با سه فرزند به طور ناگهانی خانه در تمام طول روز پس از مدارس بسته در اواسط ماه مارس دن کالدول در زمان کردند از کار خود را به عنوان یک شبه گارد امنیتی و شروع به جمع آوری مزایای بیکاری.

یک مادر تنها کالدول یک افزایش در ماه آوریل زمانی که دولت فدرال شروع به توزیع 600 $در هر هفته اضافه شده به منافع بیکار. اما این سود فقط به پایان رسید, با کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز چکش جدید تلاش های امدادی.

برای کالدول که زندگی در بروکلین پارک که به معنی رفتن به 11 بعد از ظهر شیفت — با برخی از اضطراب. “بدون $600, من نمی تواند استطاعت جایی که من اقامت,” او گفت:.

او و نزدیک به یک و نیم میلیون نفر دیگر Minnesotans حدود یک ششم از دولت نیروی کار در میان آمریکایی ها که در آینده نزدیک گره خورده است تا در جنگ در مورد چگونه برای نجات اقتصاد ملی بروز شیوع کروناویروس.

$600 در هر هفته فدرال سود برای کارگران بیکار رسما به پایان رسید شنبه ارسال بسیاری از کنار کارگران بیش از یک صخره مالی. حتی اگر کنگره اعمال سریعا به ارائه اضافی امداد وجود دارد خواهد بود در فاصله دو هفته به پرداخت دوباره.

بیش از 25 میلیون بیکار آمریکایی را در حال حاضر بدون $600 فدرال بیکاری مکمل با توجه به قرن بنیاد. در مینه سوتا بیکاری پرداخت خواهد کرد با کاهش 61% با توجه به پژوهش است.

“این است که بسیار بزرگ نقطه عطف در کشور ما پاسخ به کروناویروس گفت:” استیو بیشه کمیسر وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی (سند). “هنگامی که مردم خاموش آن زندگی خود را در حال رفتن به تغییر بسیار کمی.”

مینه سوتا مواد غذایی قفسه طرفداران مسکن اجتماعی و دیگر ارائه دهندگان خدمات در آماده باش هستند.

“در بسیاری از ترس آمدن در اطراف گوشه” گفت: هیلاری توماس نیروی کار مشاور در شهرهای دوقلو شهری لیگ. “ترکیب است که با تعداد زیادی از افرادی که در پرداخت وام مسکن و پرداخت اجاره بها و مردم نمی دانند که جهت آنها در حال رفتن به ضربه.”

کالدول دسترسی به برنامه های عمومی که پرداخت هزینه برای مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی برای خود و سه فرزند سنین 8, 10 و 11. اما میزان بیکاری هفتگی بررسی از 179 $از دولت نمی خواهد به اندازه کافی برای پوشش خود را اجاره.

با کودکان پدر از دولت و دیگر خانواده تحت تاثیر این بیماری همه گیر کالدول هنوز نمیفهمد مراقبت از کودک برنامه. و او نگرانی در مورد افشای دخترش که به آسم مبتلا به این ویروس توسط شخص دیگری پس از او نگاه کنید.

“من برای رفتن به عقب وجود دارد خارج وجود دارد,” او گفت:. “من اضطراب, با کودک در معرض خطر است. اما من گیر کرده بین یک سنگ و یک محل سخت است.”

اولویت او و دیگران را به ماندن در خانه در حالی که coronavirus همچنان به گسترش است که در قلب این بحث بیش از $600 هفتگی مکمل که کنگره و تهمت ایجاد شده در مراقبت عمل در این بهار.

کنگره جمهوری خواهان و برخی در کاخ سفید می گویند 600 دلار بیش از حد است و مانع مردم از بازگشت به کار. دیگران می گویند آن را می دهد مردم آزادی انتخاب را فراهم می کند و فقط به اندازه کافی پول برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

جمهوری خواهان مجلس سنا با توجه به $1 تریلیون دلار بسته است که به احتمال زیاد خواهد مقیاس مکمل مزایای.

دموکرات ها در حال هل دادن یک 3 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی در ایالات متحده به تصویب مجلس در ممکن است که ادامه پرداخت کامل 600 دلار در هفته و ارائه دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان.

اقتصاددانان هشدار می دهند که عدم ارائه کمک های اضافی به مردم این کشور بهبود اقتصادی در معرض خطر به ویژه به دلیل بسیاری از آمریکایی ها زندگی می کنند به چک چک.

در مینه سوتا بیش از 70 درصد از کارگران از دریافت مزایای بیکاری به دست آورده اند بیشتر از زمانی که آنها مشغول به کار بودند قبل از بحران گرو گفت. اما نه همه آنها دستمزد پایین بگیر.

گذاشته و کارگران بودند که به ساخت کمتر از $62,000 از یک سال و یا حدود 1200 $در هفته — اکثریت دولت نیروی کار — بدست ماهانه دست انداز. که پول کمک کرده است تا هزینه های سوخت.

والاس Nabaa رو گذاشته از کار خود را در شهرهای دوقلو تجاری یخچال و فریزر, تولید کننده در مارس 27, کمتر از سه هفته قبل از او را به واجد شرایط برای مزایای یک کارگر دائمی.

برای Nabaa همسر و سه فرزند جوان اضافی $600 هفتگی فدرال بهره مند شد مالی تاسیسات, او گفت:. آن را تکمیل $196 در مزایای بیکاری او از دولت و چک همسر او می شود با کار در آمازون است.

