COVID19 مسابقه از طریق Telangana مناطق

شده است وجود دارد هیچ اجازه دهید تا در افزایش Covid-19 موارد در Telangana با 1,593 تازه موارد گزارش شده توسط دولت در روز یکشنبه. هشت نفر بیشتر اعلام شده است مرده از این بیماری در نظر گرفتن تلفات تلفات به 463 به عنوان در 8 بعد از ظهر, شنبه شب. کل Covid-19 موارد در دولت قرار داده شده است در 54,059 تا کنون.

حتی به عنوان GHMC منطقه در ادامه به ثبت نام اکثر موارد هر روز با 641 اعلام شده در بولتن آن است که بقیه Telangana که شاهد یکی دیگر خروش با 952 از موارد گزارش شده که از این مناطق. واراناگل شهری منطقه سریع در حال ظهور به عنوان یک کانون برای Covid-19 با 131 موارد جدید در حالی که Ranga Reddy منطقه که پوشاند حیدرآباد شهرستان ثبت 171 تازه Coronavirus عفونت.

در دو هفته گذشته شاهد شهری مناطق در مناطق دیگر از Hyderbad به عنوان به خوبی به عنوان روستایی Telangana, کمک بیشتر و بیشتر به افزایش Covid-19 موارد در دولت است.

از مجموع 17,081 تخت دولت می گوید آن را برای انطباق Covid-19 بيمار در سراسر کشور کسانی که در دسترس برای اشغال به عنوان در شنبه 8 بعد از ظهر کاهش یافت و به 14, 947 از 15,216 عصر روز جمعه نشان می دهد که بیشتر از Covid-19 بيمار در حال حاضر ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

در عین حال یکی دیگر از نشانه ممکن است شدت عفونت کروناویروس در میان تازه موارد گزارش طی چند روز گذشته وزارت بهداشت در بولتن خود را در روز یکشنبه گفت: 1,190 تخت با اکسیژن و 317 تخت ICU بودند اشغال شده توسط بیماران به عنوان روز چهار شنبه. در مقايسه با روز جمعه تعداد زیادی از مردم نیاز به اکسیژن تکمیلی بود 620 در حالی که تعداد بیماران در Icu بود و 235.

جالب بولتن که تا جمعه گزارش داد که دولت تا به حال 471 هواکش در دولت Covid-19 بیمارستان روز یکشنبه گزارش داد یک افزایش چشمگیر در یک شماره گفت: 1,117 شد و در حال حاضر در دسترس در این بیمارستان است.

اطلاعات منتشر شده در پنج شنبه صبح بود و تازه Covid-19 موارد که نتایج آزمون در آمد مثبت بین 5 بعد از ظهر روز جمعه 8 p. m. روز شنبه. دولت در بخش بهداشت و درمان استفاده می شود که به انتشار روزانه Covid-19 بولتن در اواخر شب و هر روز اعلام کرده بود شنبه شب این بود که انتشار این نشریه در روز شنبه است و آن را مسئله بولتن در یک تجدید نظر قالب در صبح روز یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de