیش از 600 نفر از بيماران بستری و حدود 260 در ICU در اواخر ماه مه.

دولت همچنان به کاهش دید در جمع امکانات مراقبت های عمومی با شناسایی حداقل یک COVID-19 مورد در میان ساکنان و یا کارکنان. در حالی که دولت در هفته گذشته ذکر شده 164 امکانات با موارد چوب خط حساب کردن در حال حاضر 159 امکانات.

افراد در معرض بیشترین خطر از COVID-19 شامل افراد 65 ساله و مسن تر ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی. مشکلات سلامتی که افزایش COVID-19 خطرات طیف وسیعی از بیماری های ریوی و قلبی به چاقی مفرط و دیابت است. افراد تحت درمان برای کلیه ها شکست خود را نیز اجرا کنید در معرض خطر بیشتری را با کسانی که با سرطان و دیگر شرایط که در آن درمان های سرکوب سیستم ایمنی بدن.

در مجموع 43,625 Minnesotans بودند که با آلوده رمان coronavirus دیگر نیاز به در انزوا.

[email protected] 612-673-4744

[email protected] 612-673-4583

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de