“ما قادر به نگه دارید تا در تمام لوایح, به لطف که” Nabaa گفت. “ما نمی خواهید به در یک سوراخ و یا از جان گذشته و شروع به صحبت کردن در مورد فروش پلاسما یا چیزی شبیه به آن.”

Nabaa زندگی می کند که با خانواده اش در سنت لوئیس پارک کردم یک کار جدید در یک شرکت بام فقط در هفته گذشته. آن را می پردازد در حدود 100 دلار بیشتر از خود هفتگی مزایای بیکاری از جمله 600 دلار و مکمل های غذایی.

اما تاخیر بین زمانی که آن مزایای پایان و اول خود را چک آغاز می شود که باعث استرس. “اجاره است که به علت در اولین,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای صرفه جویی در, اما آن را دید.”

تحقیقات جدید از برداشت دوم افزوده و شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت. پیش بینی گرسنگی خروش شروع در ماه اوت را ترک خواهد کرد که 1 به 8 Minnesotans تلاش برای پرداخت هزینه غذا یک سطح دیده نمی شود در نزدیک به یک قرن است.

بدون اضافی 600 دلار پرداخت دولت مهلت قانونی برای اخراج ممکن است همه می ایستد که بین بسیاری از مستاجرها و یک رابطه شکننده با صاحبخانه.

“این کمک کرده است تا مردم را اجاره و همچنین کمک به مردم امن چیزهای مهم دیگر مانند مواد غذایی و سایر ضروریات گفت:” اریک Hauge, مدیر اجرایی خانه خط فراهم می کند که مستاجرها رایگان و کم هزینه مشاوره حقوقی از طریق تلفن. “برای بسیاری از مشتریان ما اجاره می خورد اولین دلیل این که شما نیاز به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را — در غیر این صورت همه چیز از هم جدا می افتد.”

بانک های مواد غذایی در سراسر مینه سوتا انتظار دارند که 65 درصد افزایش در تقاضا از طریق باقی مانده از سال جاری و به 2021 با توجه به مک کینزی مطالعه است. اضافی 275,000 Minnesotans انتظار می رود گرسنه.

“ما همه نوع از فرح گفت:” جو مک دونالد که منجر داوطلبان داوطلب خدمت سربازی به کمک مردم (VEAP) که در عمل یکی از دولت بزرگترین قفسه مواد غذایی همراه با یک مسکن کمک برنامه.

VEAP در حال حاضر اجازه می دهد تا خانواده های دو بازدیدکننده داشته است در هر ماه به آن بلومینگتون محل به جای یکی می دهد و بیشتر در مواد غذایی به ازای هر خانوار. هر روز 130 تا 170 خانوار دریافت مواد غذایی وجود دارد.

تماس در مورد اجاره کمک پرید ده برابر طول همه گیر مک دونالد گفت. او استخدام دو اسپانیایی زبان مسکن متخصصان برای دیدار با تقاضا است. حدود 6 در 10 خانوار که نیاز به کمک در مورد اجاره نیز تبدیل به VEAP برای مواد غذایی است.

VEAP را قبل از همه گیر بودجه سالانه برای مسکن برنامه می پردازد صاحبخانه به طور مستقیم شد $170,000. مک دونالد در حال حاضر انتظار VEAP به پرداخت 1 میلیون دلار در اوایل ماه اوت با کمک بودجه از شهرهای ریچفیلد, Bloomington و ادینا.

“ما در حال تعجب که آیا اسد در حال رفتن به مانند زمانی که این برای اولین بار شروع به با یک فوری هجوم مردم در حال حاضر در آن ناامید نقطه بدون هیچ گونه منابع” مک دونالد گفت. “حداقل ما در حال آماده تر در حال حاضر با کمک های مالی بیشتر از ما در ماه های مارس و آوریل است.”

Minnesotans صورت بالقوه دیگر برای پایان دادن به یک عکاسی در اندازه گیری که در حال حاضر مانع از صاحبخانه از اخراج مستاجران مشکل در ساخت اجاره.

توقف بخشی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را COVID-19 اضطراری سفارشات که منقضی خواهد شد Aug. 12 مگر اینکه مجلس تصویب یکی دیگر از 30 روز تمدید.

“وجود دارد فقط این انتظار تهدید در همه زمان ها” گفت: Hauge, مدیر مستاجر تدریس خصوصی در خانه. او تخمین می زند که توقف همراه با 600 دلار دست انداز بیکاری پرداخت forestalled 6,000 اخراج استفاده نمي نماييد.

“آن را مانند دو لبه شمشیر است. تعلیق نگه می دارد موارد از ثبت 30 روز اما آن را نیز هل می دهد شما را به یک ماه دیگر که در آن یک ماه دیگر اجاره به علت است.”

برای کریستی هرتز پرداخت اضافی به او کمک کرد تا از طریق یک بیماری همه گیر مرتبط با اخراج از بازاریابی کار حتی به او داد تا $1,050-یک-ماه آپارتمان نقل مکان کرد و در یک خواهرزاده در وایت بیر لیک.

“من تحمل از مردم برگزار شد که من وام خودرو برای چهار ماه است اما آنها علاقه شارژ.” او گفت:. “من صاحبخانه با من کار کرده اجاره, اما زمانی که من نقل مکان کرد او می خواست بقیه از اجاره بها تا او آن را از من سپرده است.”

هرتز به تازگی کار از طریق موقت آژانس که او معتقد است دائمی تبدیل خواهد شد. و او را به صرفه جویی در دوباره به جای خود.

“بدون که اضافی $600, من نمی توانست پرداخت قبض,” او گفت:. “من نمی شده است خرید مواد غذایی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله